Flamengo de Guarulhos - Colorado Caieiras FC (4-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Flamengo de Guarulhos
Paulista, Segunda Divisão | |||
Ronde 2 | |||
2024-07-06 | Tupã - Flamengo de Guarulhos | - | |
Ronde 1 | |||
2024-06-30 | Flamengo de Guarulhos - Mauá FC | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-22 | Flamengo de Guarulhos - Colorado Caieiras FC | 4 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-14 | Paulista SP - Flamengo de Guarulhos | 2 - 3 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-08 | Flamengo de Guarulhos - São Carlos | 1 - 2 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-02 | Barcelona SP - Flamengo de Guarulhos | 0 - 3 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-18 | Colorado Caieiras FC - Flamengo de Guarulhos | 0 - 0 |
Serie 3
Algemeen
Flamengo de Guarulhos Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 7
Colorado Caieiras FC Geen nederlagen 7
Colorado Caieiras FC Minder dan 2.5 doelpunten 7 van 7
Flamengo de Guarulhos - Colorado Caieiras FC
Brazilië, Paulista, Segunda Divisão, match Flamengo de Guarulhos - Colorado Caieiras FC, starttijd 2024-06-22 18:00:00 internationale tijd.
Flamengo de Guarulhos en Colorado Caieiras FC neemt deel aan het kampioenschap Paulista, Segunda Divisão, Brazilië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Colorado Caieiras FC
Paulista, Segunda Divisão | |||
Ronde 2 | |||
2024-07-06 | AE Araçatuba - Colorado Caieiras FC | - | |
Ronde 1 | |||
2024-06-29 | Colorado Caieiras FC - São Carlos | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-22 | Flamengo de Guarulhos - Colorado Caieiras FC | 4 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-08 | Colorado Caieiras FC - Paulista SP | 1 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-01 | São Carlos - Colorado Caieiras FC | 1 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-25 | Colorado Caieiras FC - Barcelona SP | 1 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-18 | Colorado Caieiras FC - Flamengo de Guarulhos | 0 - 0 |
Klassement
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tupã | 10 | 7 | 1 | 2 | 17:10 | 22 |
2
|
AE Araçatuba | 10 | 5 | 4 | 1 | 10:4 | 19 |
3
|
Internacional de Bebedouro | 10 | 6 | 0 | 4 | 13:7 | 18 |
4
|
Tanabi EC | 10 | 4 | 1 | 5 | 13:9 | 13 |
5
|
Olímpia FC | 10 | 2 | 3 | 5 | 9:15 | 9 |
6
|
Fernandópolis SP | 10 | 1 | 1 | 8 | 8:25 | 1 |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
São Carlos | 8 | 4 | 3 | 1 | 11:5 | 15 |
2
|
Paulista SP | 8 | 4 | 2 | 2 | 16:5 | 14 |
3
|
Flamengo de Guarulhos | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:8 | 13 |
4
|
Colorado Caieiras FC | 8 | 3 | 4 | 1 | 4:5 | 13 |
5
|
Barcelona SP | 8 | 0 | 0 | 8 | 0:26 | 0 |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
EC União Suzano | 10 | 7 | 2 | 1 | 14:4 | 23 |
2
|
Mauá FC | 10 | 4 | 5 | 1 | 12:8 | 17 |
3
|
G.E. Mauaense | 10 | 4 | 3 | 3 | 20:12 | 15 |
4
|
AD Manthiqueira | 10 | 3 | 2 | 5 | 17:24 | 11 |
5
|
União Mogi FC | 10 | 2 | 3 | 5 | 9:14 | 9 |
6
|
Clube Atlético Mogi das Cruzes | 10 | 1 | 3 | 6 | 8:18 | 2 |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Internacional de Bebedouro | ||||||
|
Tupã | ||||||
|
AE Araçatuba | ||||||
|
Olímpia FC | ||||||
|
Tanabi EC | ||||||
|
Fernandópolis SP |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
São Carlos | ||||||
|
Paulista SP | ||||||
|
Colorado Caieiras FC | ||||||
|
Barcelona SP | ||||||
|
Flamengo de Guarulhos |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
G.E. Mauaense | ||||||
|
Clube Atlético Mogi das Cruzes | ||||||
|
Mauá FC | ||||||
|
União Mogi FC | ||||||
|
EC União Suzano | ||||||
|
AD Manthiqueira |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AE Araçatuba | ||||||
|
Tanabi EC | ||||||
|
Fernandópolis SP | ||||||
|
Tupã | ||||||
|
Internacional de Bebedouro | ||||||
|
Olímpia FC |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Paulista SP | ||||||
|
Colorado Caieiras FC | ||||||
|
Barcelona SP | ||||||
|
Flamengo de Guarulhos | ||||||
|
São Carlos |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EC União Suzano | ||||||
|
Mauá FC | ||||||
|
AD Manthiqueira | ||||||
|
Clube Atlético Mogi das Cruzes | ||||||
|
G.E. Mauaense | ||||||
|
União Mogi FC |