CS Zmeii Ogrezeni II - CS Padureni (1-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CS Zmeii Ogrezeni II
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-30 | CS Buturugeni - CS Zmeii Ogrezeni II | 2 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-23 | CS Zmeii Ogrezeni II - AS Olimpia Mirsa | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-16 | AS Crevedia Mare - CS Zmeii Ogrezeni II | 2 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | CS Zmeii Ogrezeni II - CS Padureni | 1 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | AS Speranța Săbăreni - CS Zmeii Ogrezeni II | 4 - 2 |
Serie 8
Algemeen
CS Zmeii Ogrezeni II + CS Padureni Less than 4.5 cards 10 van 10
CS Zmeii Ogrezeni II Met tegendoelpunten 21
CS Zmeii Ogrezeni II Meer dan 2.5 doelpunten 10 van 10
CS Zmeii Ogrezeni II Beide teams scoren 10 van 10
CS Padureni Zeges 3
CS Padureni Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 6
CS Padureni Beide teams scoren 8 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
CS Zmeii Ogrezeni II + CS Padureni Less than 4.5 cards 5 van 5
CS Zmeii Ogrezeni II - CS Padureni
Romania Amateur, Liga 5 Giurgiu, match CS Zmeii Ogrezeni II - CS Padureni, starttijd 2024-06-02 08:00:23 internationale tijd.
CS Zmeii Ogrezeni II en CS Padureni neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Giurgiu, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CS Padureni
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-29 | CS Padureni - AS Viitorul Goleasca | 2 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-23 | AS Unirea Cosoba - CS Padureni | 3 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-16 | CS Padureni - CS Progresul Palanca | 1 - 4 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | CS Zmeii Ogrezeni II - CS Padureni | 1 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | CS Padureni - AS Roneda Naipu | 3 - 1 |
Klassement
Liga 5 Giurgiu North 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Speranța Săbăreni | 30 | 23 | 5 | 2 | 110:46 | 74 |
2
|
CS Progresul Palanca | 30 | 23 | 0 | 7 | 107:56 | 69 |
3
|
AS Unirea Cosoba | 30 | 21 | 4 | 5 | 91:39 | 67 |
4
|
AS Crevedia Mare | 30 | 17 | 7 | 6 | 79:47 | 58 |
5
|
CS Buturugeni | 30 | 18 | 3 | 9 | 95:49 | 57 |
6
|
AS Olimpia Mirsa | 30 | 14 | 4 | 12 | 68:58 | 46 |
7
|
CS Padureni | 30 | 13 | 4 | 13 | 68:73 | 43 |
8
|
AFC Tântava II | 30 | 11 | 5 | 14 | 63:68 | 38 |
9
|
AS Iepurești | 30 | 12 | 1 | 17 | 74:84 | 37 |
10
|
AS Stejarul Bulbucata | 30 | 13 | 0 | 17 | 79:84 | 37 |
11
|
CS Zmeii Ogrezeni II | 30 | 10 | 3 | 17 | 59:101 | 33 |
12
|
ACS Mihai Voda | 29 | 9 | 6 | 14 | 49:80 | 33 |
13
|
ASFC Podisor | 30 | 9 | 5 | 16 | 61:83 | 32 |
14
|
AS Tineretul Vadu Lat | 30 | 8 | 1 | 21 | 58:82 | 25 |
15
|
AS Viitorul Goleasca | 30 | 7 | 4 | 19 | 66:102 | 25 |
16
|
AS Roneda Naipu | 29 | 5 | 0 | 24 | 38:113 | 13 |
Liga 5 Giurgiu South 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Viitorul Baneasa | 30 | 26 | 2 | 2 | 120:24 | 80 |
2
|
AS Unirea Slobozia | 30 | 23 | 2 | 5 | 126:48 | 71 |
3
|
CS Mihai Bravu | 30 | 19 | 0 | 11 | 81:48 | 57 |
4
|
ACS Litoral Gostinu | 30 | 17 | 5 | 8 | 71:56 | 56 |
5
|
ACS Unirea Pietrisu | 30 | 15 | 7 | 8 | 71:45 | 52 |
6
|
AS Viitorul Hulubesti | 30 | 13 | 8 | 9 | 73:63 | 47 |
7
|
AS Greaca | 29 | 14 | 2 | 13 | 73:65 | 44 |
8
|
ACS Pro Gostinu | 30 | 12 | 7 | 11 | 52:71 | 43 |
9
|
AS Olimpia Malu | 30 | 12 | 1 | 17 | 65:84 | 37 |
10
|
AS Unirea Fratesti | 29 | 10 | 6 | 13 | 46:70 | 36 |
11
|
ACS Amicii 2015 Giurgiu | 30 | 10 | 4 | 16 | 62:83 | 34 |
12
|
AS Agrogold Vlad Tepes | 30 | 10 | 4 | 16 | 55:91 | 34 |
13
|
AS Sabarelul Ciocoveni | 30 | 10 | 3 | 17 | 55:82 | 33 |
14
|
AS Fortuna Herasti | 30 | 6 | 5 | 19 | 60:109 | 23 |
15
|
AS Scarisoara | 30 | 5 | 5 | 20 | 61:83 | 20 |
16
|
AS Gloria Schitu | 30 | 4 | 5 | 21 | 57:106 | 17 |