Olimpia Radulesti - Victoria Muntenii Buzău II (7-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Olimpia Radulesti
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 2 | |||
2024-09-08 | ACS Valea Măcrișului - Olimpia Radulesti | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-01 | Olimpia Radulesti - Victoria Roşiori | - | |
Cupa României Ialomița | |||
Ronde 202 | |||
2024-08-25 | Olimpia Radulesti - Victoria Roşiori | 1 - 2 | |
Ronde 201 | |||
2024-08-17 | ACS Valea Măcrișului - Olimpia Radulesti | geannuleerd | |
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-16 | Fulgerul Fierbinți - Olimpia Radulesti | 3 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-02 | Olimpia Radulesti - Victoria Muntenii Buzău II | 7 - 3 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-26 | Libertatea Sălcioara - Olimpia Radulesti | 3 - 2 |
Serie 7
Algemeen
Olimpia Radulesti + Victoria Muntenii Buzău II Less than 4.5 cards 10 van 10
Victoria Muntenii Buzău II Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Victoria Muntenii Buzău II Nederlagen 4
Victoria Muntenii Buzău II Met tegendoelpunten 6
Olimpia Radulesti Met tegendoelpunten 4
Olimpia Radulesti Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 10
Olimpia Radulesti Beide teams scoren 5 van 6
Olimpia Radulesti - Victoria Muntenii Buzău II
Romania Amateur, Liga 5 Ialomita, match Olimpia Radulesti - Victoria Muntenii Buzău II, starttijd 2024-06-02 15:00:00 internationale tijd.
Olimpia Radulesti en Victoria Muntenii Buzău II neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Ialomita, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Victoria Muntenii Buzău II
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 2 | |||
2024-09-08 | Victoria Muntenii Buzău II - CS Amara | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-01 | FC Rapid Perieti - Victoria Muntenii Buzău II | - | |
Ronde 26 | |||
2024-06-16 | Victoria Muntenii Buzău II - Libertatea Sălcioara | 3 - 3 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-02 | Olimpia Radulesti - Victoria Muntenii Buzău II | 7 - 3 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-26 | Victoria Muntenii Buzău II - Recolta Malu Roșu | 0 - 3 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-19 | Infrățirea Jilavele II - Victoria Muntenii Buzău II | 4 - 1 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-12 | Victoria Muntenii Buzău II - AS Coșereni | 0 - 2 |
Klassement
Liga 5 Ialomita - Seria 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Unirea Mihail Kogalniceanu | 22 | 18 | 2 | 2 | 79:36 | 56 |
2
|
Gloria Ograda | 22 | 16 | 3 | 3 | 70:42 | 51 |
3
|
AS Ialomița Sudiți | 22 | 12 | 5 | 5 | 65:45 | 41 |
4
|
FC Victoria Bordușani | 22 | 10 | 3 | 9 | 72:52 | 33 |
5
|
AS Gloria Gura Ialomiței | 22 | 10 | 2 | 10 | 67:50 | 32 |
6
|
FC Movila | 22 | 10 | 1 | 11 | 53:61 | 31 |
7
|
Viitorul Valea Ciorii | 22 | 9 | 2 | 11 | 52:65 | 29 |
8
|
Viitorul Platonesti | 22 | 7 | 4 | 11 | 56:62 | 25 |
9
|
Dunarea Giurgeni | 22 | 7 | 3 | 12 | 46:50 | 24 |
10
|
Spicul Vlădeni | 22 | 6 | 2 | 14 | 53:81 | 20 |
11
|
FC Inter Stelnica | 22 | 5 | 4 | 13 | 33:60 | 19 |
12
|
Recolta Săveni | 22 | 6 | 1 | 15 | 40:82 | 19 |
Liga 5 Ialomita - Seria 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Recolta Gheorghe Doja II | 22 | 20 | 1 | 1 | 107:45 | 61 |
2
|
AS Cazanești | 22 | 14 | 3 | 5 | 58:33 | 45 |
3
|
Spicul Milosesti | 22 | 13 | 4 | 5 | 81:36 | 43 |
4
|
ACS Gheorghe Lazăr | 22 | 10 | 6 | 6 | 67:55 | 36 |
5
|
AS Agronomia Bucu | 22 | 10 | 4 | 8 | 50:40 | 34 |
6
|
FC Orezu | 22 | 9 | 3 | 10 | 34:43 | 30 |
7
|
CS Amara II | 22 | 8 | 5 | 9 | 49:57 | 29 |
8
|
ACS BC Ciulnița 2023 | 22 | 7 | 6 | 9 | 39:52 | 27 |
9
|
Voința Reviga | 22 | 7 | 4 | 11 | 38:49 | 25 |
10
|
FC Traian | 22 | 6 | 6 | 10 | 42:46 | 24 |
11
|
FC Rapid Perieti | 22 | 5 | 3 | 14 | 44:74 | 18 |
12
|
Flacăra Andrasești | 22 | 0 | 1 | 21 | 22:101 | 1 |
Liga 5 Ialomita - Seria 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dridu | 26 | 21 | 4 | 1 | 108:43 | 67 |
2
|
Recolta Malu Roșu | 26 | 18 | 3 | 5 | 99:39 | 57 |
3
|
AS Juventus Borănești | 26 | 18 | 2 | 6 | 99:49 | 56 |
4
|
Unirea Garbovi | 26 | 17 | 1 | 8 | 83:57 | 52 |
5
|
Olimpia Radulesti | 26 | 15 | 5 | 6 | 83:50 | 50 |
6
|
Infrățirea Jilavele II | 26 | 12 | 2 | 12 | 74:64 | 38 |
7
|
AS Coșereni | 26 | 12 | 2 | 12 | 54:62 | 38 |
8
|
Voința Maia | 26 | 11 | 4 | 11 | 94:78 | 37 |
9
|
Avântul Grindu | 26 | 10 | 3 | 13 | 102:102 | 33 |
10
|
Libertatea Sălcioara | 26 | 7 | 4 | 15 | 66:104 | 25 |
11
|
Victoria Muntenii Buzău II | 26 | 6 | 4 | 16 | 41:84 | 22 |
12
|
Fulgerul Fierbinți | 26 | 6 | 3 | 17 | 50:91 | 21 |
13
|
ACS Valea Măcrișului | 26 | 5 | 4 | 17 | 64:99 | 19 |
14
|
Gloria Alexeni | 26 | 2 | 3 | 21 | 32:127 | 9 |