Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
3-4-3
Opstelling formaties
49.6
Algemene spelersbeoordeling
67.9 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
13 | Jose Sanhueza Munoz | G | 20 | ||
3 | Nicolas Garrido | D | 21 | ||
4 | Osvaldo González | D | 39 | 0,6M+ | 49.5 |
2 | Javier Saldías | M | 19 | ||
25 | Camilo Rodríguez | D | 28 | 0,4M+ | 47.1 |
5 | Damián Lemos | M | 34 | 0,2M+ | 47.5 |
32 | Cristián Gutiérrez | M | 26 | 0,6M+ | 55.9 |
20 | Lucas Molina | D | |||
21 | Luis Olmedo | M | |||
9 | Juan Sanchez Sotelo | F | 36 | 0,5M+ | 48.7 |
7 | Ignacio Herrera | F | 36 | 0,3M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
12 | Joaquín Araya | G | |||
28 | Eric Ahumada | D | 29 | 0,3M+ | |
23 | Fabián Neira | M | 22 | ||
14 | Felipe Orellana | M | 22 | ||
16 | Rodrigo Riquelme | M | |||
18 | Waldimir Cid | F | 24 | ||
24 | Matias Donoso | F | 37 | 48.7 |
Startopstellingen bevestigd
3-5-1-1
Opstelling formaties
51.8
Algemene spelersbeoordeling
60.2 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Eduardo Miranda | G | 31 | 0,0M+ | |
6 | Danilo Ortiz | D | 31 | 0,5M+ | |
33 | Marcos Velásquez | D | 35 | 0,3M+ | 51.1 |
23 | Jason León | M | 23 | ||
21 | Juan Duma | F | 29 | 0,2M+ | |
29 | Jorge Gática | M | 27 | 51.5 | |
24 | Enzo Ormeño | M | 21 | ||
8 | Joaquin Pereyra | M | 29 | ||
17 | Jhon Valladares | F | |||
10 | Marcelo Cañete | M | 33 | 0,6M+ | 51.3 |
26 | Carlos Muñoz | F | 34 | 0,4M+ | 50.1 |
Plaatsvervanger | |||||
30 | Cristóbal González | G | |||
5 | Andrés Barboza | D | 29 | 0,3M+ | |
20 | Brayan Garrido | M | 24 | 52.9 | |
11 | César Valenzuela | M | 31 | 0,5M+ | 55.5 |
22 | Diego Opazo | F | |||
9 | Andres Vilches | F | 31 | 0,6M+ | 50.5 |
18 | Joaquin Silva |
Evenementen: Universidad de Concepcion
Copa Chile | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-15 | Vicente Perez - Universidad de Concepcion | - | |
Primera B | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-01 | Universidad de Concepcion - Santiago Wanderers | 1 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-27 | AC Barnechea - Universidad de Concepcion | 0 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-20 | CSD Rangers - Universidad de Concepcion | 1 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-13 | Universidad de Concepcion - Club de Deportes Temuco SADP | 0 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-08 | San Luis de Quillota - Universidad de Concepcion | 2 - 0 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.15
|
3.3
|
3
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 8
Algemeen
Santiago Wanderers Geen nederlagen 5
Santiago Wanderers Geen winst 8
Santiago Wanderers Beide teams scoren 5 van 6
Santiago Wanderers More than 4.5 cards 8 van 9
Universidad de Concepcion Geen nederlagen 3
Universidad de Concepcion Less than 4.5 cards 5 van 7
Persoonlijke ontmoetingen
Universidad de Concepcion + Santiago Wanderers Minder dan 2.5 doelpunten 6 van 6
Santiago Wanderers Geen nederlagen 7
Universidad de Concepcion Met tegendoelpunten 3
Universidad de Concepcion - Santiago Wanderers
Chili, Primera B, match Universidad de Concepcion - Santiago Wanderers, starttijd 2024-06-01 21:30:00 internationale tijd.
Universidad de Concepcion en Santiago Wanderers neemt deel aan het kampioenschap Primera B, Chili.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Santiago Wanderers
Copa Chile | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-15 | CD Concon National FC - Santiago Wanderers | - | |
Primera B | |||
Ronde 10 | |||
2024-06-05 | Santiago Wanderers - San Luis de Quillota | 6 - 0 | |
Ronde 15 | |||
2024-06-01 | Universidad de Concepcion - Santiago Wanderers | 1 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-26 | Santiago Wanderers - CD Antofagasta | 1 - 2 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-19 | Santiago Wanderers - Curico Unido | 2 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-12 | San Marcos de Arica - Santiago Wanderers | 0 - 0 |
Klassement
Primera B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportes La Serena | 15 | 10 | 3 | 2 | 19:8 | 33 |
2
|
Deportes Limache | 15 | 7 | 5 | 3 | 29:19 | 26 |
3
|
Deportes Magallanes | 15 | 8 | 2 | 6 | 23:17 | 26 |
4
|
CSD Rangers | 15 | 8 | 2 | 5 | 22:16 | 26 |
5
|
CD Antofagasta | 15 | 7 | 3 | 5 | 22:17 | 24 |
6
|
AC Barnechea | 15 | 6 | 6 | 3 | 21:17 | 24 |
8
|
Santiago Morning | 15 | 6 | 4 | 5 | 23:20 | 22 |
8
|
San Marcos de Arica | 15 | 7 | 1 | 7 | 21:18 | 22 |
9
|
Deportes Recoleta | 15 | 7 | 1 | 7 | 17:19 | 22 |
10
|
CD Santa Cruz | 15 | 6 | 3 | 6 | 24:26 | 21 |
10
|
San Luis de Quillota | 15 | 7 | 1 | 8 | 20:28 | 22 |
12
|
Santiago Wanderers | 15 | 4 | 6 | 5 | 24:21 | 18 |
13
|
Universidad de Concepcion | 15 | 5 | 3 | 7 | 12:20 | 18 |
14
|
Curico Unido | 15 | 5 | 4 | 6 | 16:20 | 16 |
15
|
Club de Deportes Temuco SADP | 15 | 3 | 3 | 9 | 11:20 | 12 |
16
|
Union San Felipe | 15 | 1 | 1 | 13 | 14:32 | 4 |