FC Lokomotiv Liski - Metallurg-M Lipetsk (5-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-1-2-3
Opstelling formaties
60.6 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
43 | Denis Drozhzhin | G | |||
88 | Danil Sviridov | D | |||
3 | Kirill Lukyanchikov | D | 24 | ||
2 | Konstantin Semyaninov | D | 25 | ||
66 | Leonid Furtsev | D | |||
19 | Kirill Kolesnikov | M | 23 | ||
8 | Mikhail Vasiljev | M | |||
30 | Artem Zimmerman | D | 19 | ||
11 | Andrey Garmanov | M | 31 | ||
6 | Zakhar Shurupov | F | 20 | ||
21 | Ivan Borsyakov | F | 25 | ||
Plaatsvervanger | |||||
33 | Andrey Shurupov | G | 27 | ||
5 | Danil Plitos | D | 18 | ||
4 | Artem Sysoev | D | |||
17 | Artem Struchkov | D | |||
13 | Sergey Bednozhey | D | |||
23 | Evgeny Smyshlyaev | M | 17 | ||
22 | Kirill Chechurin | M | |||
9 | Maksim Kostyuk | M | |||
20 | Vladislav Zenin | M | |||
77 | Ivan Pospelov | F | 17 |
Startopstellingen bevestigd
4-2-1-3
Opstelling formaties
52.7 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel Korablin | G | |||
95 | Artem Perevozchikov | D | |||
13 | Maksim Kondratov | D | |||
14 | Nikolay Smirnykh | D | 19 | ||
8 | Mikhail Repolovskiy | D | |||
17 | Aleksandr Strakhov | M | |||
23 | Vladimir Meshcheryakov | M | |||
27 | Sergey Bolshakov | M | |||
10 | Anton Glebov | M | |||
7 | Matvey Ivashov | M | |||
15 | Ivan Veretin | M | |||
Plaatsvervanger | |||||
16 | Dmitriy Yesipov | G | |||
5 | Maksim Anisimov | G | |||
88 | Vsevolod Sokov | M | |||
2 | Ivan Ryazantsev | M | |||
11 | Vsevolod Smirnov | M | |||
9 | Roman Vedishchev | F |
Evenementen: FC Lokomotiv Liski
Championship SFF Center | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-02 | FC Khimmash-Servis Borisoglebsk - FC Lokomotiv Liski | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-26 | FC Lokomotiv Liski - FC Urozhay Elan | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-19 | FC Kristall-MEZ Borisoglebsk - FC Lokomotiv Liski | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-13 | FC Lokomotiv Liski - FC Yelets | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | SSHOR №1-ADAMAS Belgorod - FC Lokomotiv Liski | - | |
SFF Center Cup | |||
Ronde 27 | |||
2024-07-02 | FC Lokomotiv Liski - FC Vityaz-EGU | 7 - 0 | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | Akademia Football Tambov - FC Lokomotiv Liski | 0 - 3 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-19 | FC Lokomotiv Liski - Metallurg-M Lipetsk | 5 - 0 | |
SFF Center Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-12 | FC Lokomotiv Liski - FC Gorky Kursk | 4 - 0 | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | FC Lokomotiv Liski - Rotor-M Volgograd | 3 - 0 |
Serie 15
Algemeen
Metallurg-M Lipetsk Nederlagen 5
Metallurg-M Lipetsk Geen winst 11
Metallurg-M Lipetsk Met tegendoelpunten 6
Metallurg-M Lipetsk Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Metallurg-M Lipetsk Eerste tegendoelpunt 6 van 6
FC Lokomotiv Liski Geen nederlagen 17
FC Lokomotiv Liski Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 10
FC Lokomotiv Liski Beide teams scoren 5 van 7
FC Lokomotiv Liski Eerste team dat scoort 6 van 7
FC Lokomotiv Liski Less than 4.5 cards 8 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
FC Lokomotiv Liski + Metallurg-M Lipetsk Meer dan 2.5 doelpunten 10 van 10
FC Lokomotiv Liski + Metallurg-M Lipetsk Less than 4.5 cards 9 van 10
Metallurg-M Lipetsk Met tegendoelpunten 14
FC Lokomotiv Liski Zeges 14
FC Lokomotiv Liski Eerste team dat scoort 7 van 7
FC Lokomotiv Liski Winnaar eerste helft 7 van 7
FC Lokomotiv Liski - Metallurg-M Lipetsk
Russia Amateur, Championship SFF Center, match FC Lokomotiv Liski - Metallurg-M Lipetsk, starttijd 2024-06-19 14:30:00 internationale tijd.
FC Lokomotiv Liski en Metallurg-M Lipetsk neemt deel aan het kampioenschap Championship SFF Center, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Metallurg-M Lipetsk
Championship SFF Center | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-05 | Metallurg-M Lipetsk - Rotor-M Volgograd | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-30 | SSHOR №1-ADAMAS Belgorod - Metallurg-M Lipetsk | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-23 | Metallurg-M Lipetsk - FC Yelets | - | |
Ronde 10 | |||
2024-07-16 | FC Urozhay Elan - Metallurg-M Lipetsk | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | Metallurg-M Lipetsk - FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-03 | Akademia Football Tambov - Metallurg-M Lipetsk | 7 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-26 | FC Kristall-MEZ Borisoglebsk - Metallurg-M Lipetsk | 2 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-19 | FC Lokomotiv Liski - Metallurg-M Lipetsk | 5 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-05 | FC Yelets - Metallurg-M Lipetsk | 3 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-02 | Rotor-M Volgograd - Metallurg-M Lipetsk | 6 - 0 |
Klassement
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lokomotiv Liski | 11 | 8 | 3 | 0 | 32:8 | 27 |
2
|
FC Urozhay Elan | 10 | 7 | 2 | 1 | 28:13 | 23 |
3
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 11 | 6 | 4 | 1 | 17:6 | 22 |
4
|
Rotor-M Volgograd | 10 | 4 | 2 | 4 | 19:15 | 14 |
5
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 11 | 3 | 4 | 4 | 12:12 | 13 |
6
|
FC Yelets | 10 | 3 | 2 | 5 | 16:25 | 11 |
7
|
Akademia Football Tambov | 12 | 3 | 2 | 7 | 18:18 | 11 |
8
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | 10 | 2 | 3 | 5 | 17:24 | 9 |
9
|
Metallurg-M Lipetsk | 11 | 0 | 2 | 9 | 3:41 | 2 |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Atom Novovoronezh | 13 | 11 | 1 | 1 | 52:13 | 34 |
2
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | 13 | 10 | 1 | 2 | 26:14 | 31 |
3
|
FC Metallurg-Oskol | 13 | 9 | 0 | 4 | 31:14 | 27 |
4
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 13 | 7 | 3 | 3 | 24:12 | 24 |
5
|
Dinamo-M Bryansk | 13 | 5 | 4 | 4 | 19:21 | 19 |
6
|
Kaluga-M | 13 | 3 | 4 | 6 | 13:22 | 13 |
7
|
Dnepr Smolensk | 13 | 3 | 3 | 7 | 9:24 | 12 |
8
|
FC Orel-2 | 13 | 4 | 0 | 9 | 12:20 | 12 |
9
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 13 | 3 | 1 | 9 | 14:29 | 10 |
10
|
Avangard-M Kursk | 13 | 1 | 1 | 11 | 8:39 | 4 |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Rotor-M Volgograd | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
FC Metallurg-Oskol | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Rotor-M Volgograd | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
FC Metallurg-Oskol | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |