Evenementen: Baltika-BFU im.I.Kanta
PFL, West | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-11 | Baltika-BFU im.I.Kanta - FK Znamya Truda | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-04 | Enisey 2 Krasnoyarsk - Baltika-BFU im.I.Kanta | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-28 | Baltika-BFU im.I.Kanta - FC Torpedo Vladimir | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-07 | Chertanovo Moscow - Baltika-BFU im.I.Kanta | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-01 | Baltika-BFU im.I.Kanta - Dinamo-Vologda | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-25 | Dynamo-2 - Baltika-BFU im.I.Kanta | 1 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-19 | Baltika-BFU im.I.Kanta - Saturn Ramenskoye | 2 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-13 | FC Irkutsk - Baltika-BFU im.I.Kanta | 2 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-07 | Baltika-BFU im.I.Kanta - Spartak Moscow II | 0 - 3 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-01 | Zenit 2 St. Petersburg - Baltika-BFU im.I.Kanta | 3 - 3 |
Serie 5
Algemeen
Baltika-BFU im.I.Kanta + Spartak Moscow II Less than 4.5 cards 10 van 10
Spartak Moscow II Geen nederlagen 13
Spartak Moscow II Met tegendoelpunten 3
Spartak Moscow II Beide teams scoren 5 van 7
Spartak Moscow II Eerste team dat scoort 4 van 5
Spartak Moscow II Less than 4.5 cards 10 van 10
Baltika-BFU im.I.Kanta Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Baltika-BFU im.I.Kanta Less than 4.5 cards 9 van 9
Baltika-BFU im.I.Kanta - Spartak Moscow II
Rusland, PFL, West, match Baltika-BFU im.I.Kanta - Spartak Moscow II, starttijd 2024-06-07 12:00:00 internationale tijd.
Baltika-BFU im.I.Kanta en Spartak Moscow II neemt deel aan het kampioenschap PFL, West, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Spartak Moscow II
PFL, West | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-11 | Spartak Moscow II - Dinamo-Vologda | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-04 | Dynamo-2 - Spartak Moscow II | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-28 | Saturn Ramenskoye - Spartak Moscow II | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-07 | Spartak Moscow II - FC Tver | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-01 | Zenit 2 St. Petersburg - Spartak Moscow II | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-25 | Spartak Moscow II - Zvezda St. Petersburg | 6 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-19 | Rodina-M Moscow - Spartak Moscow II | 1 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-13 | Spartak Moscow II - Rusland | 1 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-07 | Baltika-BFU im.I.Kanta - Spartak Moscow II | 0 - 3 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-01 | Spartak Moscow II - FK Znamya Truda | 3 - 1 |
Klassement
2. Liga, Division B, Group 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dynamo-2 | 13 | 10 | 1 | 2 | 31:10 | 31 |
2
|
Spartak Moscow II | 13 | 9 | 4 | 0 | 28:7 | 31 |
3
|
Baltika-BFU im.I.Kanta | 13 | 8 | 3 | 2 | 26:16 | 27 |
4
|
Zenit 2 St. Petersburg | 13 | 7 | 3 | 3 | 22:12 | 24 |
5
|
Chertanovo Moscow | 13 | 7 | 3 | 3 | 25:17 | 24 |
6
|
Rodina-M Moscow | 13 | 5 | 5 | 3 | 21:13 | 20 |
8
|
Dynamo St. Petersburg | 13 | 5 | 2 | 6 | 23:25 | 17 |
9
|
Dinamo-Vologda | 13 | 4 | 5 | 4 | 18:16 | 17 |
9
|
Saturn Ramenskoye | 13 | 5 | 4 | 4 | 18:16 | 19 |
10
|
FC Irkutsk | 13 | 4 | 4 | 5 | 13:23 | 16 |
11
|
FC Torpedo Vladimir | 13 | 5 | 1 | 7 | 17:19 | 16 |
12
|
FC Tver | 13 | 4 | 3 | 6 | 17:20 | 15 |
13
|
FK Znamya Truda | 13 | 3 | 2 | 8 | 14:28 | 11 |
14
|
Rusland | 13 | 2 | 4 | 7 | 7:17 | 10 |
15
|
Enisey 2 Krasnoyarsk | 13 | 1 | 2 | 10 | 10:27 | 5 |
16
|
Zvezda St. Petersburg | 13 | 1 | 2 | 10 | 11:35 | 5 |