Fernandópolis SP - Olímpia FC (3-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Fernandópolis SP
Paulista, Segunda Divisão | |||
Ronde 10 | |||
2024-06-22 | Fernandópolis SP - Olímpia FC | 3 - 4 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-15 | Tupã - Fernandópolis SP | 2 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-09 | Fernandópolis SP - Internacional de Bebedouro | 0 - 4 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-02 | Fernandópolis SP - AE Araçatuba | 0 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-25 | Tanabi EC - Fernandópolis SP | 4 - 1 |
Serie 6
Algemeen
Fernandópolis SP + Olímpia FC Geen doelpunten gescoord 3
Olímpia FC Geen winst 4
Olímpia FC Geen doelpunten gescoord 4
Olímpia FC Minder dan 2.5 doelpunten 6 van 7
Olímpia FC More than 4.5 cards 6 van 8
Fernandópolis SP Geen doelpunten gescoord 3
Fernandópolis SP Geen winst 5
Fernandópolis SP Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 7
Fernandópolis SP - Olímpia FC
Brazilië, Paulista, Segunda Divisão, match Fernandópolis SP - Olímpia FC, starttijd 2024-06-22 18:00:32 internationale tijd.
Fernandópolis SP en Olímpia FC neemt deel aan het kampioenschap Paulista, Segunda Divisão, Brazilië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Olímpia FC
Paulista, Segunda Divisão | |||
Ronde 10 | |||
2024-06-22 | Fernandópolis SP - Olímpia FC | 3 - 4 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-16 | Olímpia FC - Tanabi EC | 0 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-09 | Olímpia FC - AE Araçatuba | 0 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-02 | Tupã - Olímpia FC | 2 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-26 | Olímpia FC - Internacional de Bebedouro | 0 - 2 |
Klassement
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tupã | 10 | 7 | 1 | 2 | 17:10 | 22 |
2
|
AE Araçatuba | 10 | 5 | 4 | 1 | 10:4 | 19 |
3
|
Internacional de Bebedouro | 10 | 6 | 0 | 4 | 13:7 | 18 |
4
|
Tanabi EC | 10 | 4 | 1 | 5 | 13:9 | 13 |
5
|
Olímpia FC | 10 | 2 | 3 | 5 | 9:15 | 9 |
6
|
Fernandópolis SP | 10 | 1 | 1 | 8 | 8:25 | 1 |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
São Carlos | 8 | 4 | 3 | 1 | 11:5 | 15 |
2
|
Paulista SP | 8 | 4 | 2 | 2 | 16:5 | 14 |
3
|
Flamengo de Guarulhos | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:8 | 13 |
4
|
Colorado Caieiras FC | 8 | 3 | 4 | 1 | 4:5 | 13 |
5
|
Barcelona SP | 8 | 0 | 0 | 8 | 0:26 | 0 |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
EC União Suzano | 10 | 7 | 2 | 1 | 14:4 | 23 |
2
|
Mauá FC | 10 | 4 | 5 | 1 | 12:8 | 17 |
3
|
G.E. Mauaense | 10 | 4 | 3 | 3 | 20:12 | 15 |
4
|
AD Manthiqueira | 10 | 3 | 2 | 5 | 17:24 | 11 |
5
|
União Mogi FC | 10 | 2 | 3 | 5 | 9:14 | 9 |
6
|
Clube Atlético Mogi das Cruzes | 10 | 1 | 3 | 6 | 8:18 | 2 |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Internacional de Bebedouro | ||||||
|
Tupã | ||||||
|
AE Araçatuba | ||||||
|
Olímpia FC | ||||||
|
Tanabi EC | ||||||
|
Fernandópolis SP |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
São Carlos | ||||||
|
Paulista SP | ||||||
|
Colorado Caieiras FC | ||||||
|
Barcelona SP | ||||||
|
Flamengo de Guarulhos |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
G.E. Mauaense | ||||||
|
Clube Atlético Mogi das Cruzes | ||||||
|
Mauá FC | ||||||
|
União Mogi FC | ||||||
|
EC União Suzano | ||||||
|
AD Manthiqueira |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AE Araçatuba | ||||||
|
Tanabi EC | ||||||
|
Fernandópolis SP | ||||||
|
Tupã | ||||||
|
Internacional de Bebedouro | ||||||
|
Olímpia FC |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Paulista SP | ||||||
|
Colorado Caieiras FC | ||||||
|
Barcelona SP | ||||||
|
Flamengo de Guarulhos | ||||||
|
São Carlos |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EC União Suzano | ||||||
|
Mauá FC | ||||||
|
AD Manthiqueira | ||||||
|
Clube Atlético Mogi das Cruzes | ||||||
|
G.E. Mauaense | ||||||
|
União Mogi FC |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 4 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tanabi EC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Mauá FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Tupã | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Flamengo de Guarulhos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 5 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
G.E. Mauaense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Colorado Caieiras FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
São Carlos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
AE Araçatuba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 6 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AD Manthiqueira | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Paulista SP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Internacional de Bebedouro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
EC União Suzano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 4 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tanabi EC | ||||||
|
Mauá FC | ||||||
|
Tupã | ||||||
|
Flamengo de Guarulhos |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 5 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
G.E. Mauaense | ||||||
|
Colorado Caieiras FC | ||||||
|
São Carlos | ||||||
|
AE Araçatuba |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 6 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AD Manthiqueira | ||||||
|
Paulista SP | ||||||
|
Internacional de Bebedouro | ||||||
|
EC União Suzano |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 4 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tanabi EC | ||||||
|
Mauá FC | ||||||
|
Tupã | ||||||
|
Flamengo de Guarulhos |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 5 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
G.E. Mauaense | ||||||
|
Colorado Caieiras FC | ||||||
|
São Carlos | ||||||
|
AE Araçatuba |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 6 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AD Manthiqueira | ||||||
|
Paulista SP | ||||||
|
Internacional de Bebedouro | ||||||
|
EC União Suzano |