Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - MKS Podlasie Sokołów Podlaski (5-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-27 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Drogowiec Jedlińsk | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | LKS Chlebnia - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - LKS Promna | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | Proch Pionki - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Żyrardowianka Żyrardów | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Radomiak II Radom - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 1 - 4 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Escola Varsovia | 5 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Energia Kozienice - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 0 - 3 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-20 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Żyrardowianka Żyrardów | 3 - 4 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 5 - 4 |
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - MKS Podlasie Sokołów Podlaski
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - MKS Podlasie Sokołów Podlaski, starttijd 2024-06-15 10:00:47 internationale tijd.
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki en MKS Podlasie Sokołów Podlaski neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: MKS Podlasie Sokołów Podlaski
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | MKS Podlasie Sokołów Podlaski - Naprzód Zielonki | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | LKS Mazur Karczew - MKS Podlasie Sokołów Podlaski | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | MKS Podlasie Sokołów Podlaski - Znicz II Pruszków | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Milan Milanówek - MKS Podlasie Sokołów Podlaski | - | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Ronde 203 | |||
2024-08-28 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki - MKS Podlasie Sokołów Podlaski | - | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Drogowiec Jedlińsk - MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 1 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | MKS Podlasie Sokołów Podlaski - LKS Chlebnia | 3 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | MKS Podlasie Sokołów Podlaski - LKS Promna | 2 - 3 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | MKS Podlasie Sokołów Podlaski - Milan Milanówek | 2 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 5 - 4 |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Przasnysz | 30 | 26 | 3 | 1 | 112:26 | 81 |
2
|
Makowianka Maków Mazowiecki | 30 | 22 | 2 | 6 | 82:26 | 68 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 30 | 21 | 2 | 7 | 103:30 | 65 |
4
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 30 | 17 | 5 | 8 | 73:44 | 56 |
5
|
Polonia II Warszawa | 30 | 15 | 5 | 10 | 91:50 | 50 |
6
|
Żbik Nasielsk | 30 | 14 | 6 | 10 | 69:58 | 48 |
7
|
Drukarz Warszawa | 30 | 13 | 4 | 13 | 78:68 | 43 |
8
|
Świt Staroźreby | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:73 | 42 |
9
|
Mazur Gostynin | 30 | 11 | 6 | 13 | 52:68 | 39 |
10
|
Huragan Wołomin | 30 | 11 | 5 | 14 | 53:49 | 38 |
11
|
PAF Płońsk | 30 | 9 | 8 | 13 | 61:82 | 35 |
12
|
MKS Ciechanów | 30 | 8 | 5 | 17 | 36:68 | 29 |
13
|
Okęcie Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 41:72 | 28 |
14
|
Amator Maszewo | 30 | 6 | 5 | 19 | 39:92 | 23 |
15
|
Unia Warszawa | 30 | 6 | 4 | 20 | 38:94 | 22 |
16
|
Wkra Bieżuń | 30 | 5 | 3 | 22 | 31:118 | 18 |
V. Liga - Mazowiecka 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tygrys Huta Mińska | 30 | 21 | 7 | 2 | 88:36 | 70 |
2
|
Talent Warszawa | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:39 | 68 |
3
|
Radomiak II Radom | 30 | 19 | 5 | 6 | 78:34 | 62 |
4
|
Milan Milanówek | 30 | 16 | 2 | 12 | 56:38 | 50 |
5
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:46 | 50 |
6
|
LKS Promna | 30 | 16 | 2 | 12 | 61:57 | 50 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 30 | 15 | 4 | 11 | 65:58 | 49 |
8
|
Escola Varsovia | 30 | 15 | 2 | 13 | 75:50 | 47 |
9
|
LKS Chlebnia | 30 | 13 | 7 | 10 | 51:35 | 46 |
10
|
Energia Kozienice | 30 | 13 | 6 | 11 | 74:50 | 45 |
11
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 7 | 11 | 67:50 | 43 |
12
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 30 | 10 | 3 | 17 | 62:69 | 33 |
13
|
KS Teresin | 30 | 8 | 4 | 18 | 34:76 | 28 |
14
|
Watra Mrozy | 30 | 6 | 3 | 21 | 28:86 | 21 |
15
|
Płomień Dębe Wielkie | 30 | 3 | 5 | 22 | 33:121 | 14 |
16
|
Naprzód Skórzec | 30 | 2 | 4 | 24 | 26:101 | 10 |