Wiatr Ludźmierz - Słomka Siekierczyna (5-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Wiatr Ludźmierz
Klasa Okręgowa: Nowy Sącz | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-08 | Wiatr Ludźmierz - Słomka Siekierczyna | 5 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-02 | Huragan Waksmund - Wiatr Ludźmierz | 3 - 0 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-30 | Wiatr Ludźmierz - LKS Jodłownik | 2 - 1 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-26 | AKS Ujanowice - Wiatr Ludźmierz | 2 - 0 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-18 | Wiatr Ludźmierz - Babia Góra Lipnica Wielka | 1 - 4 |
Serie 6
Algemeen
Wiatr Ludźmierz + Słomka Siekierczyna Less than 4.5 cards 10 van 10
Wiatr Ludźmierz Met tegendoelpunten 5
Wiatr Ludźmierz Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Słomka Siekierczyna Met tegendoelpunten 25
Słomka Siekierczyna Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
Słomka Siekierczyna Beide teams scoren 6 van 8
Wiatr Ludźmierz - Słomka Siekierczyna
Poland Amateur, Klasa Okręgowa: Nowy Sącz, match Wiatr Ludźmierz - Słomka Siekierczyna, starttijd 2024-06-08 15:30:00 internationale tijd.
Wiatr Ludźmierz en Słomka Siekierczyna neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa: Nowy Sącz, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Słomka Siekierczyna
Klasa Okręgowa: Nowy Sącz | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-08 | Wiatr Ludźmierz - Słomka Siekierczyna | 5 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-02 | Słomka Siekierczyna - Płomień Limanowa | 4 - 3 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-30 | Krokus Przyszowa - Słomka Siekierczyna | 2 - 0 | |
Ronde 23 | |||
2024-05-26 | Słomka Siekierczyna - Lubań Tylmanowa | 1 - 4 | |
Ronde 22 | |||
2024-05-18 | Gorce Kamienica - Słomka Siekierczyna | 4 - 1 |
Klassement
Klasa Okręgowa: Nowy Sącz I 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gród Podegrodzie | 25 | 21 | 1 | 3 | 86:21 | 64 |
2
|
LKS Zagórzany | 25 | 18 | 4 | 3 | 79:26 | 58 |
3
|
Poprad Rytro | 25 | 18 | 3 | 4 | 80:25 | 57 |
4
|
LKS Skalnik Kamionka Wielka | 25 | 17 | 2 | 6 | 61:29 | 53 |
5
|
Hart Tęgoborze | 25 | 12 | 5 | 8 | 45:40 | 41 |
6
|
Biegoniczanka Nowy Sącz | 25 | 11 | 7 | 7 | 67:47 | 40 |
7
|
Zawisza Rożnów | 25 | 10 | 4 | 11 | 49:51 | 34 |
8
|
LKS Kobylanka | 25 | 10 | 4 | 11 | 42:50 | 34 |
9
|
Łosoś Łososina Dolna | 25 | 8 | 3 | 14 | 48:62 | 27 |
10
|
Zyndram Łącko | 25 | 8 | 3 | 14 | 29:54 | 27 |
11
|
ULKS Korzenna | 25 | 5 | 8 | 12 | 44:44 | 23 |
12
|
Sokół Stary Sącz | 25 | 7 | 2 | 16 | 43:70 | 23 |
13
|
Amator Paszyn | 25 | 2 | 4 | 19 | 22:82 | 10 |
14
|
KS Ropa | 25 | 2 | 2 | 21 | 22:116 | 8 |
Klasa Okręgowa: Nowy Sącz II 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Jordan Jordanów | 25 | 19 | 2 | 4 | 100:36 | 59 |
2
|
Huragan Waksmund | 25 | 17 | 5 | 3 | 65:25 | 56 |
3
|
Orkan Raba Wyżna | 25 | 15 | 2 | 8 | 66:48 | 47 |
4
|
Lubań Tylmanowa | 25 | 14 | 4 | 7 | 77:59 | 46 |
5
|
Zawrat Bukowina Tatrzańska | 24 | 12 | 7 | 5 | 50:27 | 43 |
6
|
Turbacz Mszana Dolna | 25 | 14 | 1 | 10 | 66:46 | 43 |
7
|
Wiatr Ludźmierz | 25 | 11 | 2 | 12 | 39:58 | 35 |
8
|
AKS Ujanowice | 24 | 10 | 3 | 11 | 39:40 | 33 |
9
|
Babia Góra Lipnica Wielka | 25 | 11 | 0 | 14 | 58:57 | 33 |
10
|
Krokus Przyszowa | 25 | 9 | 3 | 13 | 31:43 | 30 |
11
|
LKS Jodłownik | 24 | 7 | 3 | 14 | 39:55 | 24 |
12
|
Płomień Limanowa | 24 | 7 | 2 | 15 | 46:77 | 23 |
13
|
Gorce Kamienica | 25 | 5 | 4 | 16 | 40:68 | 19 |
14
|
Słomka Siekierczyna | 25 | 2 | 2 | 21 | 22:99 | 8 |