CKS Warta - CNSC RWB Adria Chicago II (0-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CKS Warta
Greater Chicago Soccer League | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-07 | CKS Warta - UASC Lions | - | |
2024-08-28 | CNSC RWB Adria Chicago II - CKS Warta | - | |
2024-08-18 | Hellenic AC - CKS Warta | - | |
2024-08-04 | UASC Lions - CKS Warta | - | |
2024-07-20 | CKS Warta - Firebirds SC | - | |
2024-07-13 | CKS Warta - SC Connection | 1 - 1 | |
2024-06-29 | CKS Warta - Gazelle SC | geannuleerd | |
2024-06-23 | SC Connection - CKS Warta | 4 - 0 | |
2024-06-21 | Viking AA - CKS Warta | 1 - 1 | |
2024-06-08 | CKS Warta - CNSC RWB Adria Chicago II | 0 - 3 |
Serie 2
Algemeen
CKS Warta Met tegendoelpunten 3
CNSC RWB Adria Chicago II Zeges 3
CKS Warta - CNSC RWB Adria Chicago II
USA Amateur, Greater Chicago Soccer League, match CKS Warta - CNSC RWB Adria Chicago II, starttijd 2024-06-08 01:00:45 internationale tijd.
CKS Warta en CNSC RWB Adria Chicago II neemt deel aan het kampioenschap Greater Chicago Soccer League, USA Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CNSC RWB Adria Chicago II
Greater Chicago Soccer League | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-08 | Gazelle SC - CNSC RWB Adria Chicago II | - | |
2024-08-28 | CNSC RWB Adria Chicago II - CKS Warta | - | |
2024-08-10 | Firebirds SC - CNSC RWB Adria Chicago II | - | |
2024-08-04 | SC Connection - CNSC RWB Adria Chicago II | - | |
2024-08-01 | Viking AA - CNSC RWB Adria Chicago II | - | |
2024-06-30 | Hellenic AC - CNSC RWB Adria Chicago II | Uitgesteld | |
2024-06-27 | CNSC RWB Adria Chicago II - Firebirds SC | 0 - 0 | |
2024-06-20 | CNSC RWB Adria Chicago II - Hellenic AC | 3 - 1 | |
2024-06-08 | CKS Warta - CNSC RWB Adria Chicago II | 0 - 3 | |
2024-06-06 | CNSC RWB Adria Chicago II - Gazelle SC | 7 - 4 |
Klassement
GCSL - Major Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
United SC | 7 | 6 | 1 | 0 | 35:4 | 19 |
2
|
Das Magic FC | 7 | 4 | 2 | 1 | 16:19 | 14 |
3
|
Wings SC | 8 | 4 | 1 | 3 | 29:22 | 13 |
4
|
Assur City FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 15:7 | 10 |
5
|
Force UA FC | 7 | 3 | 1 | 3 | 15:15 | 10 |
6
|
Winged Bull FC | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:11 | 8 |
7
|
Liths SC | 6 | 1 | 0 | 5 | 15:22 | 3 |
8
|
FK Nikola Tesla | 5 | 1 | 0 | 4 | 6:18 | 3 |
9
|
Stare Byki FC | 6 | 0 | 0 | 6 | 7:28 | 0 |
GCSL - Premier Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viking AA | 8 | 7 | 1 | 0 | 28:6 | 22 |
2
|
Firebirds SC | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:16 | 16 |
3
|
CNSC RWB Adria Chicago II | 6 | 4 | 2 | 0 | 19:6 | 14 |
4
|
UASC Lions | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:8 | 12 |
5
|
Hellenic AC | 8 | 3 | 1 | 4 | 11:17 | 10 |
6
|
CKS Warta | 7 | 1 | 2 | 4 | 6:16 | 5 |
7
|
SC Connection | 8 | 1 | 1 | 6 | 11:19 | 4 |
8
|
Gazelle SC | 6 | 0 | 0 | 6 | 5:24 | 0 |
GCSL - City Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lakeview FC | 8 | 6 | 2 | 0 | 37:9 | 20 |
2
|
Juanacatlan FC Gorillas | 8 | 6 | 1 | 1 | 40:15 | 19 |
3
|
AFC Roscoe II | 8 | 5 | 1 | 2 | 31:15 | 16 |
4
|
KICS FC Talara | 8 | 4 | 2 | 2 | 22:9 | 14 |
5
|
SouthPond FC | 8 | 2 | 2 | 4 | 19:25 | 8 |
6
|
United SC II | 8 | 2 | 1 | 5 | 19:27 | 7 |
7
|
Chicago City SC II | 8 | 2 | 1 | 5 | 23:28 | 7 |
8
|
Urbano FC | 8 | 0 | 0 | 8 | 3:66 | 0 |
GCSL - Major Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Force UA FC | ||||||
|
Das Magic FC | ||||||
|
Wings SC | ||||||
|
Winged Bull FC | ||||||
|
United SC | ||||||
|
Liths SC | ||||||
|
Assur City FC | ||||||
|
FK Nikola Tesla | ||||||
|
Stare Byki FC |
GCSL - Premier Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hellenic AC | ||||||
|
Firebirds SC | ||||||
|
Viking AA | ||||||
|
CNSC RWB Adria Chicago | ||||||
|
UASC Lions | ||||||
|
SC Connection | ||||||
|
Gazelle SC | ||||||
|
CKS Warta |
GCSL - City Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Juanacatlan FC Gorillas | ||||||
|
KICS FC Talara | ||||||
|
AFC Roscoe | ||||||
|
Lakeview FC | ||||||
|
United SC II | ||||||
|
Chicago City SC | ||||||
|
SouthPond FC | ||||||
|
Urbano FC |
GCSL - Major Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Force UA FC | ||||||
|
Winged Bull FC | ||||||
|
Wings SC | ||||||
|
Das Magic FC | ||||||
|
Assur City FC | ||||||
|
United SC | ||||||
|
FK Nikola Tesla | ||||||
|
Stare Byki FC | ||||||
|
Liths SC |
GCSL - Premier Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Viking AA | ||||||
|
Firebirds SC | ||||||
|
Hellenic AC | ||||||
|
CNSC RWB Adria Chicago | ||||||
|
UASC Lions | ||||||
|
Gazelle SC | ||||||
|
CKS Warta | ||||||
|
SC Connection |
GCSL - City Division 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
KICS FC Talara | ||||||
|
Lakeview FC | ||||||
|
AFC Roscoe | ||||||
|
Juanacatlan FC Gorillas | ||||||
|
Urbano FC | ||||||
|
SouthPond FC | ||||||
|
Chicago City SC | ||||||
|
United SC II |