Ypsi Yetis FC - Liquid Football (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Ypsi Yetis FC
Midwest Premier League | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | Ypsi Yetis FC - Michigan Stars FC U23 | - | |
2024-07-16 | Ypsi Yetis FC - Inter Detroit | 1 - 0 | |
2024-06-28 | Livonia City FC - Ypsi Yetis FC | 7 - 0 | |
2024-06-23 | Ypsi Yetis FC - Cedars FC | 1 - 3 | |
2024-06-15 | Ypsi Yetis FC - Troy United FC | 2 - 6 | |
2024-06-09 | Ypsi Yetis FC - Liquid Football | 2 - 2 |
Serie 3
Algemeen
Liquid Football Met tegendoelpunten 3
Ypsi Yetis FC Nederlagen 4
Ypsi Yetis FC Met tegendoelpunten 4
Ypsi Yetis FC - Liquid Football
USA Amateur, Midwest Premier League, match Ypsi Yetis FC - Liquid Football, starttijd 2024-06-09 22:00:50 internationale tijd.
Ypsi Yetis FC en Liquid Football neemt deel aan het kampioenschap Midwest Premier League, USA Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Liquid Football
Midwest Premier League | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | Liquid Football - Livonia City FC | - | |
2024-07-17 | Liquid Football - Inter Detroit | 3 - 3 | |
2024-07-13 | Futsal Factory Academy - Liquid Football | 3 - 4 | |
2024-07-12 | Futsal Factory Academy - Liquid Football | 0 - 0 | |
2024-07-09 | Michigan Stars FC U23 - Liquid Football | 3 - 1 | |
2024-06-29 | Liquid Football - Troy United FC | 4 - 0 |
Klassement
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cedar Rapids Inferno | 8 | 6 | 2 | 0 | 21:9 | 20 |
2
|
Ajax St. Louis | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:15 | 16 |
3
|
AFC Columbia | 10 | 4 | 3 | 3 | 19:15 | 15 |
4
|
St. Louis Stars SC | 8 | 4 | 1 | 3 | 9:12 | 13 |
5
|
Club Atletico Saint Louis U21 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10:19 | 10 |
6
|
Junction Football Club | 8 | 2 | 3 | 3 | 16:18 | 9 |
7
|
Pearl City Soccer Club | 7 | 2 | 2 | 3 | 20:15 | 8 |
8
|
Southeast Soccer Academy | 8 | 1 | 1 | 6 | 10:22 | 4 |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Thundercats FC | 10 | 6 | 2 | 2 | 23:20 | 20 |
2
|
Cedars FC | 8 | 6 | 0 | 2 | 25:11 | 18 |
3
|
Michigan Stars FC U23 | 8 | 5 | 2 | 1 | 24:13 | 17 |
4
|
Troy United FC | 9 | 5 | 1 | 3 | 24:22 | 16 |
5
|
Liquid Football | 9 | 4 | 3 | 2 | 22:19 | 15 |
6
|
Inter Detroit | 9 | 4 | 1 | 4 | 26:23 | 13 |
7
|
Jaguars FC | 10 | 3 | 1 | 6 | 13:24 | 10 |
8
|
Futsal Factory Academy | 10 | 2 | 2 | 6 | 24:31 | 8 |
9
|
Livonia City FC | 8 | 2 | 1 | 5 | 17:18 | 7 |
10
|
Ypsi Yetis FC | 9 | 1 | 1 | 7 | 7:24 | 4 |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Northern Indiana FC | 10 | 9 | 1 | 0 | 34:9 | 28 |
2
|
1927SC | 10 | 8 | 1 | 1 | 35:5 | 25 |
3
|
Holland Rovers | 10 | 4 | 0 | 6 | 23:24 | 12 |
4
|
Lansing Common FC | 9 | 3 | 1 | 5 | 17:18 | 10 |
5
|
Tulip City United SC | 10 | 3 | 1 | 6 | 16:19 | 10 |
6
|
Indy Boyz FC | 9 | 0 | 0 | 9 | 8:58 | 0 |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bavarian United SC II | 8 | 6 | 1 | 1 | 20:10 | 19 |
2
|
Chicago House AC | 7 | 6 | 0 | 1 | 18:7 | 18 |
3
|
CNSC RWB Adria Chicago | 7 | 5 | 1 | 1 | 15:10 | 16 |
