Evenementen: FC Gonio
Liga 3 | |||
Ronde 19 | |||
2024-09-19 | FC Gori - FC Gonio | - | |
Ronde 18 | |||
2024-09-12 | FC Gonio - FC Saburtalo Tiblisi II | - | |
Ronde 17 | |||
2024-09-05 | FC Irao - FC Gonio | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-29 | FC Gonio - Meshakhte Tkibuli | - | |
Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-20 | FC Gonio - FC Rustavi | - | |
Liga 3 | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-15 | FC Gonio - FC Varketili | 4 - 0 | |
Cup | |||
2024-06-10 | FC Odishi - FC Gonio | 1 - 5 | |
Liga 3 | |||
Ronde 14 | |||
2024-06-05 | Merani Tbilisi - FC Gonio | 0 - 3 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-30 | FC Gonio - Merani Martvili | 2 - 4 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-23 | FC Gardabani - FC Gonio | 0 - 1 |
Serie 4
Algemeen
FC Varketili Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
FC Varketili Beide teams scoren 4 van 5
FC Gonio Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
FC Gonio Less than 4.5 cards 5 van 7
FC Gonio - FC Varketili
Georgië, Liga 3, match FC Gonio - FC Varketili, starttijd 2024-06-15 13:30:59 internationale tijd.
FC Gonio en FC Varketili neemt deel aan het kampioenschap Liga 3, Georgië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Varketili
Liga 3 | |||
Ronde 20 | |||
2024-09-26 | Matchakhela Khelvachauri - FC Varketili | - | |
Ronde 19 | |||
2024-09-19 | FC Varketili - Merani Tbilisi | - | |
Ronde 18 | |||
2024-09-12 | Merani Martvili - FC Varketili | - | |
Ronde 17 | |||
2024-09-05 | FC Varketili - FC Gardabani | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-29 | Betlemi Qeda - FC Varketili | - | |
Ronde 15 | |||
2024-06-15 | FC Gonio - FC Varketili | 4 - 0 | |
Ronde 14 | |||
2024-06-05 | FC Varketili - FC Zestafoni | 2 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-30 | Bakhmaro Chokhatauri - FC Varketili | 0 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-23 | FC Varketili - FC Borjomi | 3 - 4 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-17 | Lokomotivi Tbilisi II - FC Varketili | 3 - 1 |
Klassement
Liga 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gonio | 15 | 11 | 1 | 3 | 38:16 | 34 |
2
|
FC Irao | 15 | 7 | 6 | 2 | 20:13 | 27 |
3
|
Merani Martvili | 15 | 7 | 4 | 4 | 29:22 | 25 |
4
|
FC Saburtalo Tiblisi II | 15 | 6 | 7 | 2 | 18:12 | 25 |
5
|
Betlemi Qeda | 15 | 7 | 4 | 4 | 21:19 | 25 |
6
|
FC Gori | 15 | 6 | 5 | 4 | 18:10 | 23 |
7
|
Meshakhte Tkibuli | 15 | 6 | 5 | 4 | 19:14 | 23 |
8
|
Lokomotivi Tbilisi II | 15 | 6 | 3 | 6 | 22:25 | 21 |
9
|
FC Borjomi | 15 | 5 | 3 | 7 | 19:23 | 18 |
10
|
Bakhmaro Chokhatauri | 15 | 4 | 6 | 5 | 9:10 | 18 |
11
|
Matchakhela Khelvachauri | 15 | 5 | 2 | 8 | 15:30 | 17 |
12
|
FC Gardabani | 15 | 4 | 4 | 7 | 13:15 | 16 |
13
|
FC Varketili | 15 | 4 | 3 | 8 | 18:22 | 15 |
14
|
FC Zestafoni | 15 | 3 | 6 | 6 | 15:19 | 15 |
15
|
Merani Tbilisi | 15 | 2 | 6 | 7 | 11:19 | 12 |
16
|
Guria Lanchkhuti | 15 | 2 | 5 | 8 | 13:29 | 11 |