Flacăra Andrasești - ACS BC Ciulnița 2023 (0-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Flacăra Andrasești
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 2 | |||
2024-09-08 | Flacăra Andrasești - FC Traian | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-01 | FC Orezu - Flacăra Andrasești | - | |
Cupa României Ialomița | |||
Ronde 201 | |||
2024-08-18 | Libertatea Sălcioara - Flacăra Andrasești | geannuleerd | |
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-16 | ACS Gheorghe Lazăr - Flacăra Andrasești | 4 - 1 | |
Ronde 21 | |||
2024-06-02 | Flacăra Andrasești - ACS BC Ciulnița 2023 | 0 - 3 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-26 | Flacăra Andrasești - FC Traian | 1 - 4 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-19 | FC Orezu - Flacăra Andrasești | 4 - 2 |
Serie 9
Algemeen
Flacăra Andrasești + ACS BC Ciulnița 2023 Less than 4.5 cards 10 van 10
ACS BC Ciulnița 2023 Geen winst 8
ACS BC Ciulnița 2023 Met tegendoelpunten 4
ACS BC Ciulnița 2023 Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
ACS BC Ciulnița 2023 Less than 4.5 cards 9 van 9
Flacăra Andrasești Nederlagen 7
Flacăra Andrasești Geen winst 20
Flacăra Andrasești Met tegendoelpunten 20
Flacăra Andrasești Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 7
Flacăra Andrasești Beide teams scoren 9 van 10
Flacăra Andrasești Less than 4.5 cards 10 van 10
Flacăra Andrasești - ACS BC Ciulnița 2023
Romania Amateur, Liga 5 Ialomita, match Flacăra Andrasești - ACS BC Ciulnița 2023, starttijd 2024-06-02 15:00:00 internationale tijd.
Flacăra Andrasești en ACS BC Ciulnița 2023 neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Ialomita, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ACS BC Ciulnița 2023
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 2 | |||
2024-09-08 | FC Orezu - ACS BC Ciulnița 2023 | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-01 | ACS BC Ciulnița 2023 - AS Agronomia Bucu | - | |
Cupa României Ialomița | |||
Ronde 201 | |||
2024-08-18 | FC Orezu - ACS BC Ciulnița 2023 | geannuleerd | |
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-16 | ACS BC Ciulnița 2023 - Voința Reviga | 5 - 1 | |
Ronde 21 | |||
2024-06-02 | Flacăra Andrasești - ACS BC Ciulnița 2023 | 0 - 3 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-26 | ACS BC Ciulnița 2023 - ACS Recolta Gheorghe Doja II | 1 - 7 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-19 | FC Traian - ACS BC Ciulnița 2023 | 4 - 1 |
Klassement
Liga 5 Ialomita - Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | 22 | 18 | 2 | 2 | 79:36 | 56 |
2
|
Gloria Ograda | 22 | 16 | 3 | 3 | 70:42 | 51 |
3
|
AS Ialomița Sudiți | 22 | 12 | 5 | 5 | 65:45 | 41 |
4
|
FC Victoria Bordușani | 22 | 10 | 3 | 9 | 72:52 | 33 |
5
|
AS Gloria Gura Ialomiței | 22 | 10 | 2 | 10 | 67:50 | 32 |
6
|
FC Movila | 22 | 10 | 1 | 11 | 53:61 | 31 |
7
|
Viitorul Valea Ciorii | 22 | 9 | 2 | 11 | 52:65 | 29 |
8
|
Viitorul Platonesti | 22 | 7 | 4 | 11 | 56:62 | 25 |
9
|
Dunarea Giurgeni | 22 | 7 | 3 | 12 | 46:50 | 24 |
10
|
Spicul Vlădeni | 22 | 6 | 2 | 14 | 53:81 | 20 |
11
|
FC Inter Stelnica | 22 | 5 | 4 | 13 | 33:60 | 19 |
12
|
Recolta Săveni | 22 | 6 | 1 | 15 | 40:82 | 19 |
Liga 5 Ialomita - Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Recolta Gheorghe Doja II | 22 | 20 | 1 | 1 | 107:45 | 61 |
2
|
AS Cazanești | 22 | 14 | 3 | 5 | 58:33 | 45 |
3
|
Spicul Milosesti | 22 | 13 | 4 | 5 | 81:36 | 43 |
4
|
ACS Gheorghe Lazăr | 22 | 10 | 6 | 6 | 67:55 | 36 |
5
|
AS Agronomia Bucu | 22 | 10 | 4 | 8 | 50:40 | 34 |
6
|
FC Orezu | 22 | 9 | 3 | 10 | 34:43 | 30 |
7
|
CS Amara II | 22 | 8 | 5 | 9 | 49:57 | 29 |
8
|
ACS BC Ciulnița 2023 | 22 | 7 | 6 | 9 | 39:52 | 27 |
9
|
Voința Reviga | 22 | 7 | 4 | 11 | 38:49 | 25 |
10
|
FC Traian | 22 | 6 | 6 | 10 | 42:46 | 24 |
11
|
FC Rapid Perieti | 22 | 5 | 3 | 14 | 44:74 | 18 |
12
|
Flacăra Andrasești | 22 | 0 | 1 | 21 | 22:101 | 1 |
Liga 5 Ialomita - Seria 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dridu | 26 | 21 | 4 | 1 | 108:43 | 67 |
2
|
Recolta Malu Roșu | 26 | 18 | 3 | 5 | 99:39 | 57 |
3
|
AS Juventus Borănești | 26 | 18 | 2 | 6 | 99:49 | 56 |
4
|
Unirea Garbovi | 26 | 17 | 1 | 8 | 83:57 | 52 |
5
|
Olimpia Radulesti | 26 | 15 | 5 | 6 | 83:50 | 50 |
6
|
Infrățirea Jilavele II | 26 | 12 | 2 | 12 | 74:64 | 38 |
7
|
AS Coșereni | 26 | 12 | 2 | 12 | 54:62 | 38 |
8
|
Voința Maia | 26 | 11 | 4 | 11 | 94:78 | 37 |
9
|
Avântul Grindu | 26 | 10 | 3 | 13 | 102:102 | 33 |
10
|
Libertatea Sălcioara | 26 | 7 | 4 | 15 | 66:104 | 25 |
11
|
Victoria Muntenii Buzău II | 26 | 6 | 4 | 16 | 41:84 | 22 |
12
|
Fulgerul Fierbinți | 26 | 6 | 3 | 17 | 50:91 | 21 |
13
|
ACS Valea Măcrișului | 26 | 5 | 4 | 17 | 64:99 | 19 |
14
|
Gloria Alexeni | 26 | 2 | 3 | 21 | 32:127 | 9 |