Dnepr Smolensk - Kaluga-M (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
3-4-2-1
Opstelling formaties
69.5 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
35 | Evgeniy Kuznetsov | G | |||
23 | Sergey Khachatryan | M | |||
15 | Vladislav Vozovikov | D | |||
14 | Aleksandr Zyuzin | D | |||
3 | Vladislav Starovoytov | D | |||
21 | Zakhar Tuchin | M | |||
19 | Nikita Shitikov | D | |||
9 | Yaroslav Mukhamedshin | D | |||
8 | Aleksey Bakutin | F | |||
18 | Kirill Davyd | F | |||
10 | Denis Golovko | M | |||
Plaatsvervanger | |||||
22 | Egor Nizhegorodtsev | G | |||
4 | Egor Volkov | D | |||
5 | Aleksandr Fedorov | D | |||
88 | Denis Novoseltsev | M | |||
11 | Dmitriy Shekin | M | |||
17 | Nikita Stafeev | M | |||
27 | Artem Zakharenkov | M |
Startopstellingen bevestigd
4-1-2-3
Opstelling formaties
55.3 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
22 | Aleksandr Tyumin | G | |||
25 | Aleksey Andreev | D | |||
4 | Egor Novikov | D | |||
5 | Roman Breyner | D | |||
9 | Nazar Puchkov | M | |||
8 | Aleksandr Bastrykin | M | |||
10 | Fedor Brendak | F | |||
17 | Egor Lipaev | M | |||
7 | Robert Kortyaev | F | |||
40 | Oleg Lapaev | D | |||
77 | Denis Romanyuk | M | |||
Plaatsvervanger | |||||
19 | Ivan Ivanov | D | |||
24 | Ilya Grishin | M | |||
99 | Aleksandr Taratin | M | |||
95 | Andrey Proskura | M | |||
15 | Mikhail Bogatyrev | M | |||
23 | Semen Katyuta | M |
Evenementen: Dnepr Smolensk
Championship SFF Center | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-02 | FC Metallurg-Oskol - Dnepr Smolensk | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-26 | Dnepr Smolensk - BGUOR-AgroTrade Bryansk | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-19 | Dnepr Smolensk - Avangard-M Kursk | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-12 | FC Atom Novovoronezh - Dnepr Smolensk | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | Dnepr Smolensk - FC Orel-2 | 0 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-30 | Dnepr Smolensk - FC Kameya-SGUS Smolensk | 0 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | Dnepr Smolensk - Kaluga-M | 3 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | Dinamo-M Bryansk - Dnepr Smolensk | 2 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | FC Aleksandr Dyatkovo - Dnepr Smolensk | 5 - 0 |
Serie 6
Algemeen
Dnepr Smolensk Nederlagen 5
Dnepr Smolensk Met tegendoelpunten 7
Dnepr Smolensk Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
Dnepr Smolensk Eerste tegendoelpunt 7 van 7
Kaluga-M Less than 4.5 cards 8 van 8
Kaluga-M Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Dnepr Smolensk - Kaluga-M
Russia Amateur, Championship SFF Center, match Dnepr Smolensk - Kaluga-M, starttijd 2024-06-22 10:00:25 internationale tijd.
Dnepr Smolensk en Kaluga-M neemt deel aan het kampioenschap Championship SFF Center, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Kaluga-M
Championship SFF Center | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-03 | Kaluga-M - FC Orel-2 | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-27 | Kaluga-M - FC Kameya-SGUS Smolensk | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-20 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - Kaluga-M | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-13 | Kaluga-M - Dinamo-M Bryansk | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | FC Aleksandr Dyatkovo - Kaluga-M | 3 - 2 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-28 | Kaluga-M - FC Metallurg-Oskol | 0 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | Dnepr Smolensk - Kaluga-M | 3 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-16 | Kaluga-M - Avangard-M Kursk | 3 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | FC Atom Novovoronezh - Kaluga-M | 6 - 2 |
Klassement
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lokomotiv Liski | 12 | 9 | 3 | 0 | 35:10 | 30 |
2
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 12 | 7 | 4 | 1 | 21:6 | 25 |
3
|
FC Urozhay Elan | 10 | 7 | 2 | 1 | 28:13 | 23 |
4
|
Rotor-M Volgograd | 11 | 5 | 2 | 4 | 22:17 | 17 |
5
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 12 | 4 | 4 | 4 | 18:12 | 16 |
6
|
FC Yelets | 11 | 3 | 2 | 6 | 18:28 | 11 |
7
|
Akademia Football Tambov | 13 | 3 | 2 | 8 | 18:24 | 11 |
8
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | 11 | 2 | 3 | 6 | 19:27 | 9 |
9
|
Metallurg-M Lipetsk | 12 | 0 | 2 | 10 | 3:45 | 2 |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Atom Novovoronezh | 14 | 12 | 1 | 1 | 57:14 | 37 |
2
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | 14 | 10 | 1 | 3 | 26:16 | 31 |
3
|
FC Metallurg-Oskol | 14 | 10 | 0 | 4 | 33:14 | 30 |
4
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 14 | 8 | 3 | 3 | 27:14 | 27 |
5
|
Dinamo-M Bryansk | 14 | 6 | 4 | 4 | 20:21 | 22 |
6
|
FC Orel-2 | 14 | 5 | 0 | 9 | 13:20 | 15 |
7
|
Kaluga-M | 14 | 3 | 4 | 7 | 15:25 | 13 |
8
|
Dnepr Smolensk | 14 | 3 | 3 | 8 | 9:25 | 12 |
9
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 14 | 3 | 1 | 10 | 14:30 | 10 |
10
|
Avangard-M Kursk | 14 | 1 | 1 | 12 | 9:44 | 4 |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Rotor-M Volgograd | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
FC Metallurg-Oskol | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Rotor-M Volgograd | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
FC Metallurg-Oskol | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |