Torpedo Belaz Zhodino - Isloch , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
1.85 | 2.2 | 1.5 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
2.35 | 1.92 | 3 |
1.25 | 1.6 | 0.9 | Gemiddelde doelpunten |
1.2 | 0.92 | 1.63 |
0.6 | 0.6 | 0.6 | Gemiddelde tegendoelpunten |
1.15 | 1 | 1.38 |
1.3 | 1 | 1.6 | Gele kaarten |
0.7 | 0.25 | 1.38 |
Relatieve indicatoren
60%
Wint
20%
Trekt
20%
Verliezen
Over: 50%
Onder: 50%
Totaal 1.5
Over: 30%
Onder: 70%
Totaal 2.5
Over: 10%
Onder: 90%
Totaal 3.5
25%
Wint
40%
Trekt
35%
Verliezen
Over: 80%
Onder: 20%
Totaal 1.5
Over: 40%
Onder: 60%
Totaal 2.5
Over: 20%
Onder: 80%
Totaal 3.5
Evenementen: Torpedo Belaz Zhodino
Vysshaya Liga | |||
Ronde 14 | |||
2024-06-28 | Shakhter Soligorsk - Torpedo Belaz Zhodino | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-21 | Torpedo Belaz Zhodino - Isloch | - | |
Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-18 | FC Molodechno - Torpedo Belaz Zhodino | - | |
Vysshaya Liga | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-14 | FC Vitebsk - Torpedo Belaz Zhodino | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-02 | Torpedo Belaz Zhodino - Dnepr Mogilev | 4 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-24 | FC Dinamo Brest - Torpedo Belaz Zhodino | 0 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-18 | FC Gomel - Torpedo Belaz Zhodino | 0 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-12 | Torpedo Belaz Zhodino - Naftan Novopolotsk | 2 - 1 | |
Cup | |||
Ronde 28 | |||
2024-05-08 | Torpedo Belaz Zhodino - Isloch | 1 - 1 |
Torpedo Belaz Zhodino - Isloch
Wit-Rusland, Vysshaya Liga, match Torpedo Belaz Zhodino - Isloch, starttijd 2024-06-21 16:00:00 internationale tijd.
Torpedo Belaz Zhodino en Isloch neemt deel aan het kampioenschap Vysshaya Liga, Wit-Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Isloch
Vysshaya Liga | |||
Ronde 14 | |||
2024-06-28 | Isloch - Dnepr Mogilev | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-21 | Torpedo Belaz Zhodino - Isloch | - | |
Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-18 | Lokomotiv Gomel - Isloch | - | |
Vysshaya Liga | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-14 | Isloch - FC Gomel | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-01 | Naftan Novopolotsk - Isloch | 2 - 1 | |
Cup | |||
Ronde 29 | |||
2024-05-25 | Isloch - Neman Grodno | 0 - 2 | |
Vysshaya Liga | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-21 | Isloch - FC Minsk | 3 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-16 | FC Smorgon - Isloch | 1 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-12 | Isloch - FC Dinamo Minsk | 0 - 1 |
Klassement
Vysshaya Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Torpedo Belaz Zhodino | 11 | 8 | 2 | 1 | 15:5 | 26 |
2
|
Neman Grodno | 11 | 8 | 0 | 3 | 13:8 | 24 |
3
|
FC Dinamo Minsk | 11 | 6 | 5 | 0 | 18:7 | 23 |
4
|
FC Dinamo Brest | 11 | 5 | 4 | 2 | 22:10 | 19 |
5
|
Slavia Mozyr | 11 | 5 | 3 | 3 | 18:12 | 18 |
6
|
FC Vitebsk | 11 | 5 | 3 | 3 | 12:8 | 18 |
7
|
FC Gomel | 11 | 4 | 5 | 2 | 14:9 | 17 |
8
|
FC BATE Borisov | 11 | 4 | 3 | 4 | 14:11 | 15 |
9
|
FK Arsenal Dzerzhinsk | 11 | 4 | 2 | 5 | 9:10 | 14 |
10
|
Isloch | 11 | 3 | 4 | 4 | 13:11 | 13 |
11
|
FC Smorgon | 11 | 2 | 6 | 3 | 14:22 | 12 |
12
|
Naftan Novopolotsk | 11 | 2 | 5 | 4 | 12:16 | 11 |
13
|
FC Slutsk | 11 | 3 | 1 | 7 | 8:20 | 10 |
14
|
Dnepr Mogilev | 11 | 1 | 4 | 6 | 6:15 | 7 |
15
|
FC Minsk | 11 | 0 | 4 | 7 | 6:18 | 4 |
16
|
Shakhter Soligorsk | 11 | 1 | 3 | 7 | 8:20 | -14 |
Vysshaya Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Slavia Mozyr | ||||||
|
Isloch | ||||||
|
FC Dinamo Brest | ||||||
|
FC BATE Borisov | ||||||
|
FC Dinamo Minsk | ||||||
|
FC Gomel | ||||||
|
FC Minsk | ||||||
|
FC Slutsk | ||||||
|
FC Smorgon | ||||||
|
Torpedo Belaz Zhodino | ||||||
|
FC Vitebsk | ||||||
|
FK Arsenal Dzerzhinsk | ||||||
|
Naftan Novopolotsk | ||||||
|
Neman Grodno | ||||||
|
Shakhter Soligorsk | ||||||
|
Dnepr Mogilev |
Vysshaya Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Dinamo Brest | ||||||
|
Slavia Mozyr | ||||||
|
Isloch | ||||||
|
FC BATE Borisov | ||||||
|
FC Dinamo Minsk | ||||||
|
FC Gomel | ||||||
|
FC Minsk | ||||||
|
FC Slutsk | ||||||
|
FC Smorgon | ||||||
|
Torpedo Belaz Zhodino | ||||||
|
FC Vitebsk | ||||||
|
FK Arsenal Dzerzhinsk | ||||||
|
Naftan Novopolotsk | ||||||
|
Neman Grodno | ||||||
|
Shakhter Soligorsk | ||||||
|
Dnepr Mogilev |