Yunost Moskvy-Spartak-2 - Smena Moscow (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
45.3 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
99 | Daniil Evsyukov | G | |||
14 | Dmitriy Gavrilin | D | |||
4 | Aleksey Stetsenko | M | |||
5 | Vadim Romanets | M | |||
6 | Aleksey Smekhov | M | |||
19 | Artem Gerasimenko | M | |||
15 | Nikita Zhuravlev | M | |||
20 | Spartak Smirnov | M | |||
2 | Makar Pashinin | M | |||
13 | Mike Ayvazyan | M | |||
21 | Vladimir Sidorov | M | |||
Plaatsvervanger | |||||
1 | Pavel Gritsun | G | |||
27 | Lior Nakhamyaev | D | |||
3 | Nikita Palbin | M | |||
25 | Aleksandr Sokolov | M | |||
11 | Ilya Bezhitashvili | M | |||
17 | Ruslan Smirnov | M | |||
24 | Ivan Gorbunov | M |
Startopstellingen bevestigd
68 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Iljas Mrabet-Vorobyev | G | |||
4 | Sergey Myasovutov | M | |||
5 | Denis Mogila | M | |||
13 | Rustam Yusubov | M | |||
21 | Aleksandr Gordov | M | |||
23 | Feliks Khripachev | M | |||
15 | Oleg Kurakin | M | |||
2 | Konstantin Razuev | M | |||
7 | Maksim Karpukhin | M | |||
20 | Aleksandr Primakov | M | |||
9 | Roman Loshchenykh | M | |||
Plaatsvervanger | |||||
25 | Ivan Zhuykov | G | |||
24 | Ignat Stadnik | D | |||
3 | Egor Popov | M | |||
19 | Danila Pogosyan | M | |||
22 | Kirjan Matrosov | M |
Evenementen: Yunost Moskvy-Spartak-2
Moscow Championship - Division B | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-30 | Megasfera Moscow - Yunost Moskvy-Spartak-2 | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-27 | Novator Moscow - Yunost Moskvy-Spartak-2 | 0 - 3 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-21 | Yunost Moskvy-Spartak-2 - MFA Sokol Moscow | 2 - 1 | |
Ronde 17 | |||
2024-06-17 | CSP Dinamo Moscow - Yunost Moskvy-Spartak-2 | 1 - 6 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-14 | SSH 75 - Yunost Moskvy-Spartak-2 | 0 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-11 | Yunost Moskvy-Spartak-2 - Smena Moscow | 1 - 1 |
Serie 7
Algemeen
Smena Moscow Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 8
Smena Moscow Eerste team dat scoort 7 van 8
Smena Moscow Winnaar eerste helft 7 van 8
Yunost Moskvy-Spartak-2 Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
Yunost Moskvy-Spartak-2 Less than 4.5 cards 6 van 7
Yunost Moskvy-Spartak-2 Geen nederlagen 3
Persoonlijke ontmoetingen
Smena Moscow Geen nederlagen 4
Yunost Moskvy-Spartak-2 - Smena Moscow
Russia Amateur, Moscow Championship - Division B, match Yunost Moskvy-Spartak-2 - Smena Moscow, starttijd 2024-06-11 13:00:03 internationale tijd.
Yunost Moskvy-Spartak-2 en Smena Moscow neemt deel aan het kampioenschap Moscow Championship - Division B, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Smena Moscow
All-Russian Regions Cup | |||
Ronde 3 | |||
2024-07-22 | DFTS A. Stepina Bryansk - Smena Moscow | - | |
Ronde 2 | |||
2024-07-20 | Smena Moscow - TDSK Tyumen | - | |
Ronde 1 | |||
2024-07-18 | Smena Moscow - ShakhtaStroy-ASSH Abaza | - | |
Moscow Championship - Division B | |||
Ronde 17 | |||
2024-07-10 | Smena Moscow - Rosich-M Moscow | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-01 | Trudovye Rezervy-M - Smena Moscow | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-27 | Smena Moscow - Cantera Football Academy | 5 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-20 | FC Troitsk - Smena Moscow | 2 - 2 | |
Ronde 16 | |||
2024-06-17 | Krasnogvardeets - Smena Moscow | 3 - 4 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-14 | Smena Moscow - Zelenograd-M | 4 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-11 | Yunost Moskvy-Spartak-2 - Smena Moscow | 1 - 1 |
Klassement
Moscow Championship - Division B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Troitsk | 15 | 11 | 2 | 2 | 58:20 | 35 |
2
|
Rosich-M Moscow | 13 | 11 | 1 | 1 | 72:23 | 34 |
3
|
Smena Moscow | 14 | 10 | 2 | 2 | 48:22 | 32 |
4
|
AO FC Torpedo | 13 | 9 | 3 | 1 | 44:17 | 30 |
5
|
Yunost Moskvy-Spartak-2 | 15 | 9 | 3 | 3 | 43:24 | 30 |
6
|
Sokol Moscow | 13 | 9 | 2 | 2 | 38:19 | 29 |
7
|
Megasfera Moscow | 15 | 9 | 1 | 5 | 58:27 | 28 |
8
|
MFA Sokol Moscow | 13 | 6 | 1 | 6 | 38:35 | 19 |
9
|
Trudovye Rezervy-M | 13 | 4 | 5 | 4 | 22:18 | 17 |
10
|
FC Devyatka Moscow | 13 | 5 | 2 | 6 | 29:33 | 17 |
11
|
Cantera Football Academy | 13 | 5 | 2 | 6 | 34:38 | 17 |
12
|
Krasnogvardeets | 15 | 4 | 2 | 9 | 25:49 | 14 |
13
|
SSH 75 | 14 | 4 | 2 | 8 | 25:37 | 14 |
14
|
FC Impuls-M Moscow | 14 | 2 | 3 | 9 | 19:39 | 9 |
15
|
Zelenograd-M | 15 | 2 | 2 | 11 | 22:54 | 8 |
16
|
Novator Moscow | 14 | 1 | 1 | 12 | 12:59 | 4 |
17
|
CSP Dinamo Moscow | 16 | 1 | 0 | 15 | 11:84 | 3 |