Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
52.4
Algemene spelersbeoordeling
86.8 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
12 | Fabián Cerda | G | 34 | 0,3M+ | 57.5 |
29 | Franko Siegler | M | |||
6 | Cristian Diaz | M | 20 | ||
2 | Nicolas Berardo | D | 33 | 0,2M+ | 50.1 |
19 | Mario Larenas | D | 30 | 0,4M+ | 51.1 |
11 | Sebastián Ubilla | F | 33 | 0,5M+ | 49.7 |
8 | Salvador Cordero | M | 27 | 0,2M+ | 48.9 |
20 | Adrián Cuadra | M | 26 | 0,2M+ | 52.1 |
7 | Jose Bandez | F | 24 | 0,2M+ | |
30 | Jorge Luis Guerra | M | 26 | 0,3M+ | |
23 | Mauro Quiroga | F | 33 | 3,2M+ | 48.7 |
Plaatsvervanger | |||||
1 | Juan Cisternas | G | 19 | ||
3 | Manuel Maluenda | D | |||
21 | Gonzalo Espinoza | M | 33 | 0,4M+ | 60.3 |
15 | Fabio Vazquez | M | 29 | 0,3M+ | 53.5 |
18 | Cristofer Salas | F | 23 | ||
9 | Enzo Diaz | F | |||
31 | Abraham Bugueño |
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
50.1
Algemene spelersbeoordeling
95.9 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
30 | Luis Santelices | G | 38 | 0,1M+ | |
14 | Joaquin Gonzalez | D | 21 | 48.5 | |
21 | Matías Ormazábal | D | 25 | 0,1M+ | 50.7 |
3 | Matías Cahais | D | 35 | 0,4M+ | 55.1 |
2 | Diego Muñoz | D | 20 | ||
8 | Juan Mendez | M | 27 | ||
15 | Mathias Vidangossy | M | 36 | 0,2M+ | 50.3 |
11 | Sebastián Parada | F | 23 | ||
10 | Diego Rojas | F | 28 | 0,4M+ | |
7 | Kevin Harbottle | M | 33 | 0,3M+ | |
9 | David Escalante | F | 30 | ||
Plaatsvervanger | |||||
1 | Tomás Vergara | G | 18 | 0,0M+ | |
23 | Kennet Lara Arbunic | D | 24 | 0,3M+ | |
24 | Williams Saez | D | |||
17 | Nicolás Barrios | M | 19 | ||
6 | Diego Urzúa | M | 26 | 0,2M+ | 51.5 |
18 | Felipe Ortiz | M | 21 | 44.3 | |
27 | Nildo Viera | F | 29 |
Evenementen: CD Antofagasta
Copa Chile | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-17 | Central Norte - CD Antofagasta | - | |
Primera B | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-02 | CD Antofagasta - Curico Unido | 1 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-26 | Santiago Wanderers - CD Antofagasta | 1 - 2 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-19 | CD Antofagasta - Deportes Magallanes | 2 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-12 | AC Barnechea - CD Antofagasta | 0 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-05 | CD Antofagasta - Deportes Limache | 1 - 2 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.75
|
3.4
|
4.2
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 5
Algemeen
Curico Unido Geen nederlagen 5
CD Antofagasta Geen nederlagen 3
CD Antofagasta Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
CD Antofagasta Beide teams scoren 4 van 5
Persoonlijke ontmoetingen
CD Antofagasta + Curico Unido Minder dan 2.5 doelpunten 8 van 10
CD Antofagasta - Curico Unido
Chili, Primera B, match CD Antofagasta - Curico Unido, starttijd 2024-06-02 16:30:00 internationale tijd.
CD Antofagasta en Curico Unido neemt deel aan het kampioenschap Primera B, Chili.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Curico Unido
Copa Chile | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-16 | General Velasquez - Curico Unido | 1 - 3 | |
Primera B | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-02 | CD Antofagasta - Curico Unido | 1 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-26 | Curico Unido - Santiago Morning | 2 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-19 | Santiago Wanderers - Curico Unido | 2 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-12 | Curico Unido - San Luis de Quillota | 1 - 0 |
Klassement
Primera B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportes La Serena | 15 | 10 | 3 | 2 | 19:8 | 33 |
2
|
Deportes Limache | 15 | 7 | 5 | 3 | 29:19 | 26 |
3
|
Deportes Magallanes | 15 | 8 | 2 | 6 | 23:17 | 26 |
4
|
CSD Rangers | 15 | 8 | 2 | 5 | 22:16 | 26 |
5
|
CD Antofagasta | 15 | 7 | 3 | 5 | 22:17 | 24 |
6
|
AC Barnechea | 15 | 6 | 6 | 3 | 21:17 | 24 |
8
|
Santiago Morning | 15 | 6 | 4 | 5 | 23:20 | 22 |
8
|
San Marcos de Arica | 15 | 7 | 1 | 7 | 21:18 | 22 |
9
|
Deportes Recoleta | 15 | 7 | 1 | 7 | 17:19 | 22 |
10
|
CD Santa Cruz | 15 | 6 | 3 | 6 | 24:26 | 21 |
10
|
San Luis de Quillota | 15 | 7 | 1 | 8 | 20:28 | 22 |
12
|
Santiago Wanderers | 15 | 4 | 6 | 5 | 24:21 | 18 |
13
|
Universidad de Concepcion | 15 | 5 | 3 | 7 | 12:20 | 18 |
14
|
Curico Unido | 15 | 5 | 4 | 6 | 16:20 | 16 |
15
|
Club de Deportes Temuco SADP | 15 | 3 | 3 | 9 | 11:20 | 12 |
16
|
Union San Felipe | 15 | 1 | 1 | 13 | 14:32 | 4 |