União Suzano AC - EC SAO Bernardo SP (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: União Suzano AC
Copa Paulista | |||
Ronde 4 | |||
2024-07-06 | Associacao Portuguesa de Desportos - União Suzano AC | - | |
Ronde 3 | |||
2024-06-29 | Ad Sao Caetano - União Suzano AC | - | |
Ronde 2 | |||
2024-06-23 | União Suzano AC - EC SAO Bernardo SP | 1 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-06-17 | Oeste FC SP - União Suzano AC | 0 - 0 | |
Paulista, Série A3 | |||
Ronde 15 | |||
2024-03-23 | União Suzano AC - SE Itapirense | 0 - 0 | |
Ronde 14 | |||
2024-03-16 | Rio Preto SP - União Suzano AC | 1 - 2 | |
Ronde 13 | |||
2024-03-13 | União Suzano AC - Catanduva FC | 1 - 0 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.75
|
3
|
2.4
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 9
Algemeen
EC SAO Bernardo SP Geen winst 4
EC SAO Bernardo SP Met tegendoelpunten 3
EC SAO Bernardo SP Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 7
União Suzano AC Geen nederlagen 4
União Suzano AC Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 6
União Suzano AC More than 4.5 cards 5 van 6
União Suzano AC Less than 10.5 corners 5 van 6
Persoonlijke ontmoetingen
EC SAO Bernardo SP Geen nederlagen 3
União Suzano AC Met tegendoelpunten 3
União Suzano AC - EC SAO Bernardo SP
Brazilië, Copa Paulista, match União Suzano AC - EC SAO Bernardo SP, starttijd 2024-06-23 18:00:00 internationale tijd.
União Suzano AC en EC SAO Bernardo SP neemt deel aan het kampioenschap Copa Paulista, Brazilië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: EC SAO Bernardo SP
Copa Paulista | |||
Ronde 4 | |||
2024-07-07 | CA Juventus SP - EC SAO Bernardo SP | - | |
Ronde 3 | |||
2024-06-29 | EC SAO Bernardo SP - Associacao Portuguesa de Desportos | - | |
Ronde 2 | |||
2024-06-23 | União Suzano AC - EC SAO Bernardo SP | 1 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-06-15 | EC SAO Bernardo SP - Ad Sao Caetano | 1 - 2 | |
Paulista, Série A3 | |||
Ronde 28 | |||
2024-04-21 | EC SAO Bernardo SP - Grêmio Prudente | 1 - 1 | |
2024-04-13 | Grêmio Prudente - EC SAO Bernardo SP | 2 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-04-06 | EC SAO Bernardo SP - Sertaozinho SP | 0 - 0 |
Klassement
Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Votuporanguense | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2
|
EC XV de Novembro de Jaú | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
3
|
Grêmio Prudente | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
VOCEM | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
5
|
Mirassol FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Monte Azul SP | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
2
|
Atlética Francana | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
3
|
Comercial FC SP | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Barretos | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
5
|
Botafogo FC SP | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
C.A. Taquaritinga | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
2
|
Rio Claro FC SP | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
3
|
EC XV de Novembro SP | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Grêmio São-Carlense | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
5
|
União São João | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
EC Sao Bento SP | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
2
|
Rio Branco EC | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
3
|
Capivariano FC SP | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
4
|
Red Bull Bragantino SP | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5
|
Primavera SP | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group 5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ad Sao Caetano | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
2
|
CA Juventus SP | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
3
|
Associacao Portuguesa de Desportos | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
4
|
União Suzano AC | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
5
|
Oeste FC SP | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 2 |
6
|
EC SAO Bernardo SP | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Votuporanguense | ||||||
|
EC XV de Novembro de Jaú | ||||||
|
Grêmio Prudente | ||||||
|
Mirassol FC | ||||||
|
VOCEM |
Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Barretos | ||||||
|
Comercial FC SP | ||||||
|
Atlética Francana | ||||||
|
Botafogo FC SP | ||||||
|
Monte Azul SP |
Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
C.A. Taquaritinga | ||||||
|
EC XV de Novembro SP | ||||||
|
Grêmio São-Carlense | ||||||
|
Rio Claro FC SP | ||||||
|
União São João |
Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capivariano FC SP | ||||||
|
Primavera SP | ||||||
|
EC Sao Bento SP | ||||||
|
Red Bull Bragantino SP | ||||||
|
Rio Branco EC |
Group 5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ad Sao Caetano | ||||||
|
Associacao Portuguesa de Desportos | ||||||
|
CA Juventus SP | ||||||
|
EC SAO Bernardo SP | ||||||
|
Oeste FC SP | ||||||
|
União Suzano AC |
Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Votuporanguense | ||||||
|
EC XV de Novembro de Jaú | ||||||
|
Grêmio Prudente | ||||||
|
Mirassol FC | ||||||
|
VOCEM |
Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Comercial FC SP | ||||||
|
Barretos | ||||||
|
Atlética Francana | ||||||
|
Botafogo FC SP | ||||||
|
Monte Azul SP |
Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
C.A. Taquaritinga | ||||||
|
EC XV de Novembro SP | ||||||
|
Grêmio São-Carlense | ||||||
|
Rio Claro FC SP | ||||||
|
União São João |
Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capivariano FC SP | ||||||
|
Primavera SP | ||||||
|
EC Sao Bento SP | ||||||
|
Red Bull Bragantino SP | ||||||
|
Rio Branco EC |
Group 5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ad Sao Caetano | ||||||
|
Associacao Portuguesa de Desportos | ||||||
|
CA Juventus SP | ||||||
|
EC SAO Bernardo SP | ||||||
|
Oeste FC SP | ||||||
|
União Suzano AC |