Melhus - Tiller IL (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Melhus
3rd Division Group 4 | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-21 | Melhus - Mosjøen | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | Nardo FK - Melhus | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | Melhus - Tiller IL | 3 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-01 | Rana FK - Melhus | 4 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-27 | Melhus - Rosenborg BK 2 | 2 - 2 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-20 | Melhus - Byaasen | 2 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-11 | Verdal - Melhus | 1 - 4 |
Serie 12
Algemeen
Melhus + Tiller IL Met tegendoelpunten 5
Tiller IL Met tegendoelpunten 6
Tiller IL Nederlagen 3
Tiller IL Eerste tegendoelpunt 4 van 5
Tiller IL Less than 4.5 cards 9 van 9
Melhus Met tegendoelpunten 5
Melhus Geen winst 3
Melhus Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 5
Melhus Beide teams scoren 4 van 5
Melhus Eerste team dat scoort 4 van 5
Melhus Less than 4.5 cards 10 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
Melhus + Tiller IL Less than 4.5 cards 4 van 5
Tiller IL Zeges 3
Tiller IL Geen nederlagen 5
Melhus Met tegendoelpunten 5
Melhus - Tiller IL
Noorwegen, 3rd Division Group 4, match Melhus - Tiller IL, starttijd 2024-06-08 13:00:00 internationale tijd.
Melhus en Tiller IL neemt deel aan het kampioenschap 3rd Division Group 4, Noorwegen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Tiller IL
3rd Division Group 4 | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-24 | Tiller IL - Stabaek IF | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | Tiller IL - Rosenborg BK 2 | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | Melhus - Tiller IL | 3 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-03 | Tiller IL - Stromsgodset II | 6 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-25 | Byaasen - Tiller IL | 1 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-20 | Tiller IL - Trygg/Lade | 0 - 2 | |
2024-05-18 | Tiller IL - Trygg/Lade | Uitgesteld |
Klassement
3. Division, Group 4, 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Trygg/Lade | 10 | 8 | 1 | 1 | 24:10 | 25 |
2
|
Nardo FK | 10 | 7 | 1 | 2 | 32:13 | 22 |
3
|
Rana FK | 10 | 6 | 2 | 2 | 26:15 | 20 |
4
|
Stromsgodset II | 10 | 5 | 2 | 3 | 20:19 | 17 |
5
|
Melhus | 10 | 4 | 3 | 3 | 19:18 | 15 |
6
|
Stabaek IF | 10 | 4 | 2 | 4 | 24:22 | 14 |
7
|
Rosenborg BK 2 | 10 | 4 | 2 | 4 | 20:19 | 14 |
8
|
Byaasen | 10 | 3 | 4 | 3 | 16:12 | 13 |
9
|
Orkla | 10 | 4 | 1 | 5 | 14:19 | 13 |
10
|
Tiller IL | 10 | 4 | 0 | 6 | 19:21 | 12 |
11
|
Surnadal | 10 | 3 | 1 | 6 | 14:25 | 10 |
12
|
Lillestrom SK 2 | 9 | 3 | 0 | 6 | 24:30 | 9 |
13
|
Verdal | 10 | 2 | 3 | 5 | 13:21 | 9 |
14
|
Mosjøen | 9 | 0 | 2 | 7 | 7:28 | 2 |