Naprzód Skórzec - Watra Mrozy (1-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Naprzód Skórzec
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-29 | Pogoń III Siedlce - Naprzód Skórzec | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | Naprzód Skórzec - Fenix Siennica | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | Watra Mrozy - Naprzód Skórzec | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-08 | Naprzód Skórzec - Wektra Zbuczyn | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Naprzód Skórzec | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | Naprzód Skórzec - Podlasie II Sokołów Podlaski | 1 - 8 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | MKS Małkinia - Naprzód Skórzec | 2 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Naprzód Skórzec - ŁDK Łosice | 0 - 3 | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Naprzód Skórzec - Watra Mrozy | 1 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-16 | Escola Varsovia - Naprzód Skórzec | 4 - 0 |
Serie 8
Algemeen
Watra Mrozy Geen winst 3
Watra Mrozy Met tegendoelpunten 16
Watra Mrozy Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 10
Watra Mrozy Less than 4.5 cards 10 van 10
Naprzód Skórzec Met tegendoelpunten 7
Naprzód Skórzec Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 7
Naprzód Skórzec Beide teams scoren 5 van 7
Naprzód Skórzec Less than 4.5 cards 9 van 9
Naprzód Skórzec - Watra Mrozy
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match Naprzód Skórzec - Watra Mrozy, starttijd 2024-06-22 11:00:29 internationale tijd.
Naprzód Skórzec en Watra Mrozy neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Watra Mrozy
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-28 | Watra Mrozy - Płomień Dębe Wielkie | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | Sęp Żelechów - Watra Mrozy | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | Watra Mrozy - Naprzód Skórzec | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | ULKS Gołąbek - Watra Mrozy | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | Watra Mrozy - Grodzisk Krzymosze | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Orzeł Unin - Watra Mrozy | 2 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Watra Mrozy - Zryw Sobolew | 3 - 7 | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Ronde 202 | |||
2024-08-14 | Jastrząb Żeliszew - Watra Mrozy | 5 - 3 | |
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Pogoń III Siedlce - Watra Mrozy | 2 - 0 | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Ronde 201 | |||
2024-08-03 | Barakuda Mińsk Mazowiecki - Watra Mrozy | 0 - 3 |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Przasnysz | 30 | 26 | 3 | 1 | 112:26 | 81 |
2
|
Makowianka Maków Mazowiecki | 30 | 22 | 2 | 6 | 82:26 | 68 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 30 | 21 | 2 | 7 | 103:30 | 65 |
4
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 30 | 17 | 5 | 8 | 73:44 | 56 |
5
|
Polonia II Warszawa | 30 | 15 | 5 | 10 | 91:50 | 50 |
6
|
Żbik Nasielsk | 30 | 14 | 6 | 10 | 69:58 | 48 |
7
|
Drukarz Warszawa | 30 | 13 | 4 | 13 | 78:68 | 43 |
8
|
Świt Staroźreby | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:73 | 42 |
9
|
Mazur Gostynin | 30 | 11 | 6 | 13 | 52:68 | 39 |
10
|
Huragan Wołomin | 30 | 11 | 5 | 14 | 53:49 | 38 |
11
|
PAF Płońsk | 30 | 9 | 8 | 13 | 61:82 | 35 |
12
|
MKS Ciechanów | 30 | 8 | 5 | 17 | 36:68 | 29 |
13
|
Okęcie Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 41:72 | 28 |
14
|
Amator Maszewo | 30 | 6 | 5 | 19 | 39:92 | 23 |
15
|
Unia Warszawa | 30 | 6 | 4 | 20 | 38:94 | 22 |
16
|
Wkra Bieżuń | 30 | 5 | 3 | 22 | 31:118 | 18 |
V. Liga - Mazowiecka 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tygrys Huta Mińska | 30 | 21 | 7 | 2 | 88:36 | 70 |
2
|
Talent Warszawa | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:39 | 68 |
3
|
Radomiak II Radom | 30 | 19 | 5 | 6 | 78:34 | 62 |
4
|
Milan Milanówek | 30 | 16 | 2 | 12 | 56:38 | 50 |
5
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:46 | 50 |
6
|
LKS Promna | 30 | 16 | 2 | 12 | 61:57 | 50 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 30 | 15 | 4 | 11 | 65:58 | 49 |
8
|
Escola Varsovia | 30 | 15 | 2 | 13 | 75:50 | 47 |
9
|
LKS Chlebnia | 30 | 13 | 7 | 10 | 51:35 | 46 |
10
|
Energia Kozienice | 30 | 13 | 6 | 11 | 74:50 | 45 |
11
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 7 | 11 | 67:50 | 43 |
12
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 30 | 10 | 3 | 17 | 62:69 | 33 |
13
|
KS Teresin | 30 | 8 | 4 | 18 | 34:76 | 28 |
14
|
Watra Mrozy | 30 | 6 | 3 | 21 | 28:86 | 21 |
15
|
Płomień Dębe Wielkie | 30 | 3 | 5 | 22 | 33:121 | 14 |
16
|
Naprzód Skórzec | 30 | 2 | 4 | 24 | 26:101 | 10 |