Escuela CD La Serena A - U13 - Futuro Albo Peñalolén - U13 (1-6), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Escuela CD La Serena A - U13
FA CUP La Serena - U13 | |||
Ronde 28 | |||
2024-06-29 | Escuela CD La Serena A - U13 - Futuro Albo Peñalolén - U13 | 1 - 6 | |
Ronde 1 | |||
2024-06-28 | Escuela CD La Serena A - U13 - Pro Training - U13 | 1 - 6 | |
2024-06-28 | Escuela CD La Serena A - U13 - UC Las Vizcachas - U13 | 4 - 0 | |
2024-06-28 | Escuela CD La Serena A - U13 - U de Chile Calama A - U13 | 2 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2024-06-28 | Escuela CD La Serena A - U13 - UC Las Vizcachas - U13 | 4 - 0 |
Escuela CD La Serena A - U13 - Futuro Albo Peñalolén - U13
Chile Amateur, FA CUP La Serena - U13, match Escuela CD La Serena A - U13 - Futuro Albo Peñalolén - U13, starttijd 2024-06-29 13:00:00 internationale tijd.
Escuela CD La Serena A - U13 en Futuro Albo Peñalolén - U13 neemt deel aan het kampioenschap FA CUP La Serena - U13, Chile Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Futuro Albo Peñalolén - U13
FA CUP La Liga Evolution | |||
Ronde 7 | |||
2024-08-11 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - CFyP U de Chile Zona Sur - U13 | - | |
FA CUP La Liga Iniciación | |||
2024-08-11 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - Unión Española Pudahuel - U13 | - | |
FA CUP La Liga Evolution | |||
2024-07-28 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - AC. Golden - U13 | 2 - 2 | |
FA CUP La Liga Formación | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-28 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - Formando Cadetes - U13 | 6 - 2 | |
FA CUP La Liga Iniciación | |||
2024-07-28 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - Unión Española Pudahuel - U13 | 2 - 3 | |
FA CUP La Liga Evolution | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-14 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - Masía - U13 | 5 - 1 | |
FA CUP La Liga Formación | |||
2024-07-14 | Futuro Albo Peñalolén - U13 - Sporting Club - U13 | 1 - 1 |
Klassement
Grupo A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pro Training - U13 | 3 | 3 | 0 | 0 | 16:2 | 9 |
2
|
U de Chile Calama A - U13 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:10 | 6 |
3
|
Escuela CD La Serena A - U13 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:9 | 3 |
Grupo B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Selección La Serena - U13 | 3 | 2 | 0 | 1 | 16:9 | 6 |
2
|
Futuro Albo Las Condes - U13 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:14 | 3 |
3
|
UC Las Vizcachas - U13 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:13 | 0 |
Grupo C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
U De Chile Calama B - U13 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:8 | 4 |
2
|
Escuela CD La Serena B - U13 | 3 | 1 | 0 | 2 | 11:11 | 3 |
3
|
Futuro Albo Peñalolén - U13 | 3 | 0 | 2 | 1 | 5:10 | 2 |
Grupo D 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club Atlético Zep - U13 | 2 | 2 | 0 | 0 | 12:2 | 6 |
2
|
Futuro Albo Peñalolén B - U13 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:9 | 6 |
3
|
Palestino la Serena - U13 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 |
Grupo A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pro Training - U13 | ||||||
|
U de Chile Calama A - U13 | ||||||
|
Escuela CD La Serena A - U13 | ||||||
|
Selección La Serena - U13 | ||||||
|
UC Las Vizcachas - U13 | ||||||
|
Futuro Albo Las Condes - U13 |
Grupo B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Futuro Albo Las Condes - U13 | ||||||
|
Selección La Serena - U13 | ||||||
|
UC Las Vizcachas - U13 | ||||||
|
Pro Training - U13 | ||||||
|
Escuela CD La Serena A - U13 | ||||||
|
U de Chile Calama A - U13 |
Grupo C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Palestino la Serena - U13 | ||||||
|
Escuela CD La Serena B - U13 | ||||||
|
Futuro Albo Peñalolén - U13 | ||||||
|
U De Chile Calama B - U13 | ||||||
|
Futuro Albo Peñalolén B - U13 | ||||||
|
Club Atlético Zep - U13 |
Grupo D 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Club Atlético Zep - U13 | ||||||
|
Palestino la Serena - U13 | ||||||
|
Futuro Albo Peñalolén B - U13 | ||||||
|
U De Chile Calama B - U13 | ||||||
|
Escuela CD La Serena B - U13 | ||||||
|
Futuro Albo Peñalolén - U13 |
Grupo A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pro Training - U13 | ||||||
|
U de Chile Calama A - U13 | ||||||
|
Escuela CD La Serena A - U13 | ||||||
|
Selección La Serena - U13 | ||||||
|
UC Las Vizcachas - U13 | ||||||
|
Futuro Albo Las Condes - U13 |
Grupo B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Futuro Albo Las Condes - U13 | ||||||
|
Selección La Serena - U13 | ||||||
|
UC Las Vizcachas - U13 | ||||||
|
Pro Training - U13 | ||||||
|
Escuela CD La Serena A - U13 | ||||||
|
U de Chile Calama A - U13 |
Grupo C 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Escuela CD La Serena B - U13 | ||||||
|
Futuro Albo Peñalolén - U13 | ||||||
|
U De Chile Calama B - U13 | ||||||
|
Futuro Albo Peñalolén B - U13 | ||||||
|
Club Atlético Zep - U13 | ||||||
|
Palestino la Serena - U13 |
Grupo D 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Club Atlético Zep - U13 | ||||||
|
Palestino la Serena - U13 | ||||||
|
Futuro Albo Peñalolén B - U13 | ||||||
|
U De Chile Calama B - U13 | ||||||
|
Escuela CD La Serena B - U13 | ||||||
|
Futuro Albo Peñalolén - U13 |