Raspadskaya Mezhdurechensk - FC Buryatia Ulan-Ude (1-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Raspadskaya Mezhdurechensk
Championship MFS Volga | |||
Ronde 11 | |||
2024-06-28 | Raspadskaya Mezhdurechensk - FK Novokuznetsk | 3 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-23 | Enisey-M Krasnoyarsk - Raspadskaya Mezhdurechensk | 1 - 3 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-21 | Rassvet Krasnoyarsk - Raspadskaya Mezhdurechensk | 1 - 3 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-16 | Raspadskaya Mezhdurechensk - FC Radian Baikal Irkutsk | 3 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-09 | FC Novosibirsk-2 - Raspadskaya Mezhdurechensk | 2 - 1 |
Serie 3
Algemeen
Raspadskaya Mezhdurechensk + FC Buryatia Ulan-Ude Less than 4.5 cards 10 van 10
Raspadskaya Mezhdurechensk Geen nederlagen 4
Raspadskaya Mezhdurechensk Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 7
Raspadskaya Mezhdurechensk Less than 4.5 cards 10 van 10
FC Buryatia Ulan-Ude Less than 4.5 cards 9 van 9
Raspadskaya Mezhdurechensk - FC Buryatia Ulan-Ude
Russia Amateur, Championship MFS Volga, match Raspadskaya Mezhdurechensk - FC Buryatia Ulan-Ude, starttijd 2024-06-02 08:00:00 internationale tijd.
Raspadskaya Mezhdurechensk en FC Buryatia Ulan-Ude neemt deel aan het kampioenschap Championship MFS Volga, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Buryatia Ulan-Ude
Championship MFS Volga | |||
Ronde 14 | |||
2024-07-07 | FC Buryatia Ulan-Ude - Dinamo-M Barnaul | 2 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-07-05 | FC Buryatia Ulan-Ude - FC Novosibirsk-2 | 1 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-30 | Temp Barnaul - FC Buryatia Ulan-Ude | 4 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-28 | Polimer Barnaul - FC Buryatia Ulan-Ude | 4 - 4 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-15 | FC Chita - FC Buryatia Ulan-Ude | 0 - 3 |
Klassement
Championship SFF Sibir 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temp Barnaul | 10 | 8 | 1 | 1 | 27:4 | 25 |
2
|
Raspadskaya Mezhdurechensk | 10 | 7 | 1 | 2 | 18:9 | 22 |
3
|
FC Novosibirsk-2 | 10 | 5 | 3 | 2 | 21:13 | 18 |
4
|
FK Novokuznetsk | 10 | 5 | 3 | 2 | 22:16 | 18 |
5
|
FC Buryatia Ulan-Ude | 10 | 5 | 1 | 4 | 17:14 | 16 |
6
|
FC Chita | 10 | 4 | 3 | 3 | 15:15 | 15 |
7
|
Polimer Barnaul | 10 | 3 | 4 | 3 | 16:14 | 13 |
8
|
FC Radian Baikal Irkutsk | 10 | 3 | 1 | 6 | 18:20 | 10 |
9
|
Rassvet Krasnoyarsk | 10 | 2 | 1 | 7 | 9:23 | 7 |
10
|
Enisey-M Krasnoyarsk | 10 | 1 | 2 | 7 | 12:27 | 5 |
11
|
Dinamo-M Barnaul | 10 | 1 | 2 | 7 | 7:27 | 5 |
Championship SFF Sibir 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Chita | ||||||
|
Polimer Barnaul | ||||||
|
Enisey-M Krasnoyarsk | ||||||
|
FC Novosibirsk-2 | ||||||
|
Rassvet Krasnoyarsk | ||||||
|
FK Novokuznetsk | ||||||
|
FC Radian Baikal Irkutsk | ||||||
|
FC Buryatia Ulan-Ude | ||||||
|
Temp Barnaul | ||||||
|
Raspadskaya Mezhdurechensk | ||||||
|
Dinamo-M Barnaul |
Championship SFF Sibir 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Chita | ||||||
|
Polimer Barnaul | ||||||
|
Enisey-M Krasnoyarsk | ||||||
|
FC Novosibirsk-2 | ||||||
|
Dinamo-M Barnaul | ||||||
|
Rassvet Krasnoyarsk | ||||||
|
FK Novokuznetsk | ||||||
|
FC Radian Baikal Irkutsk | ||||||
|
FC Buryatia Ulan-Ude | ||||||
|
Temp Barnaul | ||||||
|
Raspadskaya Mezhdurechensk |