Olimp Gościno - Orzeł Wałcz (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Olimp Gościno
IV. Liga - Zachodniopomorski | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | Olimp Gościno - Błękitni II Stargard | 2 - 2 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-02 | Olimp Gościno - Orzeł Wałcz | 2 - 2 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-25 | Odra Chojna - Olimp Gościno | 0 - 5 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-18 | Wieża Postomino - Olimp Gościno | 0 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-11 | Olimp Gościno - Ina Goleniów | 1 - 4 |
Serie 8
Algemeen
Olimp Gościno + Orzeł Wałcz Less than 4.5 cards 10 van 10
Olimp Gościno Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 10
Orzeł Wałcz Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 9
Persoonlijke ontmoetingen
Olimp Gościno + Orzeł Wałcz Met tegendoelpunten 5
Olimp Gościno + Orzeł Wałcz Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Olimp Gościno + Orzeł Wałcz Beide teams scoren 5 van 5
Olimp Gościno + Orzeł Wałcz Less than 4.5 cards 5 van 5
Olimp Gościno Geen nederlagen 3
Olimp Gościno - Orzeł Wałcz
Poland Amateur, IV. Liga - Zachodniopomorski, match Olimp Gościno - Orzeł Wałcz, starttijd 2024-06-02 15:00:34 internationale tijd.
Olimp Gościno en Orzeł Wałcz neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Zachodniopomorski, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Orzeł Wałcz
IV. Liga - Zachodniopomorski | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | Wieża Postomino - Orzeł Wałcz | 6 - 2 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-08 | Orzeł Wałcz - Odra Chojna | 1 - 0 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-02 | Olimp Gościno - Orzeł Wałcz | 2 - 2 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-25 | Orzeł Wałcz - Ina Goleniów | 3 - 4 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-18 | Unia Dolice - Orzeł Wałcz | 0 - 2 |
Klassement
IV. Liga - Zachodniopomorska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wybrzeże Rewalskie Rewal | 33 | 30 | 2 | 1 | 119:33 | 92 |
2
|
Gwardia Koszalin | 33 | 26 | 6 | 1 | 117:20 | 84 |
3
|
Baltyk Koszalin | 33 | 27 | 2 | 4 | 101:22 | 83 |
4
|
ZKS Kluczevia Stargard | 33 | 25 | 3 | 5 | 118:29 | 78 |
5
|
Biali Sądów | 34 | 17 | 7 | 10 | 73:58 | 58 |
6
|
Ina Goleniów | 33 | 16 | 6 | 11 | 81:63 | 54 |
7
|
Iskierka Szczecin | 33 | 12 | 10 | 11 | 63:53 | 46 |
8
|
Błękitni II Stargard | 33 | 13 | 6 | 14 | 54:65 | 45 |
9
|
Rasel Dygowo | 33 | 11 | 10 | 12 | 47:69 | 43 |
10
|
Olimp Gościno | 33 | 12 | 4 | 17 | 54:74 | 40 |
11
|
Darłovia Darłowo | 34 | 11 | 4 | 19 | 55:74 | 37 |
12
|
MKP Szczecinek | 33 | 10 | 6 | 17 | 52:80 | 36 |
13
|
Chemik Police | 33 | 8 | 10 | 15 | 49:62 | 34 |
14
|
Mechanik Bobolice | 33 | 10 | 3 | 20 | 50:94 | 33 |
15
|
Orzeł Wałcz | 33 | 8 | 6 | 19 | 42:80 | 30 |
16
|
Wieża Postomino | 33 | 6 | 3 | 24 | 32:96 | 21 |
17
|
Odra Chojna | 33 | 5 | 3 | 25 | 29:99 | 18 |
18
|
Unia Dolice | 33 | 5 | 1 | 27 | 25:90 | 16 |