Promień Mońki - Warmia Grajewo , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Promień Mońki
IV. Liga - Podlaska | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | Krypnianka Krypno - Promień Mońki | geannuleerd | |
Ronde 33 | |||
2024-06-08 | Promień Mońki - Warmia Grajewo | geannuleerd | |
Ronde 32 | |||
2024-06-01 | Hetman Tykocin - Promień Mońki | 0 - 0 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-29 | Promień Mońki - Tur Bielsk Podlaski | 0 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-24 | Orlęta Czyżew - Promień Mońki | 0 - 0 |
Serie 10
Algemeen
Promień Mońki + Warmia Grajewo Less than 4.5 cards 10 van 10
Promień Mońki Geen winst 3
Warmia Grajewo Geen nederlagen 6
Warmia Grajewo Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
Promień Mońki + Warmia Grajewo Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Promień Mońki + Warmia Grajewo Less than 4.5 cards 5 van 5
Promień Mońki Met tegendoelpunten 5
Warmia Grajewo Zeges 3
Warmia Grajewo Geen nederlagen 5
Warmia Grajewo Geen tegendoelpunten 3
Promień Mońki - Warmia Grajewo
Poland Amateur, IV. Liga - Podlaska, match Promień Mońki - Warmia Grajewo, starttijd 2024-06-08 16:00:00 internationale tijd.
Promień Mońki en Warmia Grajewo neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Podlaska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Warmia Grajewo
IV. Liga - Podlaska | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-14 | Warmia Grajewo - Klub Sportowy Wasilków | 1 - 0 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-08 | Promień Mońki - Warmia Grajewo | geannuleerd | |
Ronde 32 | |||
2024-06-01 | Warmia Grajewo - KS Śniadowo | geannuleerd | |
Ronde 31 | |||
2024-05-29 | Krypnianka Krypno - Warmia Grajewo | geannuleerd | |
Ronde 30 | |||
2024-05-26 | KS Michałowo - Warmia Grajewo | 0 - 1 |
Klassement
IV. Liga - Podlaska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wigry Suwalki | 33 | 29 | 3 | 1 | 156:31 | 90 |
2
|
Klub Sportowy Wasilków | 32 | 28 | 2 | 2 | 119:24 | 86 |
3
|
KS Ruch Wysokie Mazowieckie | 33 | 26 | 2 | 5 | 99:41 | 80 |
4
|
Warmia Grajewo | 34 | 25 | 4 | 5 | 112:37 | 79 |
5
|
Tur Bielsk Podlaski | 33 | 16 | 7 | 10 | 63:49 | 55 |
6
|
MOSP Białystok | 32 | 13 | 7 | 12 | 55:61 | 46 |
7
|
MLKS Wissa Szczuczyn | 33 | 13 | 7 | 13 | 63:73 | 46 |
8
|
Krypnianka Krypno | 32 | 11 | 8 | 13 | 49:65 | 41 |
9
|
KS Michałowo | 32 | 12 | 4 | 16 | 71:71 | 40 |
10
|
Sparta 1951 Szepietowo | 33 | 12 | 3 | 18 | 47:66 | 39 |
11
|
Promień Mońki | 33 | 11 | 6 | 16 | 53:75 | 39 |
12
|
KS Grabówka | 34 | 9 | 10 | 15 | 53:72 | 37 |
13
|
Orlęta Czyżew | 31 | 10 | 5 | 16 | 59:83 | 35 |
14
|
KS Śniadowo | 33 | 9 | 5 | 19 | 57:83 | 32 |
15
|
Hetman Tykocin | 32 | 8 | 4 | 20 | 47:100 | 28 |
16
|
Czarni Czarna Białostocka | 34 | 6 | 8 | 20 | 39:81 | 26 |
17
|
Cresovia Siemiatycze | 32 | 6 | 1 | 25 | 41:112 | 19 |
18
|
Dąb Dąbrowa Białostocka | 32 | 4 | 6 | 22 | 38:97 | 18 |