4
|
Dekalb United | 8 | 1 | 2 | 5 | 11:19 | 5 |
5
|
Czarni Jaslo | 8 | 1 | 1 | 6 | 12:20 | 4 |
6
|
Steel City FC | 8 | 1 | 1 | 6 | 6:16 | 4 |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AFC Roscoe | 10 | 7 | 2 | 1 | 25:14 | 23 |
2
|
Green Bay Glory | 9 | 7 | 0 | 2 | 27:9 | 21 |
3
|
Rockford FC | 10 | 5 | 1 | 4 | 20:22 | 16 |
4
|
Edgewater Castle FC | 10 | 4 | 3 | 3 | 21:16 | 15 |
5
|
Chicago Ghost FC | 10 | 3 | 3 | 4 | 12:20 | 12 |
6
|
Berber City FC | 10 | 2 | 2 | 6 | 19:28 | 8 |
7
|
Strikers Fox Valley SC | 9 | 0 | 1 | 8 | 14:29 | 1 |
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
St. Louis Stars SC | ||||||
|
Southeast Soccer Academy | ||||||
|
Pearl City Soccer Club | ||||||
|
Junction Football Club | ||||||
|
Club Atletico Saint Louis | ||||||
|
Cedar Rapids Inferno | ||||||
|
Ajax St. Louis | ||||||
|
AFC Columbia |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Michigan Stars FC U23 | ||||||
|
Jaguars FC | ||||||
|
Inter Detroit | ||||||
|
Liquid Football | ||||||
|
Futsal Factory Academy | ||||||
|
Cedars FC | ||||||
|
Livonia City FC | ||||||
|
Troy United FC | ||||||
|
Thundercats FC | ||||||
|
Ypsi Yetis FC |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tulip City United SC | ||||||
|
Northern Indiana FC | ||||||
|
Lansing Common FC | ||||||
|
Indy Boyz FC | ||||||
|
Holland Rovers | ||||||
|
1927SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CNSC RWB Adria Chicago | ||||||
|
Chicago House AC | ||||||
|
Steel City FC | ||||||
|
Dekalb United | ||||||
|
Bavarian United SC | ||||||
|
Czarni Jaslo |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rockford FC | ||||||
|
Green Bay Glory | ||||||
|
Edgewater Castle FC | ||||||
|
Chicago Ghost FC | ||||||
|
Strikers Fox Valley SC | ||||||
|
Berber City FC | ||||||
|
AFC Roscoe |
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
St. Louis Stars SC | ||||||
|
Southeast Soccer Academy | ||||||
|
Pearl City Soccer Club | ||||||
|
Junction Football Club | ||||||
|
Club Atletico Saint Louis | ||||||
|
Cedar Rapids Inferno | ||||||
|
Ajax St. Louis | ||||||
|
AFC Columbia |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jaguars FC | ||||||
|
Inter Detroit | ||||||
|
Liquid Football | ||||||
|
Futsal Factory Academy | ||||||
|
Cedars FC | ||||||
|
Troy United FC | ||||||
|
Thundercats FC | ||||||
|
Ypsi Yetis FC | ||||||
|
Michigan Stars FC U23 | ||||||
|
Livonia City FC |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tulip City United SC | ||||||
|
Northern Indiana FC | ||||||
|
Lansing Common FC | ||||||
|
Indy Boyz FC | ||||||
|
Holland Rovers | ||||||
|
1927SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CNSC RWB Adria Chicago | ||||||
|
Chicago House AC | ||||||
|
Steel City FC | ||||||
|
Dekalb United | ||||||
|
Czarni Jaslo | ||||||
|
Bavarian United SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rockford FC | ||||||
|
Green Bay Glory | ||||||
|
Edgewater Castle FC | ||||||
|
Chicago Ghost FC | ||||||
|
Strikers Fox Valley SC | ||||||
|
Berber City FC | ||||||
|
AFC Roscoe |