FC Syzran-2003 - Bomik Civilsk (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Arseniy Bulobin | G | ||||
Sergey Dezhurov | D | ||||
Aleksandr Skaldin | D | ||||
Ramis Khayrov | D | ||||
Maksim Khvorostyan | D | ||||
Ayrat Sharafetdinov | D | ||||
2 | Khayam Strelchuk | D | |||
Vladislav Gusev | M | ||||
Karen Knyazyan | M | ||||
23 | David Tsereteli | M | |||
Artem Malyshev | F | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Nikita Parosov | D | ||||
Ivan Bychenok | M | ||||
Denis Uvarov | D | ||||
Aleksandr Yartsev | M | ||||
Vyacheslav Khachaturyan | F | ||||
Ivan Mashin | F | ||||
Sergey Sergeev | G | ||||
Maksim Klypo | D | ||||
Dmitriy Atrakhimovich | M |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
95 | Nikita Nikitin | G | |||
Artem Bychkov | D | ||||
7 | Ulugbek Ibragimov | D | |||
14 | Kirill Petrov | D | |||
Aleksandr Smelov | D | 22 | |||
Anton Glukharev | D | ||||
15 | Maksim Kupriyanov | M | |||
16 | Ilya Popov | M | |||
24 | Ilya Yashin | M | |||
11 | Vadim Bogorodsky | F | |||
Roman Shalin | F | ||||
Plaatsvervanger | |||||
66 | Aleksey Malashin | D | |||
3 | Arkadiy Andreev | G | |||
12 | Mikhail Vasiljev | D | |||
Aydar Garaev | G |
Evenementen: FC Syzran-2003
MFS Privolzhye Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-29 | Universitet Uljanovsk - FC Syzran-2003 | 3 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-15 | FC Syzran-2003 - Bomik Civilsk | 0 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-06-04 | Dinamo Kazan - FC Syzran-2003 | Uitgesteld | |
Ronde 3 | |||
2024-05-29 | FC Syzran-2003 - Universitet Uljanovsk | 1 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-17 | FC Syzran-2003 - Dinamo Kazan | Uitgesteld |
Serie 5
Algemeen
FC Syzran-2003 + Bomik Civilsk Less than 4.5 cards 8 van 8
FC Syzran-2003 Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
FC Syzran-2003 Less than 4.5 cards 8 van 8
Bomik Civilsk Zeges 4
Bomik Civilsk Geen nederlagen 7
Bomik Civilsk Less than 4.5 cards 9 van 9
Persoonlijke ontmoetingen
FC Syzran-2003 + Bomik Civilsk Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
FC Syzran-2003 + Bomik Civilsk Less than 4.5 cards 5 van 5
FC Syzran-2003 - Bomik Civilsk
Russia Amateur, MFS Privolzhye Cup, match FC Syzran-2003 - Bomik Civilsk, starttijd 2024-06-15 16:00:00 internationale tijd.
FC Syzran-2003 en Bomik Civilsk neemt deel aan het kampioenschap MFS Privolzhye Cup, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Bomik Civilsk
Championship MFS Privolzhye | |||
Ronde 11 | |||
2024-09-06 | Bomik Civilsk - Zenit Izhevsk | - | |
Ronde 10 | |||
2024-08-30 | SSHOR-Volga-M Ulyanovsk - Bomik Civilsk | - | |
Ronde 9 | |||
2024-08-16 | Orgenergostroy Dimitrovgrad - Bomik Civilsk | - | |
Ronde 8 | |||
2024-08-09 | Shumbrat Saransk - Bomik Civilsk | - | |
Ronde 7 | |||
2024-07-06 | Sokol-M Saratov - Bomik Civilsk | - | |
Ronde 6 | |||
2024-06-22 | Universitet Uljanovsk - Bomik Civilsk | 0 - 4 | |
MFS Privolzhye Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-15 | FC Syzran-2003 - Bomik Civilsk | 0 - 2 | |
Championship MFS Privolzhye | |||
2024-06-08 | Bomik Civilsk - Dorozhnik Kamenka | 0 - 1 | |
MFS Privolzhye Cup | |||
Ronde 4 | |||
2024-06-05 | Bomik Civilsk - Universitet Uljanovsk | 3 - 0 | |
Championship MFS Privolzhye | |||
2024-06-01 | Zenit Izhevsk - Bomik Civilsk | 1 - 2 |
Klassement
MFS Privolzhye Cup - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dorozhnik Kamenka | 6 | 5 | 0 | 1 | 28:1 | 15 |
2
|
Shumbrat Saransk | 6 | 5 | 0 | 1 | 27:1 | 15 |
3
|
SSHOR-14-Volga Saratov | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:27 | 6 |
4
|
Spasatel Ulyanovsk | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:34 | 0 |
MFS Privolzhye Cup - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Orgenergostroy Dimitrovgrad | 6 | 5 | 1 | 0 | 20:5 | 16 |
2
|
Sokol-M Saratov | 6 | 3 | 0 | 3 | 21:13 | 9 |
3
|
Zenit-M Penza | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:13 | 7 |
4
|
Spartak Cheboksary | 6 | 1 | 0 | 5 | 7:28 | 3 |
MFS Privolzhye Cup - Group C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
LATO Saransk | 6 | 5 | 0 | 1 | 18:3 | 15 |
2
|
Zenit Izhevsk | 6 | 4 | 1 | 1 | 22:8 | 13 |
3
|
SSHOR-Volga-M Ulyanovsk | 6 | 1 | 2 | 3 | 9:17 | 5 |
4
|
UOR-SSHOR Yoshkar-Ola | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:24 | 1 |
MFS Privolzhye Cup - Group D 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bomik Civilsk | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:0 | 12 |
2
|
Universitet Uljanovsk | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | 3 |
3
|
FC Syzran-2003 | 4 | 1 | 0 | 3 | 1:9 | 3 |
MFS Privolzhye Cup - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dorozhnik Kamenka | ||||||
|
SSHOR-14-Volga Saratov | ||||||
|
Shumbrat Saransk | ||||||
|
Spasatel Ulyanovsk |
MFS Privolzhye Cup - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sokol-M Saratov | ||||||
|
Spartak Cheboksary | ||||||
|
Orgenergostroy Dimitrovgrad | ||||||
|
Zenit-M Penza |
MFS Privolzhye Cup - Group C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SSHOR-Volga-M Ulyanovsk | ||||||
|
UOR-SSHOR Yoshkar-Ola | ||||||
|
LATO Saransk | ||||||
|
Zenit Izhevsk |
MFS Privolzhye Cup - Group D 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Kazan | ||||||
|
FC Syzran-2003 | ||||||
|
Universitet Uljanovsk | ||||||
|
Bomik Civilsk |
MFS Privolzhye Cup - Group A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dorozhnik Kamenka | ||||||
|
SSHOR-14-Volga Saratov | ||||||
|
Shumbrat Saransk | ||||||
|
Spasatel Ulyanovsk |
MFS Privolzhye Cup - Group B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sokol-M Saratov | ||||||
|
Spartak Cheboksary | ||||||
|
Orgenergostroy Dimitrovgrad | ||||||
|
Zenit-M Penza |
MFS Privolzhye Cup - Group C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SSHOR-Volga-M Ulyanovsk | ||||||
|
UOR-SSHOR Yoshkar-Ola | ||||||
|
LATO Saransk | ||||||
|
Zenit Izhevsk |
MFS Privolzhye Cup - Group D 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Kazan | ||||||
|
FC Syzran-2003 | ||||||
|
Universitet Uljanovsk | ||||||
|
Bomik Civilsk |