Chur 97 II - CB Trun/Rabius (3-7), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Chur 97 II
3. Liga OFV | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-21 | US Schluein Ilanz - Chur 97 II | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | FC Triesenberg - Chur 97 II | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | Chur 97 II - FC Landquart | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | FC Bonaduz - Chur 97 II | - | |
Bündner Cup | |||
Ronde 202 | |||
2024-07-28 | FC Lenzerheide Valbella - Chur 97 II | - | |
3. Liga OFV | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-15 | Chur 97 II - CB Trun/Rabius | 3 - 7 | |
Ronde 21 | |||
2024-06-08 | FC Triesen - Chur 97 II | 1 - 3 |
Serie 7
Algemeen
Chur 97 II + CB Trun/Rabius Less than 4.5 cards 10 van 10
Chur 97 II Less than 4.5 cards 10 van 10
Chur 97 II Met tegendoelpunten 4
Chur 97 II Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 7
Chur 97 II Beide teams scoren 6 van 7
CB Trun/Rabius Less than 4.5 cards 9 van 9
CB Trun/Rabius Met tegendoelpunten 7
CB Trun/Rabius Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 6
CB Trun/Rabius Beide teams scoren 6 van 6
Chur 97 II - CB Trun/Rabius
Switzerland Amateur, 3. Liga OFV, match Chur 97 II - CB Trun/Rabius, starttijd 2024-06-15 16:00:00 internationale tijd.
Chur 97 II en CB Trun/Rabius neemt deel aan het kampioenschap 3. Liga OFV, Switzerland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CB Trun/Rabius
3. Liga OFV | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-28 | Chur 97 II - CB Trun/Rabius | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | CB Trun/Rabius - FC Bonaduz | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-29 | FC Sargans - CB Trun/Rabius | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | CB Trun/Rabius - FC Bad Ragaz | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-18 | CB Trun/Rabius - FC Mels II | - | |
Bündner Cup | |||
Ronde 202 | |||
2024-07-24 | FC Lusitanos de Samedan - CB Trun/Rabius | 0 - 1 | |
3. Liga OFV | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-15 | Chur 97 II - CB Trun/Rabius | 3 - 7 | |
Ronde 21 | |||
2024-06-09 | CB Trun/Rabius - FC Triesenberg | 5 - 2 |
Klassement
3. Liga OFV - Gruppe 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Schaan | 22 | 19 | 1 | 2 | 99:23 | 58 |
2
|
US Schluein Ilanz | 22 | 15 | 1 | 6 | 76:38 | 46 |
3
|
FC Bad Ragaz | 22 | 14 | 3 | 5 | 59:35 | 45 |
4
|
Chur 97 II | 22 | 12 | 1 | 9 | 48:44 | 37 |
5
|
FC Sargans | 22 | 11 | 2 | 9 | 48:42 | 35 |
6
|
FC Mels II | 22 | 10 | 2 | 10 | 39:47 | 32 |
7
|
FC Landquart | 22 | 10 | 2 | 10 | 63:70 | 32 |
8
|
FC Triesenberg | 22 | 9 | 2 | 11 | 45:50 | 29 |
9
|
FC Triesen | 22 | 9 | 2 | 11 | 54:61 | 29 |
10
|
CB Trun/Rabius | 22 | 8 | 1 | 13 | 46:67 | 25 |
11
|
FC Ems II | 22 | 4 | 0 | 18 | 35:67 | 12 |
12
|
FC Flums | 22 | 2 | 1 | 19 | 24:92 | 7 |
3. Liga OFV - Gruppe 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Besa St. Gallen | 22 | 18 | 1 | 3 | 90:22 | 55 |
2
|
FC Ruggell | 22 | 17 | 3 | 2 | 80:15 | 54 |
3
|
FC Rebstein | 22 | 16 | 3 | 3 | 67:17 | 51 |
4
|
FC Rüthi | 22 | 13 | 1 | 8 | 54:46 | 40 |
5
|
FC Diepoldsau-Schmitter | 22 | 12 | 2 | 8 | 36:37 | 38 |
6
|
FC Staad | 22 | 10 | 1 | 11 | 53:47 | 31 |
7
|
FC Montlingen II | 22 | 9 | 2 | 11 | 45:57 | 29 |
8
|
FC Gams | 22 | 6 | 6 | 10 | 30:52 | 24 |
9
|
FC Rorschach-Goldach 17 II | 22 | 6 | 4 | 12 | 26:56 | 22 |
10
|
FC Buchs SG II | 22 | 5 | 3 | 14 | 33:64 | 18 |
11
|
Eschen-Mauren II | 22 | 4 | 3 | 15 | 24:56 | 15 |
12
|
FC St. Margrethen | 22 | 0 | 3 | 19 | 17:86 | 3 |
3. Liga OFV - Gruppe 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Teufen | 22 | 16 | 1 | 5 | 72:34 | 49 |
2
|
FC Neukirch-Egnach | 22 | 15 | 4 | 3 | 63:27 | 49 |
3
|
FC Gossau SG II | 22 | 15 | 3 | 4 | 76:33 | 48 |
4
|
FC Weinfelden-Bürglen | 22 | 13 | 4 | 5 | 55:33 | 43 |
5
|
FC Zuzwil | 22 | 13 | 2 | 7 | 62:38 | 41 |
6
|
