SMS Ślesin - Avia Kamionki (4-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: SMS Ślesin
IV. Liga - Wielkopolska | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-31 | SMS Ślesin - Piast Kobylnica | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | LKS Gołuchów - SMS Ślesin | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | SMS Ślesin - MKS Nielba Wagrowiec | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-15 | MKS Victoria Września - SMS Ślesin | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | SMS Ślesin - Polonia 1912 Leszno | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | SMS Ślesin - Centra Ostrów Wielkopolski | 1 - 1 | |
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | SMS Ślesin - Polonia II Środa Wielkopolska | 4 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Przemysław Poznań - SMS Ślesin | 1 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | SMS Ślesin - Avia Kamionki | 4 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | Kłos Zaniemyśl - SMS Ślesin | 0 - 3 |
Serie 4
Algemeen
SMS Ślesin + Avia Kamionki Less than 4.5 cards 10 van 10
Avia Kamionki Geen nederlagen 10
Avia Kamionki Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 9
Avia Kamionki Less than 4.5 cards 10 van 10
SMS Ślesin Met tegendoelpunten 4
SMS Ślesin Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 5
SMS Ślesin Less than 4.5 cards 9 van 9
SMS Ślesin - Avia Kamionki
Poland Amateur, V. Liga - Red Box Wielkopolska, match SMS Ślesin - Avia Kamionki, starttijd 2024-06-08 10:00:22 internationale tijd.
SMS Ślesin en Avia Kamionki neemt deel aan het kampioenschap V. Liga - Red Box Wielkopolska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Avia Kamionki
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Polonia II Środa Wielkopolska - Avia Kamionki | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Avia Kamionki - Lechia Kostrzyn | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Avia Kamionki - Olimpia Koło | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Lider Swarzędz - Avia Kamionki | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Avia Kamionki - KS Górnik Konin | - | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Zjednoczeni Trzemeszno - Avia Kamionki | 3 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Avia Kamionki - Lechia Kostrzyn | 2 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | SMS Ślesin - Avia Kamionki | 4 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | Avia Kamionki - Olimpia Koło | 2 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | KS Górnik Konin - Avia Kamionki | 0 - 0 |
Klassement
V. Liga - Wielkopolska - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Piast Kobylnica | 30 | 21 | 5 | 4 | 86:32 | 68 |
2
|
Zamek Gołańcz | 30 | 20 | 5 | 5 | 70:39 | 65 |
3
|
Lubuszanin Trzcianka | 30 | 19 | 6 | 5 | 94:42 | 63 |
4
|
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 30 | 18 | 4 | 8 | 73:39 | 58 |
5
|
Kłos Budzyń | 30 | 16 | 6 | 8 | 70:53 | 54 |
6
|
KP Piła | 30 | 15 | 5 | 10 | 68:51 | 50 |
7
|
Warta Międzychód | 30 | 14 | 8 | 8 | 71:53 | 50 |
8
|
Płomień Przyprostynia | 30 | 15 | 4 | 11 | 85:68 | 49 |
9
|
