KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie - Czarni Pruszcz Gdański , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie - Czarni Pruszcz Gdański | geannuleerd | |
Ronde 33 | |||
2024-06-09 | MKS Orlęta Reda - KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie | geannuleerd | |
Ronde 32 | |||
2024-06-02 | KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie - SKS Stoczniowiec Gdańsk | 1 - 3 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-26 | Sokół Bożepole Wielkie - KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie | 4 - 0 | |
Ronde 18 | |||
2024-05-22 | GKS Sierakowice - KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie | geannuleerd |
Serie 7
Algemeen
Czarni Pruszcz Gdański Geen nederlagen 7
Czarni Pruszcz Gdański Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Czarni Pruszcz Gdański Less than 4.5 cards 7 van 7
KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie Beide teams scoren 4 van 5
KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie Met tegendoelpunten 5
KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 6
KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie Less than 4.5 cards 9 van 9
KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie - Czarni Pruszcz Gdański
Poland Amateur, Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1, match KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie - Czarni Pruszcz Gdański, starttijd 2024-06-15 13:00:00 internationale tijd.
KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie en Czarni Pruszcz Gdański neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Czarni Pruszcz Gdański
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-15 | KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie - Czarni Pruszcz Gdański | geannuleerd | |
Ronde 32 | |||
2024-05-30 | GLKS Różyny - Czarni Pruszcz Gdański | 0 - 0 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-25 | Czarni Pruszcz Gdański - Błyskawica Reda Rekowo | 4 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-18 | KS Chwaszczyno - Czarni Pruszcz Gdański | 0 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-11 | Czarni Pruszcz Gdański - MKS Orkan Rumia | 3 - 0 |
Klassement
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Czarni Pruszcz Gdański | 31 | 25 | 5 | 1 | 93:20 | 80 |
2
|
SKS Stoczniowiec Gdańsk | 31 | 23 | 2 | 6 | 118:40 | 71 |
3
|
Sokół Bożepole Wielkie | 31 | 17 | 8 | 6 | 65:31 | 59 |
4
|
KS Osiczanka Osice | 30 | 17 | 2 | 11 | 73:47 | 53 |
5
|
MKS Orlęta Reda | 31 | 16 | 3 | 12 | 62:53 | 51 |
6
|
Sporting Leźno | 31 | 14 | 9 | 8 | 56:48 | 51 |
7
|
KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie | 29 | 14 | 8 | 7 | 52:39 | 50 |
8
|
KS Chwaszczyno | 31 | 14 | 8 | 9 | 60:59 | 50 |
9
|
MKS Orkan Rumia | 31 | 14 | 5 | 12 | 71:67 | 47 |
10
|
Energa Bałtyk II Gdynia | 31 | 13 | 6 | 12 | 69:69 | 45 |
11
|
Jaguar II Gdańsk | 30 | 13 | 1 | 16 | 69:71 | 40 |
12
|
Błyskawica Reda Rekowo | 30 | 10 | 2 | 18 | 63:77 | 32 |
13
|
GLKS Różyny | 32 | 8 | 7 | 17 | 64:83 | 31 |
14
|
Portowiec Gdańsk | 30 | 7 | 4 | 19 | 56:111 | 25 |
15
|
Cartusia II Kartuzy | 31 | 6 | 5 | 20 | 37:84 | 23 |
16
|
GKS Sierakowice | 31 | 3 | 8 | 20 | 26:92 | 17 |
17
|
Gryf II Wejherowo | 31 | 3 | 5 | 23 | 41:84 | 14 |