LKS Krzyżanowice - LKS 1908 Nędza (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: LKS Krzyżanowice
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | LKS Krzyżanowice - LKS 1908 Nędza | 0 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | GKS Dab Gaszowice - LKS Krzyżanowice | 1 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | LKS Krzyżanowice - KS Plomien Polomia | 4 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | Granica Ruptawa - LKS Krzyżanowice | 0 - 6 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | LKS Krzyżanowice - GKS II Jastrzębie | 4 - 3 |
Serie 6
Algemeen
LKS Krzyżanowice + LKS 1908 Nędza Less than 4.5 cards 10 van 10
LKS Krzyżanowice Geen nederlagen 7
LKS Krzyżanowice Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 10
LKS Krzyżanowice Beide teams scoren 4 van 5
LKS 1908 Nędza Geen nederlagen 5
LKS 1908 Nędza Beide teams scoren 7 van 8
LKS Krzyżanowice - LKS 1908 Nędza
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik, match LKS Krzyżanowice - LKS 1908 Nędza, starttijd 2024-06-22 15:00:00 internationale tijd.
LKS Krzyżanowice en LKS 1908 Nędza neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: LKS 1908 Nędza
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | LKS Krzyżanowice - LKS 1908 Nędza | 0 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | LKS 1908 Nędza - KS Plomien Polomia | 1 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | GKS II Jastrzębie - LKS 1908 Nędza | 2 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | LKS 1908 Nędza - Silesia Lubomia | 0 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | Naprzód 32 Syrynia - LKS 1908 Nędza | 1 - 5 |
Klassement
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
LKS Forteca Swierklany | 29 | 20 | 5 | 4 | 72:23 | 65 |
2
|
Czarni Gorzyce | 29 | 17 | 6 | 6 | 72:31 | 57 |
3
|
LKS Krzyżanowice | 30 | 15 | 10 | 5 | 80:49 | 55 |
4
|
KS Plomien Polomia | 30 | 13 | 13 | 4 | 61:42 | 52 |
5
|
Naprzód 32 Syrynia | 29 | 16 | 4 | 9 | 63:50 | 52 |
6
|
GKS II Jastrzębie | 30 | 14 | 5 | 11 | 98:58 | 47 |
7
|
LKS Ruch Stanowice | 30 | 13 | 7 | 10 | 71:73 | 46 |
8
|
LKS 1908 Nędza | 30 | 11 | 9 | 10 | 56:47 | 42 |
9
|
Silesia Lubomia | 28 | 9 | 13 | 6 | 37:35 | 40 |
10
|
LKS Naprzod Czyzowice | 31 | 12 | 4 | 15 | 56:60 | 40 |
11
|
Górnik Radlin | 30 | 10 | 9 | 11 | 37:46 | 39 |
12
|
Unia Raciborz | 30 | 9 | 9 | 12 | 73:60 | 36 |
13
|
Granica Ruptawa | 30 | 8 | 7 | 15 | 52:70 | 31 |
14
|
GKS Dab Gaszowice | 30 | 6 | 8 | 16 | 42:78 | 26 |
15
|
LKS Zameczek Czernica | 30 | 6 | 3 | 21 | 36:96 | 21 |
16
|
LKS Start Mszana | 30 | 2 | 2 | 26 | 23:111 | 8 |