Tygrys Huta Mińska - Naprzód Skórzec (7-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Tygrys Huta Mińska
IV LIGA "Forbet" | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-21 | Tygrys Huta Mińska - KS Mszczonowianka | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | Pilica Bialobrzegi - Tygrys Huta Mińska | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-06 | Tygrys Huta Mińska - MKS Ząbkovia Ząbki | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | KS Ursus Warszawa - Tygrys Huta Mińska | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-28 | Tygrys Huta Mińska - MKS Piaseczno | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-23 | KTS Weszło Warszawa - Tygrys Huta Mińska | 2 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | Tygrys Huta Mińska - MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki | 1 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | MKS Przasnysz - Tygrys Huta Mińska | 2 - 0 | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-23 | KS Teresin - Tygrys Huta Mińska | 2 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Tygrys Huta Mińska - Talent Warszawa | 2 - 1 |
Serie 9
Algemeen
Tygrys Huta Mińska Geen nederlagen 23
Tygrys Huta Mińska Met tegendoelpunten 3
Tygrys Huta Mińska Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 9
Tygrys Huta Mińska Beide teams scoren 8 van 10
Tygrys Huta Mińska Less than 4.5 cards 9 van 9
Naprzód Skórzec Nederlagen 5
Naprzód Skórzec Geen winst 11
Naprzód Skórzec Met tegendoelpunten 5
Naprzód Skórzec Less than 4.5 cards 10 van 10
Tygrys Huta Mińska - Naprzód Skórzec
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match Tygrys Huta Mińska - Naprzód Skórzec, starttijd 2024-06-02 13:00:02 internationale tijd.
Tygrys Huta Mińska en Naprzód Skórzec neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Naprzód Skórzec
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-29 | Pogoń III Siedlce - Naprzód Skórzec | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | Naprzód Skórzec - Fenix Siennica | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | Watra Mrozy - Naprzód Skórzec | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-08 | Naprzód Skórzec - Wektra Zbuczyn | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Naprzód Skórzec | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | Naprzód Skórzec - Podlasie II Sokołów Podlaski | 1 - 8 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | MKS Małkinia - Naprzód Skórzec | 2 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Naprzód Skórzec - ŁDK Łosice | 0 - 3 | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Naprzód Skórzec - Watra Mrozy | 1 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-16 | Escola Varsovia - Naprzód Skórzec | 4 - 0 |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Przasnysz | 30 | 26 | 3 | 1 | 112:26 | 81 |
2
|
Makowianka Maków Mazowiecki | 30 | 22 | 2 | 6 | 82:26 | 68 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 30 | 21 | 2 | 7 | 103:30 | 65 |
4
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 30 | 17 | 5 | 8 | 73:44 | 56 |
5
|
Polonia II Warszawa | 30 | 15 | 5 | 10 | 91:50 | 50 |
6
|
Żbik Nasielsk | 30 | 14 | 6 | 10 | 69:58 | 48 |
7
|
Drukarz Warszawa | 30 | 13 | 4 | 13 | 78:68 | 43 |
8
|
Świt Staroźreby | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:73 | 42 |
9
|
Mazur Gostynin | 30 | 11 | 6 | 13 | 52:68 | 39 |
10
|
Huragan Wołomin | 30 | 11 | 5 | 14 | 53:49 | 38 |
11
|
PAF Płońsk | 30 | 9 | 8 | 13 | 61:82 | 35 |
12
|
MKS Ciechanów | 30 | 8 | 5 | 17 | 36:68 | 29 |
13
|
Okęcie Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 41:72 | 28 |
14
|
Amator Maszewo | 30 | 6 | 5 | 19 | 39:92 | 23 |
15
|
Unia Warszawa | 30 | 6 | 4 | 20 | 38:94 | 22 |
16
|
Wkra Bieżuń | 30 | 5 | 3 | 22 | 31:118 | 18 |
V. Liga - Mazowiecka 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tygrys Huta Mińska | 30 | 21 | 7 | 2 | 88:36 | 70 |
2
|
Talent Warszawa | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:39 | 68 |
3
|
Radomiak II Radom | 30 | 19 | 5 | 6 | 78:34 | 62 |
4
|
Milan Milanówek | 30 | 16 | 2 | 12 | 56:38 | 50 |
5
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:46 | 50 |
6
|
LKS Promna | 30 | 16 | 2 | 12 | 61:57 | 50 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 30 | 15 | 4 | 11 | 65:58 | 49 |
8
|
Escola Varsovia | 30 | 15 | 2 | 13 | 75:50 | 47 |
9
|
LKS Chlebnia | 30 | 13 | 7 | 10 | 51:35 | 46 |
10
|
Energia Kozienice | 30 | 13 | 6 | 11 | 74:50 | 45 |
11
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 7 | 11 | 67:50 | 43 |
12
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 30 | 10 | 3 | 17 | 62:69 | 33 |
13
|
KS Teresin | 30 | 8 | 4 | 18 | 34:76 | 28 |
14
|
Watra Mrozy | 30 | 6 | 3 | 21 | 28:86 | 21 |
15
|
Płomień Dębe Wielkie | 30 | 3 | 5 | 22 | 33:121 | 14 |
16
|
Naprzód Skórzec | 30 | 2 | 4 | 24 | 26:101 | 10 |