KS Plomien Polomia - LKS Forteca Swierklany (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: KS Plomien Polomia
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | KS Plomien Polomia - LKS Forteca Swierklany | 0 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | LKS 1908 Nędza - KS Plomien Polomia | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | LKS Krzyżanowice - KS Plomien Polomia | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | KS Plomien Polomia - GKS II Jastrzębie | 0 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | Silesia Lubomia - KS Plomien Polomia | 1 - 3 |
Serie 8
Algemeen
KS Plomien Polomia + LKS Forteca Swierklany Less than 4.5 cards 10 van 10
KS Plomien Polomia Geen winst 3
KS Plomien Polomia Met tegendoelpunten 7
KS Plomien Polomia Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
KS Plomien Polomia Beide teams scoren 6 van 7
LKS Forteca Swierklany Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 7
LKS Forteca Swierklany Zeges 7
LKS Forteca Swierklany Geen nederlagen 16
KS Plomien Polomia - LKS Forteca Swierklany
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik, match KS Plomien Polomia - LKS Forteca Swierklany, starttijd 2024-06-22 15:00:00 internationale tijd.
KS Plomien Polomia en LKS Forteca Swierklany neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: LKS Forteca Swierklany
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | KS Plomien Polomia - LKS Forteca Swierklany | 0 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-16 | LKS Forteca Swierklany - GKS II Jastrzębie | geannuleerd | |
Ronde 28 | |||
2024-06-09 | Silesia Lubomia - LKS Forteca Swierklany | 0 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | LKS Forteca Swierklany - Naprzód 32 Syrynia | 1 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | LKS Start Mszana - LKS Forteca Swierklany | 0 - 6 |
Klassement
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
LKS Forteca Swierklany | 29 | 20 | 5 | 4 | 72:23 | 65 |
2
|
Czarni Gorzyce | 29 | 17 | 6 | 6 | 72:31 | 57 |
3
|
LKS Krzyżanowice | 30 | 15 | 10 | 5 | 80:49 | 55 |
4
|
KS Plomien Polomia | 30 | 13 | 13 | 4 | 61:42 | 52 |
5
|
Naprzód 32 Syrynia | 29 | 16 | 4 | 9 | 63:50 | 52 |
6
|
GKS II Jastrzębie | 30 | 14 | 5 | 11 | 98:58 | 47 |
7
|
LKS Ruch Stanowice | 30 | 13 | 7 | 10 | 71:73 | 46 |
8
|
LKS 1908 Nędza | 30 | 11 | 9 | 10 | 56:47 | 42 |
9
|
Silesia Lubomia | 28 | 9 | 13 | 6 | 37:35 | 40 |
10
|
LKS Naprzod Czyzowice | 31 | 12 | 4 | 15 | 56:60 | 40 |
11
|
Górnik Radlin | 30 | 10 | 9 | 11 | 37:46 | 39 |
12
|
Unia Raciborz | 30 | 9 | 9 | 12 | 73:60 | 36 |
13
|
Granica Ruptawa | 30 | 8 | 7 | 15 | 52:70 | 31 |
14
|
GKS Dab Gaszowice | 30 | 6 | 8 | 16 | 42:78 | 26 |
15
|
LKS Zameczek Czernica | 30 | 6 | 3 | 21 | 36:96 | 21 |
16
|
LKS Start Mszana | 30 | 2 | 2 | 26 | 23:111 | 8 |