Volna Kovernino - Uralets-TS Nizhniy Tagil (0-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Volna Kovernino
PFL, Ural-Povolzhye | |||
Ronde 17 | |||
2024-08-17 | Ural - Volna Kovernino | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-10 | Volna Kovernino - Dinamo Kirov | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-03 | Rubin 2 Kazan - Volna Kovernino | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-27 | Volna Kovernino - Krylya Sovetov-2 Samara | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-06 | FC Pari Nizhniy Novgorod 2 - Volna Kovernino | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-29 | Volna Kovernino - FC Dynamo Barnaul | 2 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-22 | FC Nosta Novotroitsk - Volna Kovernino | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-15 | Volna Kovernino - Smena Kazan | 1 - 2 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-08 | Volna Kovernino - Uralets-TS Nizhniy Tagil | 0 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-01 | FC Lada Togliatti - Volna Kovernino | 0 - 0 |
Serie 3
Algemeen
Volna Kovernino + Uralets-TS Nizhniy Tagil Less than 4.5 cards 10 van 10
Volna Kovernino Geen nederlagen 3
Uralets-TS Nizhniy Tagil Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 5
Volna Kovernino - Uralets-TS Nizhniy Tagil
Rusland, PFL, Ural-Povolzhye, match Volna Kovernino - Uralets-TS Nizhniy Tagil, starttijd 2024-06-08 13:00:00 internationale tijd.
Volna Kovernino en Uralets-TS Nizhniy Tagil neemt deel aan het kampioenschap PFL, Ural-Povolzhye, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Uralets-TS Nizhniy Tagil
PFL, Ural-Povolzhye | |||
Ronde 17 | |||
2024-08-17 | Uralets-TS Nizhniy Tagil - Orenburg-2 | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-10 | FC Pari Nizhniy Novgorod 2 - Uralets-TS Nizhniy Tagil | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-03 | Uralets-TS Nizhniy Tagil - Akron-2 Togliatti | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-27 | FC Dynamo Barnaul - Uralets-TS Nizhniy Tagil | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-06 | FC Nosta Novotroitsk - Uralets-TS Nizhniy Tagil | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-29 | Uralets-TS Nizhniy Tagil - Dinamo Kirov | 0 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-23 | Smena Kazan - Uralets-TS Nizhniy Tagil | 3 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-15 | Uralets-TS Nizhniy Tagil - Rubin 2 Kazan | 2 - 2 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-08 | Volna Kovernino - Uralets-TS Nizhniy Tagil | 0 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-01 | Uralets-TS Nizhniy Tagil - Krylya Sovetov-2 Samara | 0 - 0 |
Klassement
2. Liga, Division B, Group 4 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Kirov | 12 | 9 | 2 | 1 | 27:8 | 29 |
2
|
Smena Kazan | 12 | 8 | 4 | 0 | 28:16 | 28 |
3
|
FC Amkar Perm | 12 | 8 | 3 | 1 | 19:6 | 27 |
4
|
Ural | 12 | 6 | 4 | 2 | 15:10 | 22 |
5
|
Rubin 2 Kazan | 12 | 5 | 5 | 2 | 13:8 | 20 |
6
|
FC Nosta Novotroitsk | 12 | 4 | 2 | 6 | 19:21 | 14 |
7
|
Krylya Sovetov-2 Samara | 12 | 2 | 8 | 2 | 9:12 | 14 |
8
|
Uralets-TS Nizhniy Tagil | 12 | 3 | 4 | 5 | 11:16 | 13 |
9
|
Volna Kovernino | 12 | 3 | 3 | 6 | 15:16 | 12 |
10
|
Orenburg-2 | 12 | 3 | 2 | 7 | 17:26 | 11 |
11
|
FC Pari Nizhniy Novgorod 2 | 12 | 2 | 5 | 5 | 10:20 | 11 |
12
|
FC Dynamo Barnaul | 12 | 2 | 3 | 7 | 16:22 | 9 |
12
|
Akron-2 Togliatti | 12 | 3 | 0 | 9 | 8:19 | 9 |
13
|
FC Lada Togliatti | 12 | 2 | 3 | 7 | 13:20 | 9 |
2. Liga, Division B, Group 4 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Amkar Perm | ||||||
|
Dinamo Kirov | ||||||
|
FC Dynamo Barnaul | ||||||
|
Krylya Sovetov-2 Samara | ||||||
|
FC Lada Togliatti | ||||||
|
FC Nosta Novotroitsk | ||||||
|
Orenburg-2 | ||||||
|
FC Pari Nizhniy Novgorod 2 | ||||||
|
FC Volna Nizhny Novgorod | ||||||
|
Akron-2 Togliatti | ||||||
|
Ural | ||||||
|
Rubin 2 Kazan | ||||||
|
Smena Kazan | ||||||
|
Uralets-TS Nizhniy Tagil |
2. Liga, Division B, Group 4 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Amkar Perm | ||||||
|
Dinamo Kirov | ||||||
|
FC Dynamo Barnaul | ||||||
|
Krylya Sovetov-2 Samara | ||||||
|
FC Lada Togliatti | ||||||
|
FC Nosta Novotroitsk | ||||||
|
Orenburg-2 | ||||||
|
FC Pari Nizhniy Novgorod 2 | ||||||
|
FC Volna Nizhny Novgorod | ||||||
|
Akron-2 Togliatti | ||||||
|
Ural | ||||||
|
Rubin 2 Kazan | ||||||
|
Smena Kazan | ||||||
|
Uralets-TS Nizhniy Tagil |