SG Adorf/Vasbeck - VfB Schrecksbach (2-5), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: SG Adorf/Vasbeck
Gruppenliga Kassel | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-15 | SG Adorf/Vasbeck - VfB Schrecksbach | 2 - 5 | |
Ronde 1 | |||
2024-06-11 | FC Großalmerode - SG Adorf/Vasbeck | 2 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-11 | SG Adorf/Vasbeck - VfB Schrecksbach | Uitgesteld | |
Ronde 3 | |||
2024-06-05 | FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 II - SG Adorf/Vasbeck | 4 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-06-02 | SG Adorf/Vasbeck - FSC Lohfelden | 2 - 4 |
Serie 7
Algemeen
SG Adorf/Vasbeck Geen winst 7
SG Adorf/Vasbeck Met tegendoelpunten 7
SG Adorf/Vasbeck Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 7
SG Adorf/Vasbeck Beide teams scoren 5 van 5
SG Adorf/Vasbeck Less than 4.5 cards 6 van 7
VfB Schrecksbach Geen winst 3
VfB Schrecksbach Met tegendoelpunten 3
SG Adorf/Vasbeck - VfB Schrecksbach
Duitsland Amateur, Gruppenliga Kassel, match SG Adorf/Vasbeck - VfB Schrecksbach, starttijd 2024-06-15 14:00:02 internationale tijd.
SG Adorf/Vasbeck en VfB Schrecksbach neemt deel aan het kampioenschap Gruppenliga Kassel, Duitsland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: VfB Schrecksbach
Gruppenliga Kassel | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-15 | SG Adorf/Vasbeck - VfB Schrecksbach | 2 - 5 | |
2024-06-11 | SG Adorf/Vasbeck - VfB Schrecksbach | Uitgesteld | |
Ronde 4 | |||
2024-06-08 | VfB Schrecksbach - FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 II | 2 - 4 | |
Ronde 3 | |||
2024-06-05 | FSC Lohfelden - VfB Schrecksbach | 2 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-06-02 | VfB Schrecksbach - FC Großalmerode | 1 - 1 |
Klassement
Gruppenliga Kassel - Gruppe 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
TSV 1900 Wabern | 30 | 25 | 1 | 4 | 83:25 | 76 |
2
|
Schwalmstadt | 30 | 21 | 4 | 5 | 65:26 | 67 |
3
|
TSV Mengsberg 1926 | 30 | 17 | 1 | 12 | 79:52 | 52 |
4
|
TSV Korbach | 30 | 15 | 7 | 8 | 81:51 | 52 |
5
|
SG Schauenburg | 30 | 16 | 4 | 10 | 70:54 | 52 |
6
|
TSV Altenlotheim | 30 | 16 | 3 | 11 | 64:57 | 51 |
7
|
FC Homberg | 30 | 14 | 3 | 13 | 52:52 | 45 |
8
|
FSG Gudensberg | 30 | 13 | 3 | 14 | 42:50 | 42 |
9
|
SG Bad Wildungen/Friedrichstein | 30 | 10 | 6 | 14 | 49:58 | 36 |
10
|
SG Neukirchen/Röllshausen | 30 | 10 | 4 | 16 | 53:58 | 34 |
11
|
Melsunger FV 08 | 30 | 9 | 7 | 14 | 37:53 | 34 |
12
|
TSV Obermelsungen | 30 | 9 | 6 | 15 | 50:67 | 33 |
13
|
SC Edermünde | 30 | 8 | 7 | 15 | 42:59 | 31 |
14
|
TuSpo Mengeringhausen | 30 | 9 | 4 | 17 | 57:75 | 31 |
15
|
SG Goddelsheim/Münden | 30 | 7 | 4 | 19 | 48:99 | 25 |
16
|
SG Brunslar/Wolfershausen | 30 | 5 | 8 | 17 | 34:70 | 23 |
Gruppenliga Kassel - Gruppe 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KSV Hessen Kassel II | 30 | 24 | 3 | 3 | 101:15 | 75 |
2
|
SG Hombressen/Udenhausen | 30 | 20 | 1 | 9 | 93:49 | 61 |
3
|
TuSpo Grebenstein | 30 | 18 | 3 | 9 | 83:62 | 57 |
4
|
GSV Eintracht Baunatal | 30 | 17 | 5 | 8 | 81:52 | 56 |
5
|
TSV Ks-Wolfsanger | 30 | 15 | 5 | 10 | 54:50 | 50 |
6
|
SG Calden/Meimbressen | 30 | 15 | 4 | 11 | 74:67 | 49 |
7
|
TSV 1945 Rothwesten | 30 | 15 | 3 | 12 | 75:66 | 48 |
8
|
SV Kaufungen 07 | 30 | 15 | 1 | 14 | 61:67 | 46 |
9
|
SG Reinhardshagen | 30 | 12 | 4 | 14 | 63:72 | 40 |
10
|
TSV Hertingshausen | 30 | 11 | 4 | 15 | 73:93 | 37 |
11
|
SV Espenau | 30 | 9 | 7 | 14 | 47:65 | 34 |
12
|
TSG Wilhelmshöhe | 30 | 9 | 6 | 15 | 58:70 | 33 |
13
|
FSK Vollmarshausen | 30 | 9 | 4 | 17 | 34:73 | 31 |
14
|
TSV 1892 Heiligenrode | 30 | 8 | 5 | 17 | 51:76 | 29 |
15
|
SV Türkgücü Kassel | 30 | 6 | 6 | 18 | 66:84 | 24 |
16
|
VfL Wanfried | 30 | 6 | 1 | 23 | 24:77 | 19 |
Gruppenliga Kassel - Gruppe 1 23/24: 2023-2024
Gruppenliga Kassel - Gruppe 2 23/24: 2023-2024
Gruppenliga Kassel - Gruppe 1 23/24: 2023-2024
Gruppenliga Kassel - Gruppe 2 23/24: 2023-2024
Gruppenliga Kassel - Promotion Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FSC Lohfelden | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:6 | 8 |
2
|
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 II | 4 | 2 | 2 | 0 | 9:5 | 8 |
3
|
FC Großalmerode | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
4
|
SG Adorf/Vasbeck | 4 | 1 | 1 | 2 | 9:12 | 4 |
5
|
VfB Schrecksbach | 4 | 0 | 1 | 3 | 5:10 | 1 |
Gruppenliga Kassel - Promotion Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SG Adorf/Vasbeck | ||||||
|
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 II | ||||||
|
VfB Schrecksbach | ||||||
|
FSC Lohfelden |
Gruppenliga Kassel - Promotion Playoff 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SG Adorf/Vasbeck | ||||||
|
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 II | ||||||
|
VfB Schrecksbach | ||||||
|
FSC Lohfelden |