AFC Columbia - St. Louis Stars SC (1-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: AFC Columbia
Midwest Premier League | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-17 | Ajax St. Louis - AFC Columbia | - | |
2024-07-13 | Cedar Rapids Inferno - AFC Columbia | - | |
2024-06-30 | AFC Columbia - Pearl City Soccer Club | 1 - 1 | |
2024-06-27 | St. Louis Stars SC - AFC Columbia | 1 - 4 | |
2024-06-23 | AFC Columbia - St. Louis Stars SC | 1 - 3 | |
2024-06-16 | Southeast Soccer Academy - AFC Columbia | 1 - 3 | |
2024-06-15 | AFC Columbia - Club Atletico Saint Louis U21 | 2 - 1 |
Serie 2
Algemeen
AFC Columbia + St. Louis Stars SC Less than 4.5 cards 5 van 5
St. Louis Stars SC Geen nederlagen 4
St. Louis Stars SC Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
AFC Columbia Zeges 3
AFC Columbia - St. Louis Stars SC
USA Amateur, Midwest Premier League, match AFC Columbia - St. Louis Stars SC, starttijd 2024-06-23 01:00:47 internationale tijd.
AFC Columbia en St. Louis Stars SC neemt deel aan het kampioenschap Midwest Premier League, USA Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: St. Louis Stars SC
Midwest Premier League | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-21 | Ajax St. Louis - St. Louis Stars SC | - | |
2024-07-13 | Pearl City Soccer Club - St. Louis Stars SC | - | |
2024-06-29 | St. Louis Stars SC - Cedar Rapids Inferno | 0 - 1 | |
2024-06-27 | St. Louis Stars SC - AFC Columbia | 1 - 4 | |
2024-06-23 | AFC Columbia - St. Louis Stars SC | 1 - 3 | |
2024-06-17 | St. Louis Stars SC - Ajax St. Louis | 0 - 4 | |
2024-06-08 | St. Louis Stars SC - Southeast Soccer Academy | 1 - 0 |
Klassement
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cedar Rapids Inferno | 7 | 6 | 1 | 0 | 18:6 | 19 |
2
|
AFC Columbia | 8 | 4 | 2 | 2 | 14:9 | 14 |
3
|
St. Louis Stars SC | 8 | 4 | 1 | 3 | 9:12 | 13 |
4
|
Ajax St. Louis | 7 | 3 | 1 | 3 | 15:12 | 10 |
5
|
Club Atletico Saint Louis U21 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9:18 | 9 |
6
|
Pearl City Soccer Club | 7 | 2 | 2 | 3 | 20:15 | 8 |
7
|
Junction Football Club | 7 | 2 | 2 | 3 | 15:17 | 8 |
8
|
Southeast Soccer Academy | 7 | 1 | 1 | 5 | 9:20 | 4 |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Thundercats FC | 8 | 5 | 2 | 1 | 19:13 | 17 |
2
|
Troy United FC | 8 | 5 | 0 | 3 | 23:21 | 15 |
3
|
Michigan Stars FC U23 | 6 | 4 | 1 | 1 | 20:11 | 13 |
4
|
Cedars FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 19:10 | 12 |
5
|
Inter Detroit | 7 | 4 | 0 | 3 | 23:19 | 12 |
6
|
Liquid Football | 6 | 3 | 2 | 1 | 14:10 | 11 |
7
|
Futsal Factory Academy | 9 | 2 | 2 | 5 | 21:27 | 8 |
8
|
Livonia City FC | 6 | 2 | 1 | 3 | 14:13 | 7 |
9
|
Jaguars FC | 8 | 2 | 1 | 5 | 11:22 | 7 |
10
|
Ypsi Yetis FC | 8 | 0 | 1 | 7 | 6:24 | 1 |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Northern Indiana FC | 8 | 8 | 0 | 0 | 29:7 | 24 |
2
|
1927SC | 8 | 7 | 0 | 1 | 22:5 | 21 |
3
|
Holland Rovers | 8 | 4 | 0 | 4 | 20:16 | 12 |
4
|
Tulip City United SC | 9 | 3 | 0 | 6 | 15:18 | 9 |
5
|
Lansing Common FC | 7 | 2 | 0 | 5 | 13:16 | 6 |
6
|
Indy Boyz FC | 8 | 0 | 0 | 8 | 8:45 | 0 |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bavarian United SC II | 7 | 6 | 0 | 1 | 18:8 | 18 |
