LKS 1908 Nędza - KS Plomien Polomia (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: LKS 1908 Nędza
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | LKS Krzyżanowice - LKS 1908 Nędza | 0 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | LKS 1908 Nędza - KS Plomien Polomia | 1 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | GKS II Jastrzębie - LKS 1908 Nędza | 2 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | LKS 1908 Nędza - Silesia Lubomia | 0 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | Naprzód 32 Syrynia - LKS 1908 Nędza | 1 - 5 |
Serie 7
Algemeen
LKS 1908 Nędza + KS Plomien Polomia Less than 4.5 cards 10 van 10
KS Plomien Polomia Met tegendoelpunten 6
KS Plomien Polomia Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 5
KS Plomien Polomia Beide teams scoren 5 van 6
LKS 1908 Nędza Geen nederlagen 4
LKS 1908 Nędza Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
LKS 1908 Nędza Beide teams scoren 6 van 7
LKS 1908 Nędza - KS Plomien Polomia
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik, match LKS 1908 Nędza - KS Plomien Polomia, starttijd 2024-06-15 09:00:00 internationale tijd.
LKS 1908 Nędza en KS Plomien Polomia neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: KS Plomien Polomia
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | KS Plomien Polomia - LKS Forteca Swierklany | 0 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | LKS 1908 Nędza - KS Plomien Polomia | 1 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | LKS Krzyżanowice - KS Plomien Polomia | 4 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | KS Plomien Polomia - GKS II Jastrzębie | 0 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | Silesia Lubomia - KS Plomien Polomia | 1 - 3 |
Klassement
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
LKS Forteca Swierklany | 29 | 20 | 5 | 4 | 72:23 | 65 |
2
|
Czarni Gorzyce | 29 | 17 | 6 | 6 | 72:31 | 57 |
3
|
LKS Krzyżanowice | 30 | 15 | 10 | 5 | 80:49 | 55 |
4
|
KS Plomien Polomia | 30 | 13 | 13 | 4 | 61:42 | 52 |
5
|
Naprzód 32 Syrynia | 29 | 16 | 4 | 9 | 63:50 | 52 |
6
|
GKS II Jastrzębie | 30 | 14 | 5 | 11 | 98:58 | 47 |
7
|
LKS Ruch Stanowice | 30 | 13 | 7 | 10 | 71:73 | 46 |
8
|
LKS 1908 Nędza | 30 | 11 | 9 | 10 | 56:47 | 42 |
9
|
Silesia Lubomia | 28 | 9 | 13 | 6 | 37:35 | 40 |
10
|
LKS Naprzod Czyzowice | 31 | 12 | 4 | 15 | 56:60 | 40 |
11
|
Górnik Radlin | 30 | 10 | 9 | 11 | 37:46 | 39 |
12
|
Unia Raciborz | 30 | 9 | 9 | 12 | 73:60 | 36 |
13
|
Granica Ruptawa | 30 | 8 | 7 | 15 | 52:70 | 31 |
14
|
GKS Dab Gaszowice | 30 | 6 | 8 | 16 | 42:78 | 26 |
15
|
LKS Zameczek Czernica | 30 | 6 | 3 | 21 | 36:96 | 21 |
16
|
LKS Start Mszana | 30 | 2 | 2 | 26 | 23:111 | 8 |