LKS Forteca Swierklany - GKS II Jastrzębie , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: LKS Forteca Swierklany
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | KS Plomien Polomia - LKS Forteca Swierklany | 0 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-16 | LKS Forteca Swierklany - GKS II Jastrzębie | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-09 | Silesia Lubomia - LKS Forteca Swierklany | 0 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | LKS Forteca Swierklany - Naprzód 32 Syrynia | 1 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | LKS Start Mszana - LKS Forteca Swierklany | 0 - 6 |
Serie 6
Algemeen
LKS Forteca Swierklany + GKS II Jastrzębie Less than 4.5 cards 10 van 10
GKS II Jastrzębie Meer dan 2.5 doelpunten 10 van 10
LKS Forteca Swierklany Zeges 6
LKS Forteca Swierklany Geen nederlagen 15
LKS Forteca Swierklany Geen tegendoelpunten 3
LKS Forteca Swierklany Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
LKS Forteca Swierklany - GKS II Jastrzębie
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik, match LKS Forteca Swierklany - GKS II Jastrzębie, starttijd 2024-06-16 11:00:00 internationale tijd.
LKS Forteca Swierklany en GKS II Jastrzębie neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: GKS II Jastrzębie
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-16 | LKS Forteca Swierklany - GKS II Jastrzębie | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | GKS II Jastrzębie - LKS 1908 Nędza | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | KS Plomien Polomia - GKS II Jastrzębie | 0 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | LKS Krzyżanowice - GKS II Jastrzębie | 4 - 3 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-18 | GKS II Jastrzębie - Silesia Lubomia | 10 - 0 |
Klassement
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
LKS Forteca Swierklany | 29 | 20 | 5 | 4 | 72:23 | 65 |
2
|
Czarni Gorzyce | 29 | 17 | 6 | 6 | 72:31 | 57 |
3
|
LKS Krzyżanowice | 30 | 15 | 10 | 5 | 80:49 | 55 |
4
|
KS Plomien Polomia | 30 | 13 | 13 | 4 | 61:42 | 52 |
5
|
Naprzód 32 Syrynia | 29 | 16 | 4 | 9 | 63:50 | 52 |
6
|
GKS II Jastrzębie | 30 | 14 | 5 | 11 | 98:58 | 47 |
7
|
LKS Ruch Stanowice | 30 | 13 | 7 | 10 | 71:73 | 46 |
8
|
LKS 1908 Nędza | 30 | 11 | 9 | 10 | 56:47 | 42 |
9
|
Silesia Lubomia | 28 | 9 | 13 | 6 | 37:35 | 40 |
10
|
LKS Naprzod Czyzowice | 31 | 12 | 4 | 15 | 56:60 | 40 |
11
|
Górnik Radlin | 30 | 10 | 9 | 11 | 37:46 | 39 |
12
|
Unia Raciborz | 30 | 9 | 9 | 12 | 73:60 | 36 |
13
|
Granica Ruptawa | 30 | 8 | 7 | 15 | 52:70 | 31 |
14
|
GKS Dab Gaszowice | 30 | 6 | 8 | 16 | 42:78 | 26 |
15
|
LKS Zameczek Czernica | 30 | 6 | 3 | 21 | 36:96 | 21 |
16
|
LKS Start Mszana | 30 | 2 | 2 | 26 | 23:111 | 8 |