Żyrardowianka Żyrardów - LKS Promna (2-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Żyrardowianka Żyrardów
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-27 | Radomiak II Radom - Żyrardowianka Żyrardów | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Żyrardowianka Żyrardów - Escola Varsovia | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Energia Kozienice - Żyrardowianka Żyrardów | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | Żyrardowianka Żyrardów - KS Raszyn | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Żyrardowianka Żyrardów | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Żyrardowianka Żyrardów - Pogoń II Siedlce | 3 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | Naprzód Zielonki - Żyrardowianka Żyrardów | 2 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Żyrardowianka Żyrardów - LKS Mazur Karczew | 2 - 2 | |
2024-08-10 | Żyrardowianka Żyrardów - LKS Mazur Karczew | 0 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-20 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Żyrardowianka Żyrardów | 3 - 4 |
Serie 4
Algemeen
Żyrardowianka Żyrardów + LKS Promna Less than 4.5 cards 10 van 10
LKS Promna Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 7
Żyrardowianka Żyrardów Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 7
Persoonlijke ontmoetingen
Żyrardowianka Żyrardów + LKS Promna Met tegendoelpunten 3
Żyrardowianka Żyrardów - LKS Promna
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match Żyrardowianka Żyrardów - LKS Promna, starttijd 2024-06-11 16:00:38 internationale tijd.
Żyrardowianka Żyrardów en LKS Promna neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: LKS Promna
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-27 | Energia Kozienice - LKS Promna | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | LKS Promna - KS Raszyn | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - LKS Promna | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | LKS Promna - Pogoń II Siedlce | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | Naprzód Zielonki - LKS Promna | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | LKS Promna - LKS Mazur Karczew | 6 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | Znicz II Pruszków - LKS Promna | 1 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | MKS Podlasie Sokołów Podlaski - LKS Promna | 2 - 3 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | LKS Chlebnia - LKS Promna | 2 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | LKS Promna - Płomień Dębe Wielkie | 10 - 2 |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Przasnysz | 30 | 26 | 3 | 1 | 112:26 | 81 |
2
|
Makowianka Maków Mazowiecki | 30 | 22 | 2 | 6 | 82:26 | 68 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 30 | 21 | 2 | 7 | 103:30 | 65 |
4
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 30 | 17 | 5 | 8 | 73:44 | 56 |
5
|
Polonia II Warszawa | 30 | 15 | 5 | 10 | 91:50 | 50 |
6
|
Żbik Nasielsk | 30 | 14 | 6 | 10 | 69:58 | 48 |
7
|
Drukarz Warszawa | 30 | 13 | 4 | 13 | 78:68 | 43 |
8
|
Świt Staroźreby | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:73 | 42 |
9
|
Mazur Gostynin | 30 | 11 | 6 | 13 | 52:68 | 39 |
10
|
Huragan Wołomin | 30 | 11 | 5 | 14 | 53:49 | 38 |
11
|
PAF Płońsk | 30 | 9 | 8 | 13 | 61:82 | 35 |
12
|
MKS Ciechanów | 30 | 8 | 5 | 17 | 36:68 | 29 |
13
|
Okęcie Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 41:72 | 28 |
14
|
Amator Maszewo | 30 | 6 | 5 | 19 | 39:92 | 23 |
15
|
Unia Warszawa | 30 | 6 | 4 | 20 | 38:94 | 22 |
16
|
Wkra Bieżuń | 30 | 5 | 3 | 22 | 31:118 | 18 |
V. Liga - Mazowiecka 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tygrys Huta Mińska | 30 | 21 | 7 | 2 | 88:36 | 70 |
2
|
Talent Warszawa | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:39 | 68 |
3
|
Radomiak II Radom | 30 | 19 | 5 | 6 | 78:34 | 62 |
4
|
Milan Milanówek | 30 | 16 | 2 | 12 | 56:38 | 50 |
5
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:46 | 50 |
6
|
LKS Promna | 30 | 16 | 2 | 12 | 61:57 | 50 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 30 | 15 | 4 | 11 | 65:58 | 49 |
8
|
Escola Varsovia | 30 | 15 | 2 | 13 | 75:50 | 47 |
9
|
LKS Chlebnia | 30 | 13 | 7 | 10 | 51:35 | 46 |
10
|
Energia Kozienice | 30 | 13 | 6 | 11 | 74:50 | 45 |
11
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 7 | 11 | 67:50 | 43 |
12
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 30 | 10 | 3 | 17 | 62:69 | 33 |
13
|
KS Teresin | 30 | 8 | 4 | 18 | 34:76 | 28 |
14
|
Watra Mrozy | 30 | 6 | 3 | 21 | 28:86 | 21 |
15
|
Płomień Dębe Wielkie | 30 | 3 | 5 | 22 | 33:121 | 14 |
16
|
Naprzód Skórzec | 30 | 2 | 4 | 24 | 26:101 | 10 |