KS Warka - Bug Wyszków (4-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: KS Warka
Liga Okręgowa - Radom | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Królewscy Jedlnia - KS Warka | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | KS Warka - KS Błotnica Stara | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | Zodiak Sucha - KS Warka | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | KS Warka - Gracja Tczów | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Sokół Przytyk - KS Warka | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | KS Warka - Oronka Orońsko | 7 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Zawisza Sienno - KS Warka | 0 - 4 | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-29 | KS Warka - Bug Wyszków | 4 - 2 | |
2024-06-26 | Bug Wyszków - KS Warka | 4 - 0 |
Serie 4
Algemeen
Bug Wyszków Zeges 5
Bug Wyszków Geen nederlagen 12
Bug Wyszków Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 5
Bug Wyszków Less than 4.5 cards 10 van 10
KS Warka - Bug Wyszków
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match KS Warka - Bug Wyszków, starttijd 2024-06-29 15:00:16 internationale tijd.
KS Warka en Bug Wyszków neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Bug Wyszków
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Wkra Żuromin - Bug Wyszków | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Bug Wyszków - Kasztelan Sierpc | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | Mazur Gostynin - Bug Wyszków | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-30 | Bug Wyszków - PAF Płońsk | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-23 | Żbik Nasielsk - Bug Wyszków | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Bug Wyszków - Nadnarwianka Pułtusk | 0 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Bug Wyszków - Delta Słupno | geannuleerd | |
Ronde 29 | |||
2024-06-29 | KS Warka - Bug Wyszków | 4 - 2 | |
2024-06-26 | Bug Wyszków - KS Warka | 4 - 0 | |
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | KS Halinów - Bug Wyszków | 1 - 2 |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Przasnysz | 30 | 26 | 3 | 1 | 112:26 | 81 |
2
|
Makowianka Maków Mazowiecki | 30 | 22 | 2 | 6 | 82:26 | 68 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 30 | 21 | 2 | 7 | 103:30 | 65 |
4
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 30 | 17 | 5 | 8 | 73:44 | 56 |
5
|
Polonia II Warszawa | 30 | 15 | 5 | 10 | 91:50 | 50 |
6
|
Żbik Nasielsk | 30 | 14 | 6 | 10 | 69:58 | 48 |
7
|
Drukarz Warszawa | 30 | 13 | 4 | 13 | 78:68 | 43 |
8
|
Świt Staroźreby | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:73 | 42 |
9
|
Mazur Gostynin | 30 | 11 | 6 | 13 | 52:68 | 39 |
10
|
Huragan Wołomin | 30 | 11 | 5 | 14 | 53:49 | 38 |
11
|
PAF Płońsk | 30 | 9 | 8 | 13 | 61:82 | 35 |
12
|
MKS Ciechanów | 30 | 8 | 5 | 17 | 36:68 | 29 |
13
|
Okęcie Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 41:72 | 28 |
14
|
Amator Maszewo | 30 | 6 | 5 | 19 | 39:92 | 23 |
15
|
Unia Warszawa | 30 | 6 | 4 | 20 | 38:94 | 22 |
16
|
Wkra Bieżuń | 30 | 5 | 3 | 22 | 31:118 | 18 |
V. Liga - Mazowiecka 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tygrys Huta Mińska | 30 | 21 | 7 | 2 | 88:36 | 70 |
2
|
Talent Warszawa | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:39 | 68 |
3
|
Radomiak II Radom | 30 | 19 | 5 | 6 | 78:34 | 62 |
4
|
Milan Milanówek | 30 | 16 | 2 | 12 | 56:38 | 50 |
5
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:46 | 50 |
6
|
LKS Promna | 30 | 16 | 2 | 12 | 61:57 | 50 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 30 | 15 | 4 | 11 | 65:58 | 49 |
8
|
Escola Varsovia | 30 | 15 | 2 | 13 | 75:50 | 47 |
9
|
LKS Chlebnia | 30 | 13 | 7 | 10 | 51:35 | 46 |
10
|
Energia Kozienice | 30 | 13 | 6 | 11 | 74:50 | 45 |
11
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 7 | 11 | 67:50 | 43 |
12
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 30 | 10 | 3 | 17 | 62:69 | 33 |
13
|
KS Teresin | 30 | 8 | 4 | 18 | 34:76 | 28 |
14
|
Watra Mrozy | 30 | 6 | 3 | 21 | 28:86 | 21 |
15
|
Płomień Dębe Wielkie | 30 | 3 | 5 | 22 | 33:121 | 14 |
16
|
Naprzód Skórzec | 30 | 2 | 4 | 24 | 26:101 | 10 |