2
|
Chicago House AC | 5 | 5 | 0 | 0 | 14:3 | 15 |
3
|
CNSC RWB Adria Chicago | 5 | 3 | 1 | 1 | 12:9 | 10 |
4
|
Czarni Jaslo | 7 | 1 | 1 | 5 | 9:16 | 4 |
5
|
Dekalb United | 7 | 1 | 1 | 5 | 9:17 | 4 |
6
|
Steel City FC | 7 | 1 | 1 | 5 | 5:14 | 4 |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AFC Roscoe | 9 | 6 | 2 | 1 | 23:14 | 20 |
2
|
Green Bay Glory | 8 | 6 | 0 | 2 | 24:7 | 18 |
3
|
Edgewater Castle FC | 9 | 4 | 3 | 2 | 19:13 | 15 |
4
|
Rockford FC | 9 | 4 | 1 | 4 | 17:20 | 13 |
5
|
Chicago Ghost FC | 8 | 3 | 2 | 3 | 11:15 | 11 |
6
|
Berber City FC | 7 | 1 | 1 | 5 | 12:24 | 4 |
7
|
Strikers Fox Valley SC | 8 | 0 | 1 | 7 | 14:27 | 1 |
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
St. Louis Stars SC | ||||||
|
Southeast Soccer Academy | ||||||
|
Pearl City Soccer Club | ||||||
|
Junction Football Club | ||||||
|
Club Atletico Saint Louis | ||||||
|
Cedar Rapids Inferno | ||||||
|
Ajax St. Louis | ||||||
|
AFC Columbia |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Michigan Stars FC U23 | ||||||
|
Jaguars FC | ||||||
|
Inter Detroit | ||||||
|
Liquid Football | ||||||
|
Futsal Factory Academy | ||||||
|
Cedars FC | ||||||
|
Livonia City FC | ||||||
|
Troy United FC | ||||||
|
Thundercats FC | ||||||
|
Ypsi Yetis FC |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tulip City United SC | ||||||
|
Northern Indiana FC | ||||||
|
Lansing Common FC | ||||||
|
Indy Boyz FC | ||||||
|
Holland Rovers | ||||||
|
1927SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CNSC RWB Adria Chicago | ||||||
|
Chicago House AC | ||||||
|
Steel City FC | ||||||
|
Dekalb United | ||||||
|
Bavarian United SC | ||||||
|
Czarni Jaslo |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rockford FC | ||||||
|
Green Bay Glory | ||||||
|
Edgewater Castle FC | ||||||
|
Chicago Ghost FC | ||||||
|
Strikers Fox Valley SC | ||||||
|
Berber City FC | ||||||
|
AFC Roscoe |
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
St. Louis Stars SC | ||||||
|
Southeast Soccer Academy | ||||||
|
Pearl City Soccer Club | ||||||
|
Junction Football Club | ||||||
|
Club Atletico Saint Louis | ||||||
|
Cedar Rapids Inferno | ||||||
|
Ajax St. Louis | ||||||
|
AFC Columbia |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jaguars FC | ||||||
|
Inter Detroit | ||||||
|
Liquid Football | ||||||
|
Futsal Factory Academy | ||||||
|
Cedars FC | ||||||
|
Troy United FC | ||||||
|
Thundercats FC | ||||||
|
Ypsi Yetis FC | ||||||
|
Michigan Stars FC U23 | ||||||
|
Livonia City FC |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tulip City United SC | ||||||
|
Northern Indiana FC | ||||||
|
Lansing Common FC | ||||||
|
Indy Boyz FC | ||||||
|
Holland Rovers | ||||||
|
1927SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CNSC RWB Adria Chicago | ||||||
|
Chicago House AC | ||||||
|
Steel City FC | ||||||
|
Dekalb United | ||||||
|
Czarni Jaslo | ||||||
|
Bavarian United SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rockford FC | ||||||
|
Green Bay Glory | ||||||
|
Edgewater Castle FC | ||||||
|
Chicago Ghost FC | ||||||
|
Strikers Fox Valley SC | ||||||
|
Berber City FC | ||||||
|
AFC Roscoe |