Mauá FC - União Mogi FC (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Mauá FC
Paulista, Segunda Divisão | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-03 | Mauá FC - Flamengo de Guarulhos | - | |
Ronde 5 | |||
2024-07-27 | Tanabi EC - Mauá FC | - | |
Ronde 4 | |||
2024-07-20 | Tupã - Mauá FC | - | |
Ronde 3 | |||
2024-07-13 | Mauá FC - Tupã | - | |
Ronde 2 | |||
2024-07-06 | Mauá FC - Tanabi EC | - | |
Ronde 1 | |||
2024-06-30 | Flamengo de Guarulhos - Mauá FC | 2 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-22 | Mauá FC - União Mogi FC | 0 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-16 | EC União Suzano - Mauá FC | 0 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-08 | Mauá FC - G.E. Mauaense | 1 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-01 | AD Manthiqueira - Mauá FC | 2 - 2 |
Serie 6
Algemeen
União Mogi FC Geen winst 3
União Mogi FC Met tegendoelpunten 11
União Mogi FC Eerste tegendoelpunt 5 van 7
União Mogi FC More than 4.5 cards 6 van 8
Mauá FC Geen nederlagen 6
Mauá FC Minder dan 2.5 doelpunten 6 van 7
Mauá FC - União Mogi FC
Brazilië, Paulista, Segunda Divisão, match Mauá FC - União Mogi FC, starttijd 2024-06-22 18:00:19 internationale tijd.
Mauá FC en União Mogi FC neemt deel aan het kampioenschap Paulista, Segunda Divisão, Brazilië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: União Mogi FC
Paulista, Segunda Divisão | |||
Ronde 10 | |||
2024-06-22 | Mauá FC - União Mogi FC | 0 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-15 | União Mogi FC - AD Manthiqueira | 2 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-09 | EC União Suzano - União Mogi FC | 2 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-01 | Clube Atlético Mogi das Cruzes - União Mogi FC | 2 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-25 | União Mogi FC - G.E. Mauaense | 3 - 1 |
Klassement
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tupã | 10 | 7 | 1 | 2 | 17:10 | 22 |
2
|
AE Araçatuba | 10 | 5 | 4 | 1 | 10:4 | 19 |
3
|
Internacional de Bebedouro | 10 | 6 | 0 | 4 | 13:7 | 18 |
4
|
Tanabi EC | 10 | 4 | 1 | 5 | 13:9 | 13 |
5
|
Olímpia FC | 10 | 2 | 3 | 5 | 9:15 | 9 |
6
|
Fernandópolis SP | 10 | 1 | 1 | 8 | 8:25 | 1 |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
São Carlos | 8 | 4 | 3 | 1 | 11:5 | 15 |
2
|
Paulista SP | 8 | 4 | 2 | 2 | 16:5 | 14 |
3
|
Flamengo de Guarulhos | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:8 | 13 |
4
|
Colorado Caieiras FC | 8 | 3 | 4 | 1 | 4:5 | 13 |
5
|
Barcelona SP | 8 | 0 | 0 | 8 | 0:26 | 0 |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
EC União Suzano | 10 | 7 | 2 | 1 | 14:4 | 23 |
2
|
Mauá FC | 10 | 4 | 5 | 1 | 12:8 | 17 |
3
|
G.E. Mauaense | 10 | 4 | 3 | 3 | 20:12 | 15 |
4
|
AD Manthiqueira | 10 | 3 | 2 | 5 | 17:24 | 11 |
5
|
União Mogi FC | 10 | 2 | 3 | 5 | 9:14 | 9 |
6
|
Clube Atlético Mogi das Cruzes | 10 | 1 | 3 | 6 | 8:18 | 2 |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Internacional de Bebedouro | ||||||
|
Tupã | ||||||
|
AE Araçatuba | ||||||
|
Olímpia FC | ||||||
|
Tanabi EC | ||||||
|
Fernandópolis SP |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
São Carlos | ||||||
|
Paulista SP | ||||||
|
Colorado Caieiras FC | ||||||
|
Barcelona SP | ||||||
|
Flamengo de Guarulhos |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
G.E. Mauaense | ||||||
|
Clube Atlético Mogi das Cruzes | ||||||
|
Mauá FC | ||||||
|
União Mogi FC | ||||||
|
EC União Suzano | ||||||
|
AD Manthiqueira |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AE Araçatuba | ||||||
|
Tanabi EC | ||||||
|
Fernandópolis SP | ||||||
|
Tupã | ||||||
|
Internacional de Bebedouro | ||||||
|
Olímpia FC |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Paulista SP | ||||||
|
Colorado Caieiras FC | ||||||
|
Barcelona SP | ||||||
|
Flamengo de Guarulhos | ||||||
|
São Carlos |
Paulista, Segunda Divisão - 1ª Fase, Grupo 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EC União Suzano | ||||||
|
Mauá FC | ||||||
|
AD Manthiqueira | ||||||
|
Clube Atlético Mogi das Cruzes | ||||||
|
G.E. Mauaense | ||||||
|
União Mogi FC |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 4 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tupã | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Mauá FC | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
3
|
Flamengo de Guarulhos | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
4
|
Tanabi EC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 5 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AE Araçatuba | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2
|
Colorado Caieiras FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3
|
São Carlos | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
4
|
G.E. Mauaense | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 6 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AD Manthiqueira | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Internacional de Bebedouro | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3
|
Paulista SP | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
4
|
EC União Suzano | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 4 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tanabi EC | ||||||
|
Mauá FC | ||||||
|
Tupã | ||||||
|
Flamengo de Guarulhos |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 5 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
G.E. Mauaense | ||||||
|
Colorado Caieiras FC | ||||||
|
São Carlos | ||||||
|
AE Araçatuba |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 6 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AD Manthiqueira | ||||||
|
Paulista SP | ||||||
|
Internacional de Bebedouro | ||||||
|
EC União Suzano |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 4 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tanabi EC | ||||||
|
Mauá FC | ||||||
|
Tupã | ||||||
|
Flamengo de Guarulhos |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 5 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
G.E. Mauaense | ||||||
|
Colorado Caieiras FC | ||||||
|
São Carlos | ||||||
|
AE Araçatuba |
Paulista, Segunda Divisão - 2ª Fase, Grupo 6 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AD Manthiqueira | ||||||
|
Paulista SP | ||||||
|
Internacional de Bebedouro | ||||||
|
EC União Suzano |