PKS Radość Warszawa - Mazur Radzymin (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: PKS Radość Warszawa
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-30 | LKS Osuchów - PKS Radość Warszawa | 0 - 2 | |
2024-06-26 | PKS Radość Warszawa - LKS Osuchów | 2 - 5 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | PKS Radość Warszawa - Orły Zielonka | 1 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | PKS Radość Warszawa - Mazur Radzymin | 0 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | KS Dąb Wieliszew - PKS Radość Warszawa | geannuleerd |
Serie 8
Algemeen
Mazur Radzymin Geen winst 9
Mazur Radzymin Met tegendoelpunten 9
Mazur Radzymin Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 8
Mazur Radzymin Less than 4.5 cards 9 van 9
PKS Radość Warszawa Met tegendoelpunten 3
PKS Radość Warszawa Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 10
PKS Radość Warszawa Beide teams scoren 8 van 10
PKS Radość Warszawa Less than 4.5 cards 10 van 10
PKS Radość Warszawa - Mazur Radzymin
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Warszawa, match PKS Radość Warszawa - Mazur Radzymin, starttijd 2024-06-15 08:00:00 internationale tijd.
PKS Radość Warszawa en Mazur Radzymin neemt deel aan het kampioenschap Liga Okręgowa - Warszawa, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Mazur Radzymin
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Mazur Radzymin - KS Dąb Wieliszew | 9 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | PKS Radość Warszawa - Mazur Radzymin | 0 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | Mazur Radzymin - Wicher Kobyłka | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | MKS Polonia Warszawa - Mazur Radzymin | 4 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | Mazur Radzymin - Bug Wyszków | 1 - 1 |
Klassement
Liga Okręgowa - Warszawa I 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Łomianki | 30 | 28 | 1 | 1 | 127:19 | 85 |
2
|
Bug Wyszków | 30 | 25 | 2 | 3 | 88:25 | 77 |
3
|
Wicher Kobyłka | 30 | 25 | 1 | 4 | 98:37 | 76 |
4
|
Grom Warszawa | 30 | 18 | 3 | 9 | 78:49 | 57 |
5
|
Delta Warszawa | 30 | 17 | 4 | 9 | 94:43 | 55 |
6
|
Legionovia II Legionowo | 30 | 15 | 3 | 12 | 63:61 | 48 |
7
|
Wilga II Garwolin | 30 | 13 | 3 | 14 | 58:70 | 42 |
8
|
Orły Zielonka | 30 | 13 | 3 | 14 | 65:82 | 42 |
9
|
MKS Polonia Warszawa | 30 | 13 | 1 | 16 | 53:56 | 40 |
10
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 30 | 10 | 5 | 15 | 80:66 | 35 |
11
|
Madziar Nieporęt | 30 | 11 | 2 | 17 | 65:83 | 35 |
12
|
KS Halinów | 30 | 9 | 3 | 18 | 58:90 | 30 |
13
|
PKS Radość Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 43:76 | 28 |
14
|
Mazur Radzymin | 30 | 7 | 7 | 16 | 49:82 | 28 |
15
|
Promnik Łaskarzew | 30 | 3 | 3 | 24 | 29:117 | 12 |
16
|
KS Dąb Wieliszew | 30 | 2 | 1 | 27 | 37:129 | 7 |
Liga Okręgowa - Warszawa II 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz II Pruszków | 30 | 27 | 2 | 1 | 173:26 | 83 |
2
|
Naprzód Zielonki | 30 | 25 | 1 | 4 | 156:38 | 76 |
3
|
Champion Warszawa | 30 | 17 | 5 | 8 | 87:52 | 56 |
4
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 30 | 16 | 4 | 10 | 74:64 | 52 |
5
|
Laura Chylice | 30 | 14 | 7 | 9 | 80:62 | 49 |
6
|
Ursus II Warszawa | 30 | 13 | 6 | 11 | 79:68 | 45 |
7
|
Promyk Nowa Sucha | 30 | 12 | 6 | 12 | 54:60 | 42 |
8
|
Perła Złotokłos | 30 | 13 | 2 | 15 | 61:62 | 41 |
9
|
Anprel Nowa Wieś | 30 | 12 | 5 | 13 | 49:70 | 41 |
10
|
GKS Podolszyn | 30 | 11 | 8 | 11 | 52:67 | 41 |
11
|
Progres Warszawa | 30 | 12 | 4 | 14 | 57:75 | 40 |
12
|
KS Orzeł Baniocha | 30 | 10 | 8 | 12 | 56:85 | 38 |
13
|
LKS Osuchów | 30 | 7 | 6 | 17 | 36:86 | 27 |
14
|
Ryś Laski | 30 | 7 | 5 | 18 | 48:99 | 26 |
15
|
Milan II Milanówek | 30 | 4 | 4 | 22 | 28:86 | 16 |
16
|
GLKS Nadarzyn | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:110 | 9 |