Watra Mrozy - LKS Chlebnia (0-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Watra Mrozy
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-28 | Watra Mrozy - Płomień Dębe Wielkie | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | Sęp Żelechów - Watra Mrozy | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | Watra Mrozy - Naprzód Skórzec | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | ULKS Gołąbek - Watra Mrozy | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | Watra Mrozy - Grodzisk Krzymosze | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Orzeł Unin - Watra Mrozy | 2 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Watra Mrozy - Zryw Sobolew | 3 - 7 | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Ronde 202 | |||
2024-08-14 | Jastrząb Żeliszew - Watra Mrozy | 5 - 3 | |
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Pogoń III Siedlce - Watra Mrozy | 2 - 0 | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Ronde 201 | |||
2024-08-03 | Barakuda Mińsk Mazowiecki - Watra Mrozy | 0 - 3 |
Serie 6
Algemeen
Watra Mrozy + LKS Chlebnia Less than 4.5 cards 10 van 10
Watra Mrozy Geen winst 3
Watra Mrozy Met tegendoelpunten 15
Watra Mrozy Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 10
LKS Chlebnia Minder dan 2.5 doelpunten 6 van 8
LKS Chlebnia Beide teams scoren 4 van 5
Watra Mrozy - LKS Chlebnia
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match Watra Mrozy - LKS Chlebnia, starttijd 2024-06-16 09:00:47 internationale tijd.
Watra Mrozy en LKS Chlebnia neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: LKS Chlebnia
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-27 | KS Raszyn - LKS Chlebnia | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | LKS Chlebnia - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-15 | Pogoń II Siedlce - LKS Chlebnia | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | LKS Chlebnia - Naprzód Zielonki | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | LKS Mazur Karczew - LKS Chlebnia | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | LKS Chlebnia - Znicz II Pruszków | 4 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | MKS Podlasie Sokołów Podlaski - LKS Chlebnia | 3 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | LKS Chlebnia - Drogowiec Jedlińsk | 0 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | LKS Chlebnia - LKS Promna | 2 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-16 | Watra Mrozy - LKS Chlebnia | 0 - 3 |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Przasnysz | 30 | 26 | 3 | 1 | 112:26 | 81 |
2
|
Makowianka Maków Mazowiecki | 30 | 22 | 2 | 6 | 82:26 | 68 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 30 | 21 | 2 | 7 | 103:30 | 65 |
4
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 30 | 17 | 5 | 8 | 73:44 | 56 |
5
|
Polonia II Warszawa | 30 | 15 | 5 | 10 | 91:50 | 50 |
6
|
Żbik Nasielsk | 30 | 14 | 6 | 10 | 69:58 | 48 |
7
|
Drukarz Warszawa | 30 | 13 | 4 | 13 | 78:68 | 43 |
8
|
Świt Staroźreby | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:73 | 42 |
9
|
Mazur Gostynin | 30 | 11 | 6 | 13 | 52:68 | 39 |
10
|
Huragan Wołomin | 30 | 11 | 5 | 14 | 53:49 | 38 |
11
|
PAF Płońsk | 30 | 9 | 8 | 13 | 61:82 | 35 |
12
|
MKS Ciechanów | 30 | 8 | 5 | 17 | 36:68 | 29 |
13
|
Okęcie Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 41:72 | 28 |
14
|
Amator Maszewo | 30 | 6 | 5 | 19 | 39:92 | 23 |
15
|
Unia Warszawa | 30 | 6 | 4 | 20 | 38:94 | 22 |
16
|
Wkra Bieżuń | 30 | 5 | 3 | 22 | 31:118 | 18 |
V. Liga - Mazowiecka 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tygrys Huta Mińska | 30 | 21 | 7 | 2 | 88:36 | 70 |
2
|
Talent Warszawa | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:39 | 68 |
3
|
Radomiak II Radom | 30 | 19 | 5 | 6 | 78:34 | 62 |
4
|
Milan Milanówek | 30 | 16 | 2 | 12 | 56:38 | 50 |
5
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:46 | 50 |
6
|
LKS Promna | 30 | 16 | 2 | 12 | 61:57 | 50 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 30 | 15 | 4 | 11 | 65:58 | 49 |
8
|
Escola Varsovia | 30 | 15 | 2 | 13 | 75:50 | 47 |
9
|
LKS Chlebnia | 30 | 13 | 7 | 10 | 51:35 | 46 |
10
|
Energia Kozienice | 30 | 13 | 6 | 11 | 74:50 | 45 |
11
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 7 | 11 | 67:50 | 43 |
12
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 30 | 10 | 3 | 17 | 62:69 | 33 |
13
|
KS Teresin | 30 | 8 | 4 | 18 | 34:76 | 28 |
14
|
Watra Mrozy | 30 | 6 | 3 | 21 | 28:86 | 21 |
15
|
Płomień Dębe Wielkie | 30 | 3 | 5 | 22 | 33:121 | 14 |
16
|
Naprzód Skórzec | 30 | 2 | 4 | 24 | 26:101 | 10 |