Orkan Chorzemin | 30 | 11 | 7 | 12 | 50:64 | 40 |
10
|
KS Korona Stróżewo | 30 | 11 | 3 | 16 | 54:77 | 36 |
11
|
Sparta Szamotuły | 30 | 8 | 9 | 13 | 54:72 | 33 |
12
|
Sokół Pniewy | 30 | 7 | 6 | 17 | 46:82 | 27 |
13
|
Wełna Skoki | 30 | 7 | 6 | 17 | 43:67 | 27 |
14
|
Sparta Oborniki | 30 | 6 | 6 | 18 | 45:64 | 24 |
15
|
Leśnik Margonin | 30 | 6 | 3 | 21 | 38:80 | 21 |
16
|
Polonia Jastrowie | 30 | 3 | 3 | 24 | 37:101 | 12 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SMS Ślesin | 30 | 23 | 3 | 4 | 97:27 | 72 |
2
|
Polonia Golina | 30 | 23 | 2 | 5 | 102:34 | 71 |
3
|
KS Górnik Konin | 30 | 22 | 4 | 4 | 94:19 | 70 |
4
|
Meblorz Swarzędz | 30 | 21 | 1 | 8 | 77:39 | 64 |
5
|
Avia Kamionki | 30 | 19 | 4 | 7 | 79:48 | 61 |
6
|
Olimpia Koło | 30 | 15 | 6 | 9 | 69:47 | 51 |
7
|
Lechia Kostrzyn | 30 | 14 | 4 | 12 | 69:55 | 46 |
8
|
Polonia II Środa Wielkopolska | 30 | 12 | 7 | 11 | 70:62 | 43 |
9
|
Zjednoczeni Trzemeszno | 30 | 14 | 1 | 15 | 60:65 | 43 |
10
|
Polanin Strzałkowo | 30 | 12 | 5 | 13 | 57:55 | 41 |
11
|
Kłos Zaniemyśl | 30 | 10 | 7 | 13 | 44:47 | 37 |
12
|
GKS Dopiewo | 30 | 7 | 1 | 22 | 45:102 | 22 |
13
|
Polonus Kazimierz Biskupi | 30 | 6 | 4 | 20 | 42:100 | 22 |
14
|
Przemysław Poznań | 30 | 6 | 2 | 22 | 29:83 | 20 |
15
|
AP Reissa Poznań | 30 | 5 | 1 | 24 | 45:111 | 16 |
16
|
SKP Słupca | 30 | 1 | 8 | 21 | 26:111 | 11 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Warta Śrem | 28 | 22 | 3 | 3 | 58:24 | 69 |
2
|
Zawisza Łęka Opatowska | 28 | 21 | 3 | 4 | 94:47 | 66 |
3
|
Krobianka Krobia | 28 | 18 | 4 | 6 | 75:37 | 58 |
4
|
ZEFKA Kobyla Góra | 28 | 18 | 4 | 6 | 73:36 | 58 |
5
|
Astra Krotoszyn | 28 | 13 | 7 | 8 | 62:35 | 46 |
6
|
KKS II Kalisz | 28 | 13 | 5 | 10 | 54:46 | 44 |
7
|
Kania Gostyń | 28 | 11 | 6 | 11 | 58:36 | 39 |
8
|
Pelikan Grabów | 28 | 10 | 7 | 11 | 60:51 | 37 |
9
|
Rawia Rawicz | 28 | 9 | 8 | 11 | 26:35 | 35 |
10
|
Dąbroczanka Pępowo | 28 | 10 | 2 | 16 | 68:75 | 32 |
11
|
Piast Czekanów | 28 | 8 | 6 | 14 | 53:67 | 30 |
12
|
Orzeł Mroczeń | 28 | 7 | 5 | 16 | 47:88 | 26 |
13
|
LZS Cielcza | 28 | 6 | 6 | 16 | 49:102 | 24 |
14
|
Victoria Ostrzeszów | 28 | 2 | 8 | 18 | 33:74 | 14 |
15
|
Piast Poniec | 28 | 3 | 4 | 21 | 36:93 | 13 |
V. Liga - Wielkopolska, Promotion Playoffs 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
GKS Jaraczewo | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2
|
Lider Swarzędz | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 |
3
|
Iskra Szydłowo | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | 3 |
4
|
Wilki Wilczyn | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
5
|
Patria Buk | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
6
|
Stal Pleszew | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | 0 |
V. Liga - Wielkopolska, Promotion Playoffs 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Patria Buk | ||||||
|
Stal Pleszew | ||||||
|
GKS Jaraczewo | ||||||
|
Lider Swarzędz | ||||||
|
Iskra Szydłowo | ||||||
|
Wilki Wilczyn |
V. Liga - Wielkopolska, Promotion Playoffs 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Patria Buk | ||||||
|
Stal Pleszew | ||||||
|
GKS Jaraczewo | ||||||
|
Lider Swarzędz | ||||||
|
Iskra Szydłowo | ||||||
|
Wilki Wilczyn |