Promnik Łaskarzew - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Promnik Łaskarzew
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-14 | Bug Wyszków - Promnik Łaskarzew | 3 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | Promnik Łaskarzew - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-05-29 | KS Łomianki - Promnik Łaskarzew | 15 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | Promnik Łaskarzew - Wilga II Garwolin | 1 - 2 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-18 | Grom Warszawa - Promnik Łaskarzew | geannuleerd |
Serie 8
Algemeen
Promnik Łaskarzew Geen winst 14
Promnik Łaskarzew Met tegendoelpunten 24
Promnik Łaskarzew Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 10
Promnik Łaskarzew Beide teams scoren 4 van 5
Promnik Łaskarzew Less than 4.5 cards 8 van 8
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 9
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki Beide teams scoren 6 van 8
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki Less than 4.5 cards 10 van 10
Promnik Łaskarzew - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Warszawa, match Promnik Łaskarzew - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki, starttijd 2024-06-08 15:00:10 internationale tijd.
Promnik Łaskarzew en Świt II Nowy Dwór Mazowiecki neemt deel aan het kampioenschap Liga Okręgowa - Warszawa, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | Promyk Nowa Sucha - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | - | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - KS Halinów | 0 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | Promnik Łaskarzew - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Delta Warszawa | geannuleerd | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | Orły Zielonka - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 5 - 2 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-19 | Świt II Nowy Dwór Mazowiecki - Mazur Radzymin | 6 - 0 |
Klassement
Liga Okręgowa - Warszawa I 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Łomianki | 30 | 28 | 1 | 1 | 127:19 | 85 |
2
|
Bug Wyszków | 30 | 25 | 2 | 3 | 88:25 | 77 |
3
|
Wicher Kobyłka | 30 | 25 | 1 | 4 | 98:37 | 76 |
4
|
Grom Warszawa | 30 | 18 | 3 | 9 | 78:49 | 57 |
5
|
Delta Warszawa | 30 | 17 | 4 | 9 | 94:43 | 55 |
6
|
Legionovia II Legionowo | 30 | 15 | 3 | 12 | 63:61 | 48 |
7
|
Wilga II Garwolin | 30 | 13 | 3 | 14 | 58:70 | 42 |
8
|
Orły Zielonka | 30 | 13 | 3 | 14 | 65:82 | 42 |
9
|
MKS Polonia Warszawa | 30 | 13 | 1 | 16 | 53:56 | 40 |
10
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 30 | 10 | 5 | 15 | 80:66 | 35 |
11
|
Madziar Nieporęt | 30 | 11 | 2 | 17 | 65:83 | 35 |
12
|
KS Halinów | 30 | 9 | 3 | 18 | 58:90 | 30 |
13
|
PKS Radość Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 43:76 | 28 |
14
|
Mazur Radzymin | 30 | 7 | 7 | 16 | 49:82 | 28 |
15
|
Promnik Łaskarzew | 30 | 3 | 3 | 24 | 29:117 | 12 |
16
|
KS Dąb Wieliszew | 30 | 2 | 1 | 27 | 37:129 | 7 |
Liga Okręgowa - Warszawa II 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz II Pruszków | 30 | 27 | 2 | 1 | 173:26 | 83 |
2
|
Naprzód Zielonki | 30 | 25 | 1 | 4 | 156:38 | 76 |
3
|
Champion Warszawa | 30 | 17 | 5 | 8 | 87:52 | 56 |
4
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 30 | 16 | 4 | 10 | 74:64 | 52 |
5
|
Laura Chylice | 30 | 14 | 7 | 9 | 80:62 | 49 |
6
|
Ursus II Warszawa | 30 | 13 | 6 | 11 | 79:68 | 45 |
7
|
Promyk Nowa Sucha | 30 | 12 | 6 | 12 | 54:60 | 42 |
8
|
Perła Złotokłos | 30 | 13 | 2 | 15 | 61:62 | 41 |
9
|
Anprel Nowa Wieś | 30 | 12 | 5 | 13 | 49:70 | 41 |
10
|
GKS Podolszyn | 30 | 11 | 8 | 11 | 52:67 | 41 |
11
|
Progres Warszawa | 30 | 12 | 4 | 14 | 57:75 | 40 |
12
|
KS Orzeł Baniocha | 30 | 10 | 8 | 12 | 56:85 | 38 |
13
|
LKS Osuchów | 30 | 7 | 6 | 17 | 36:86 | 27 |
14
|
Ryś Laski | 30 | 7 | 5 | 18 | 48:99 | 26 |
15
|
Milan II Milanówek | 30 | 4 | 4 | 22 | 28:86 | 16 |
16
|
GLKS Nadarzyn | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:110 | 9 |