Makowianka Maków Mazowiecki - Drukarz Warszawa (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Makowianka Maków Mazowiecki
IV LIGA "Forbet" | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-21 | Legionovia Legionowo - Makowianka Maków Mazowiecki | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | Makowianka Maków Mazowiecki - SKS Oskar Przysucha | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-06 | KS Błonianka Błonie - Makowianka Maków Mazowiecki | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | Makowianka Maków Mazowiecki - Hutnik Warszawa | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-28 | KS CK Troszyn - Makowianka Maków Mazowiecki | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | KS Mszczonowianka - Makowianka Maków Mazowiecki | 2 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Makowianka Maków Mazowiecki - Pilica Bialobrzegi | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | MKS Ząbkovia Ząbki - Makowianka Maków Mazowiecki | 6 - 0 | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | PAF Płońsk - Makowianka Maków Mazowiecki | 2 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | Makowianka Maków Mazowiecki - Drukarz Warszawa | 2 - 1 |
Serie 6
Algemeen
Makowianka Maków Mazowiecki + Drukarz Warszawa Less than 4.5 cards 10 van 10
Makowianka Maków Mazowiecki Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Drukarz Warszawa Geen winst 3
Drukarz Warszawa Met tegendoelpunten 4
Drukarz Warszawa Meer dan 2.5 doelpunten 10 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
Makowianka Maków Mazowiecki Met tegendoelpunten 3
Makowianka Maków Mazowiecki - Drukarz Warszawa
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match Makowianka Maków Mazowiecki - Drukarz Warszawa, starttijd 2024-06-08 12:00:01 internationale tijd.
Makowianka Maków Mazowiecki en Drukarz Warszawa neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Drukarz Warszawa
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-27 | Drukarz Warszawa - Marcovia Marki | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | MKS Narew 1962 Ostrołęka - Drukarz Warszawa | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Drukarz Warszawa - Wkra Żuromin | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Kasztelan Sierpc - Drukarz Warszawa | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Drukarz Warszawa - Mazur Gostynin | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | PAF Płońsk - Drukarz Warszawa | 0 - 9 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Drukarz Warszawa - Żbik Nasielsk | 2 - 5 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Nadnarwianka Pułtusk - Drukarz Warszawa | 4 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Drukarz Warszawa - Polonia II Warszawa | 2 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | Makowianka Maków Mazowiecki - Drukarz Warszawa | 2 - 1 |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Przasnysz | 30 | 26 | 3 | 1 | 112:26 | 81 |
2
|
Makowianka Maków Mazowiecki | 30 | 22 | 2 | 6 | 82:26 | 68 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 30 | 21 | 2 | 7 | 103:30 | 65 |
4
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 30 | 17 | 5 | 8 | 73:44 | 56 |
5
|
Polonia II Warszawa | 30 | 15 | 5 | 10 | 91:50 | 50 |
6
|
Żbik Nasielsk | 30 | 14 | 6 | 10 | 69:58 | 48 |
7
|
Drukarz Warszawa | 30 | 13 | 4 | 13 | 78:68 | 43 |
8
|
Świt Staroźreby | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:73 | 42 |
9
|
Mazur Gostynin | 30 | 11 | 6 | 13 | 52:68 | 39 |
10
|
Huragan Wołomin | 30 | 11 | 5 | 14 | 53:49 | 38 |
11
|
PAF Płońsk | 30 | 9 | 8 | 13 | 61:82 | 35 |
12
|
MKS Ciechanów | 30 | 8 | 5 | 17 | 36:68 | 29 |
13
|
Okęcie Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 41:72 | 28 |
14
|
Amator Maszewo | 30 | 6 | 5 | 19 | 39:92 | 23 |
15
|
Unia Warszawa | 30 | 6 | 4 | 20 | 38:94 | 22 |
16
|
Wkra Bieżuń | 30 | 5 | 3 | 22 | 31:118 | 18 |
V. Liga - Mazowiecka 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tygrys Huta Mińska | 30 | 21 | 7 | 2 | 88:36 | 70 |
2
|
Talent Warszawa | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:39 | 68 |
3
|
Radomiak II Radom | 30 | 19 | 5 | 6 | 78:34 | 62 |
4
|
Milan Milanówek | 30 | 16 | 2 | 12 | 56:38 | 50 |
5
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:46 | 50 |
6
|
LKS Promna | 30 | 16 | 2 | 12 | 61:57 | 50 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 30 | 15 | 4 | 11 | 65:58 | 49 |
8
|
Escola Varsovia | 30 | 15 | 2 | 13 | 75:50 | 47 |
9
|
LKS Chlebnia | 30 | 13 | 7 | 10 | 51:35 | 46 |
10
|
Energia Kozienice | 30 | 13 | 6 | 11 | 74:50 | 45 |
11
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 7 | 11 | 67:50 | 43 |
12
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 30 | 10 | 3 | 17 | 62:69 | 33 |
13
|
KS Teresin | 30 | 8 | 4 | 18 | 34:76 | 28 |
14
|
Watra Mrozy | 30 | 6 | 3 | 21 | 28:86 | 21 |
15
|
Płomień Dębe Wielkie | 30 | 3 | 5 | 22 | 33:121 | 14 |
16
|
Naprzód Skórzec | 30 | 2 | 4 | 24 | 26:101 | 10 |