FK Budućnost Alibunar - FK Unirea Uzdin (1-8), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FK Budućnost Alibunar
PFL Pančevo | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-09 | FK Budućnost Banatski Brestovac - FK Budućnost Alibunar | 5 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-02 | FK Budućnost Alibunar - FK Unirea Uzdin | 1 - 8 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-26 | FK Sloga Banatsko Novo Selo - FK Budućnost Alibunar | 4 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-19 | FK Budućnost Alibunar - FK Crvena Zvezda Pavliš | 1 - 5 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-12 | FK Ševac Kusić - FK Budućnost Alibunar | 6 - 1 |
Serie 8
Algemeen
FK Budućnost Alibunar + FK Unirea Uzdin Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 10
FK Budućnost Alibunar + FK Unirea Uzdin Less than 4.5 cards 10 van 10
FK Budućnost Alibunar Nederlagen 13
FK Budućnost Alibunar Met tegendoelpunten 13
FK Unirea Uzdin Met tegendoelpunten 11
FK Unirea Uzdin Beide teams scoren 9 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
FK Budućnost Alibunar Met tegendoelpunten 3
FK Unirea Uzdin Zeges 3
FK Budućnost Alibunar - FK Unirea Uzdin
Serbia Amateur, PFL Pančevo, match FK Budućnost Alibunar - FK Unirea Uzdin, starttijd 2024-06-02 15:30:00 internationale tijd.
FK Budućnost Alibunar en FK Unirea Uzdin neemt deel aan het kampioenschap PFL Pančevo, Serbia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Unirea Uzdin
PFL Pančevo | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-18 | FK Unirea Uzdin - FK Budućnost Banatski Brestovac | - | |
Ronde 30 | |||
2024-06-09 | FK Unirea Uzdin - FK Glogonj | 3 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-02 | FK Budućnost Alibunar - FK Unirea Uzdin | 1 - 8 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-26 | FK Budućnost Banatski Brestovac - FK Unirea Uzdin | 3 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-19 | FK Unirea Uzdin - FK Sloga Banatsko Novo Selo | 2 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-11 | FK Crvena Zvezda Pavliš - FK Unirea Uzdin | 2 - 0 |
Klassement
PFL Pančevo 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Dolovo | 30 | 20 | 4 | 6 | 76:51 | 64 |
2
|
FK Dolina Padina | 30 | 20 | 3 | 7 | 79:28 | 63 |
3
|
FK Crvena Zvezda Pavliš | 30 | 20 | 3 | 7 | 83:33 | 63 |
4
|
FK Glogonj | 30 | 16 | 1 | 13 | 80:61 | 49 |
5
|
FK Unirea Uzdin | 30 | 15 | 4 | 11 | 78:47 | 49 |
6
|
FK Sloga Banatsko Novo Selo | 30 | 15 | 4 | 11 | 66:54 | 49 |
7
|
FK Potporanj | 30 | 13 | 5 | 12 | 63:64 | 44 |
8
|
FK Vulturul Grebenac | 30 | 12 | 6 | 12 | 62:53 | 42 |
9
|
FK Sloga Plandište | 30 | 13 | 1 | 16 | 60:88 | 40 |
10
|
FK Spartak 1911 Debeljača | 30 | 12 | 4 | 14 | 56:50 | 40 |
11
|
FK Budućnost Banatski Brestovac | 30 | 13 | 1 | 16 | 61:83 | 40 |
12
|
FK Ševac Kusić | 30 | 12 | 3 | 15 | 61:56 | 39 |
13
|
FK Hajdučica | 30 | 11 | 5 | 14 | 62:76 | 38 |
14
|
FK Radnički Baranda | 30 | 10 | 6 | 14 | 53:57 | 36 |
15
|
FK Jedinstvo Stević Kačarevo | 30 | 8 | 6 | 16 | 38:82 | 30 |
16
|
FK Budućnost Alibunar | 30 | 1 | 2 | 27 | 19:114 | 5 |