FC Appenzell | 22 | 11 | 1 | 10 | 61:52 | 34 |
7
|
FC Romanshorn II | 22 | 8 | 2 | 12 | 34:51 | 26 |
8
|
FC Münsterlingen | 22 | 8 | 2 | 12 | 46:58 | 26 |
9
|
FC Niederwil SG | 22 | 7 | 3 | 12 | 44:53 | 24 |
10
|
SC Berg | 22 | 6 | 5 | 11 | 39:60 | 23 |
11
|
FC Abtwil-Engelburg II | 22 | 2 | 3 | 17 | 26:76 | 9 |
12
|
FC Herisau II | 22 | 2 | 2 | 18 | 24:87 | 8 |
3. Liga OFV - Gruppe 4 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Glarus | 22 | 15 | 5 | 2 | 62:20 | 50 |
2
|
FC Wängi | 22 | 14 | 6 | 2 | 69:26 | 48 |
3
|
FC Sirnach | 22 | 13 | 1 | 8 | 68:40 | 40 |
4
|
FC Uznach | 22 | 12 | 4 | 6 | 44:25 | 40 |
5
|
FC Neckertal-Degersheim | 22 | 11 | 4 | 7 | 50:37 | 37 |
6
|
SC Aadorf | 22 | 10 | 5 | 7 | 37:30 | 35 |
7
|
FC Kirchberg SG | 22 | 9 | 6 | 7 | 57:41 | 33 |
8
|
FC Dussnang | 22 | 9 | 4 | 9 | 32:44 | 31 |
9
|
FC Münchwilen | 22 | 7 | 2 | 13 | 32:51 | 23 |
10
|
FC Wil 1900 I | 22 | 5 | 3 | 14 | 43:63 | 18 |
11
|
FC Linth 04 2 | 22 | 5 | 3 | 14 | 28:78 | 18 |
12
|
FC Schmerikon | 22 | 0 | 1 | 21 | 12:79 | 1 |
3. Liga OFV - Gruppe 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Schaan | ||||||
|
FC Bad Ragaz | ||||||
|
US Schluein Ilanz | ||||||
|
Chur 97 II | ||||||
|
FC Triesen | ||||||
|
FC Sargans | ||||||
|
FC Triesenberg | ||||||
|
FC Landquart | ||||||
|
FC Mels II | ||||||
|
CB Trun/Rabius | ||||||
|
FC Ems II | ||||||
|
FC Flums |
3. Liga OFV - Gruppe 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Ruggell | ||||||
|
FC Besa St. Gallen | ||||||
|
FC Rebstein | ||||||
|
FC Rüthi | ||||||
|
FC Montlingen II | ||||||
|
FC Staad | ||||||
|
FC Diepoldsau-Schmitter | ||||||
|
FC Buchs SG II | ||||||
|
FC Rorschach-Goldach 17 II | ||||||
|
FC Gams | ||||||
|
Eschen-Mauren II | ||||||
|
FC St. Margrethen |
3. Liga OFV - Gruppe 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Herisau II | ||||||
|
FC Abtwil-Engelburg II | ||||||
|
FC Romanshorn II | ||||||
|
FC Münsterlingen | ||||||
|
FC Niederwil SG | ||||||
|
FC Weinfelden-Bürglen | ||||||
|
FC Neukirch-Egnach | ||||||
|
FC Zuzwil | ||||||
|
SC Berg | ||||||
|
FC Teufen | ||||||
|
FC Appenzell | ||||||
|
FC Gossau SG II |
3. Liga OFV - Gruppe 4 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Wil 1900 I | ||||||
|
FC Sirnach | ||||||
|
FC Uznach | ||||||
|
FC Wängi | ||||||
|
FC Glarus | ||||||
|
FC Kirchberg SG | ||||||
|
FC Neckertal-Degersheim | ||||||
|
FC Münchwilen | ||||||
|
SC Aadorf | ||||||
|
FC Dussnang | ||||||
|
FC Schmerikon | ||||||
|
FC Linth 04 2 |
3. Liga OFV - Gruppe 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Schaan | ||||||
|
FC Bad Ragaz | ||||||
|
US Schluein Ilanz | ||||||
|
FC Landquart | ||||||
|
Chur 97 II | ||||||
|
FC Mels II | ||||||
|
FC Sargans | ||||||
|
FC Triesenberg | ||||||
|
CB Trun/Rabius | ||||||
|
FC Triesen | ||||||
|
FC Ems II | ||||||
|
FC Flums |
3. Liga OFV - Gruppe 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Besa St. Gallen | ||||||
|
FC Ruggell | ||||||
|
FC Rebstein | ||||||
|
FC Gams | ||||||
|
FC Diepoldsau-Schmitter | ||||||
|
FC Staad | ||||||
|
FC Rorschach-Goldach 17 II | ||||||
|
FC Rüthi | ||||||
|
FC Montlingen II | ||||||
|
FC Buchs SG II | ||||||
|
Eschen-Mauren II | ||||||
|
FC St. Margrethen |
3. Liga OFV - Gruppe 3 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Herisau II | ||||||
|
FC Abtwil-Engelburg II | ||||||
|
FC Romanshorn II | ||||||
|
FC Münsterlingen | ||||||
|
FC Niederwil SG | ||||||
|
FC Weinfelden-Bürglen | ||||||
|
FC Neukirch-Egnach | ||||||
|
FC Zuzwil | ||||||
|
SC Berg | ||||||
|
FC Teufen | ||||||
|
FC Appenzell | ||||||
|
FC Gossau SG II |
3. Liga OFV - Gruppe 4 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Sirnach | ||||||
|
FC Uznach | ||||||
|
FC Wängi | ||||||
|
FC Glarus | ||||||
|
FC Kirchberg SG | ||||||
|
FC Neckertal-Degersheim | ||||||
|
FC Münchwilen | ||||||
|
SC Aadorf | ||||||
|
FC Dussnang | ||||||
|
FC Schmerikon | ||||||
|
FC Linth 04 2 | ||||||
|
FC Wil 1900 I |