FC Oberdorf - FC Birsfelden (0-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Oberdorf
3. Liga FVNWS | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-09 | FC Oberdorf - FC Birsfelden | 0 - 3 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-01 | FC Therwil - FC Oberdorf | 4 - 1 |
Serie 7
Algemeen
FC Oberdorf + FC Birsfelden Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 10
FC Oberdorf + FC Birsfelden Less than 4.5 cards 10 van 10
FC Birsfelden Geen nederlagen 5
FC Birsfelden Beide teams scoren 4 van 5
FC Oberdorf Geen winst 3
FC Oberdorf Met tegendoelpunten 16
FC Oberdorf Beide teams scoren 7 van 7
FC Oberdorf - FC Birsfelden
Switzerland Amateur, 3. Liga FVNWS, match FC Oberdorf - FC Birsfelden, starttijd 2024-06-09 12:00:00 internationale tijd.
FC Oberdorf en FC Birsfelden neemt deel aan het kampioenschap 3. Liga FVNWS, Switzerland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Birsfelden
3. Liga FVNWS | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-09 | FC Oberdorf - FC Birsfelden | 0 - 3 | |
Ronde 25 | |||
2024-06-01 | FC Birsfelden - FC Liestal II | 1 - 0 |
Klassement
3. Liga FVNWS, Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Binningen II A | 26 | 19 | 4 | 3 | 97:41 | 61 |
2
|
FC Birsfelden | 26 | 18 | 3 | 5 | 80:54 | 57 |
3
|
FC Therwil | 26 | 14 | 8 | 4 | 78:34 | 50 |
4
|
FC Nordstern Basel | 26 | 14 | 5 | 7 | 62:36 | 47 |
5
|
FC Schwarz-Weiss | 26 | 15 | 0 | 11 | 66:48 | 45 |
6
|
FC Rheinfelden 1909 | 26 | 13 | 5 | 8 | 71:54 | 44 |
7
|
FC Concordia Basel II | 26 | 13 | 5 | 8 | 65:58 | 44 |
8
|
FC Bubendorf II | 26 | 11 | 2 | 13 | 58:61 | 35 |
9
|
FC Liestal II | 26 | 8 | 5 | 13 | 61:77 | 29 |
10
|
FC Oberdorf | 26 | 7 | 6 | 13 | 45:71 | 27 |
11
|
SC Münchenstein | 26 | 6 | 8 | 12 | 57:74 | 26 |
12
|
FC Eiken | 26 | 6 | 5 | 15 | 58:89 | 23 |
13
|
FC Lausen 72 | 26 | 4 | 5 | 17 | 42:62 | 17 |
14
|
NK Posavina Basel | 26 | 2 | 3 | 21 | 47:128 | 9 |
3. Liga FVNWS, Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
VfR Kleinhuningen | 26 | 20 | 4 | 2 | 100:34 | 64 |
2
|
US Olympia 1963 | 26 | 18 | 2 | 6 | 58:44 | 56 |
3
|
SC Binningen II B | 26 | 16 | 5 | 5 | 70:36 | 53 |
4
|
FC Röschenz | 26 | 12 | 6 | 8 | 60:46 | 42 |
5
|
FC Zwingen | 26 | 11 | 8 | 7 | 71:64 | 41 |
6
|
FC Münchenstein | 26 | 12 | 4 | 10 | 59:44 | 40 |
7
|
FC Ettingen | 26 | 10 | 7 | 9 | 70:75 | 37 |
8
|
FC Allschwil II | 26 | 10 | 4 | 12 | 67:58 | 34 |
9
|
SV Muttenz III | 26 | 9 | 4 | 13 | 48:65 | 31 |
10
|
FC Black Stars II | 26 | 8 | 6 | 12 | 61:81 | 30 |
11
|
FC Laufen II | 26 | 8 | 3 | 15 | 38:68 | 27 |
12
|
NK Alkar Basel | 26 | 6 | 4 | 16 | 69:115 | 22 |
13
|
FC Gelterkinden II | 26 | 6 | 4 | 16 | 54:70 | 22 |
14
|
SV Sissach | 26 | 3 | 5 | 18 | 48:73 | 14 |
3. Liga FVNWS, Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Binningen II A | ||||||
|
FC Therwil | ||||||
|
FC Birsfelden | ||||||
|
FC Rheinfelden 1909 | ||||||
|
FC Nordstern Basel | ||||||
|
FC Schwarz-Weiss | ||||||
|
FC Concordia Basel II | ||||||
|
FC Bubendorf II | ||||||
|
FC Oberdorf | ||||||
|
FC Eiken | ||||||
|
FC Liestal II | ||||||
|
NK Posavina Basel | ||||||
|
FC Lausen 72 | ||||||
|
SC Münchenstein |
3. Liga FVNWS, Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
NK Alkar Basel | ||||||
|
FC Black Stars II | ||||||
|
FC Gelterkinden II | ||||||
|
FC Münchenstein | ||||||
|
US Olympia 1963 | ||||||
|
SV Muttenz III | ||||||
|
FC Ettingen | ||||||
|
SC Binningen II B | ||||||
|
SV Sissach | ||||||
|
FC Röschenz | ||||||
|
FC Laufen II | ||||||
|
VfR Kleinhuningen | ||||||
|
FC Zwingen | ||||||
|
FC Allschwil II |
3. Liga FVNWS, Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Binningen II A | ||||||
|
FC Birsfelden | ||||||
|
FC Concordia Basel II | ||||||
|
FC Nordstern Basel | ||||||
|
FC Therwil | ||||||
|
FC Bubendorf II | ||||||
|
FC Liestal II | ||||||
|
SC Münchenstein | ||||||
|
FC Schwarz-Weiss | ||||||
|
FC Rheinfelden 1909 | ||||||
|
FC Oberdorf | ||||||
|
FC Lausen 72 | ||||||
|
FC Eiken | ||||||
|
NK Posavina Basel |
3. Liga FVNWS, Group 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
NK Alkar Basel | ||||||
|
FC Black Stars II | ||||||
|
FC Gelterkinden II | ||||||
|
FC Münchenstein | ||||||
|
US Olympia 1963 | ||||||
|
SV Muttenz III | ||||||
|
FC Ettingen | ||||||
|
SC Binningen II B | ||||||
|
SV Sissach | ||||||
|
FC Röschenz | ||||||
|
FC Laufen II | ||||||
|
VfR Kleinhuningen | ||||||
|
FC Zwingen | ||||||
|
FC Allschwil II |