Evenementen: Letohrad
Divize C | |||
Ronde 16 | |||
2024-06-15 | Letohrad - Velke Hamry | 1 - 3 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-07 | FC Slavia HK - Letohrad | 1 - 4 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | Letohrad - FC Hlinsko | 0 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | SK Kosmonosy - Letohrad | 2 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | Letohrad - Tj Spoje Praha | 0 - 0 |
Serie 4
Algemeen
Letohrad + Velke Hamry Less than 4.5 cards 10 van 10
Letohrad Met tegendoelpunten 3
Velke Hamry Geen winst 3
Velke Hamry Met tegendoelpunten 6
Letohrad - Velke Hamry
Tsjechië, Divize C, match Letohrad - Velke Hamry, starttijd 2024-06-15 08:15:00 internationale tijd.
Letohrad en Velke Hamry neemt deel aan het kampioenschap Divize C, Tsjechië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Velke Hamry
Divize C | |||
Ronde 16 | |||
2024-06-15 | Letohrad - Velke Hamry | 1 - 3 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | Velke Hamry - FK Dobrovice | 0 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | TJ Jiskra Usti Nad Orlici - Velke Hamry | 1 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-26 | Velke Hamry - Rmsk Cidlina | 2 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-19 | MFK Chrudim B - Velke Hamry | 1 - 3 |
Klassement
Divize C 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
TJ Jiskra Usti Nad Orlici | 30 | 23 | 5 | 2 | 62:18 | 74 |
2
|
SK Benatky Nad Jizerou | 30 | 24 | 1 | 5 | 58:25 | 73 |
3
|
Velke Hamry | 30 | 19 | 5 | 6 | 63:37 | 62 |
4
|
SK Vysoke Myto | 30 | 16 | 5 | 9 | 47:36 | 53 |
5
|
Pencin Turnov | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:36 | 45 |
6
|
MFK Chrudim B | 30 | 13 | 6 | 11 | 53:49 | 45 |
7
|
SK Benesov | 30 | 12 | 3 | 16 | 49:54 | 39 |
8
|
SK Kosmonosy | 30 | 11 | 6 | 13 | 50:55 | 39 |
9
|
MFK Trutnov | 30 | 9 | 9 | 12 | 47:52 | 36 |
11
|
Rmsk Cidlina | 30 | 10 | 6 | 15 | 42:54 | 35 |
11
|
FC Slavia HK | 30 | 10 | 4 | 15 | 43:55 | 34 |
12
|
FC Hlinsko | 30 | 9 | 7 | 14 | 40:46 | 34 |
13
|
FK Dobrovice | 30 | 8 | 9 | 13 | 29:44 | 33 |
14
|
FK Caslav | 30 | 8 | 6 | 16 | 37:49 | 30 |
15
|
Tj Spoje Praha | 30 | 5 | 10 | 13 | 33:50 | 28 |
16
|
Letohrad | 30 | 3 | 4 | 23 | 21:66 | 13 |