Evenementen: FK Jonava
II Lyga | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-13 | FK Jonava - Sirvena Birzai | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | Žalgiris B Vilnius - FK Jonava | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-02 | FK Jonava - FK Transinvest B | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-29 | FK Jonava - FK Silute | 0 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-21 | FK Suduva Marijampole B - FK Jonava | 0 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-16 | Klaipedos Fsm - FK Jonava | 1 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-11 | Sveikata - FK Jonava | 2 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-07 | FK Jonava - FK Dembava | 1 - 0 |
Serie 11
Algemeen
FK Jonava Eerste team dat scoort 5 van 6
FK Jonava Less than 4.5 cards 9 van 10
FK Silute Zeges 3
FK Silute Met tegendoelpunten 6
FK Silute Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
FK Silute Beide teams scoren 5 van 6
FK Silute Eerste team dat scoort 7 van 9
FK Silute Less than 4.5 cards 10 van 10
Persoonlijke ontmoetingen
FK Jonava + FK Silute Minder dan 2.5 doelpunten 9 van 10
FK Jonava + FK Silute Less than 4.5 cards 10 van 10
FK Jonava Geen nederlagen 9
FK Silute Met tegendoelpunten 3
FK Jonava - FK Silute
Litouwen, II Lyga, match FK Jonava - FK Silute, starttijd 2024-06-29 11:00:00 internationale tijd.
FK Jonava en FK Silute neemt deel aan het kampioenschap II Lyga, Litouwen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Silute
II Lyga | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-13 | FK Silute - FC Neptunas B | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-07 | Sirvena Birzai - FK Silute | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-02 | FK Silute - Žalgiris B Vilnius | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-29 | FK Jonava - FK Silute | 0 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-23 | FK Silute - FK Transinvest B | 2 - 3 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-16 | FK Silute - FK Suduva Marijampole B | 3 - 2 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-12 | Klaipedos Fsm - FK Silute | 1 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-08 | FK Silute - Sveikata | 3 - 1 |
Klassement
II Lyga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Kauno Zalgiris B | ||||||
1
|
FK Transinvest B | 9 | 8 | 1 | 0 | 36:2 | 25 |
2
|
Žalgiris B Vilnius | 10 | 7 | 3 | 0 | 31:5 | 24 |
3
|
Sveikata | 10 | 7 | 1 | 2 | 15:10 | 22 |
4
|
FK Jonava | 10 | 6 | 3 | 1 | 26:9 | 21 |
5
|
Viltis Vilnius | 10 | 5 | 1 | 4 | 21:12 | 16 |
6
|
FK Dembava | 8 | 4 | 2 | 2 | 17:14 | 14 |
7
|
FK Silute | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:8 | 13 |
8
|
Klaipedos Fsm | 7 | 3 | 2 | 2 | 10:8 | 11 |
9
|
DFK Dainava B | 9 | 2 | 4 | 3 | 16:16 | 10 |
10
|
FK Spartakas | 8 | 3 | 1 | 4 | 13:18 | 10 |
11
|
FK Suduva Marijampole B | 10 | 2 | 3 | 5 | 13:19 | 9 |
12
|
FC Neptunas B | 8 | 1 | 2 | 5 | 12:24 | 5 |
13
|
Vjfm Fortuna Kaunas | 9 | 0 | 2 | 7 | 9:28 | 2 |
14
|
Saned Joniskis | 8 | 0 | 2 | 6 | 10:33 | 2 |
15
|
FC Dziugas B | 5 | 0 | 1 | 4 | 4:17 | 1 |
16
|
Sirvena Birzai | 7 | 0 | 1 | 6 | 3:24 | 1 |
II Lyga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Jonava | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | 3 |
2
|
Klaipedos Fsm | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3
|
Sveikata | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4
|
FK Silute | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5
|
FK Dembava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FK Suduva Marijampole B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FK Transinvest B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Viltis Vilnius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
FK Spartakas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Sirvena Birzai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Žalgiris B Vilnius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Vjfm Fortuna Kaunas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
FC Dziugas B | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
14
|
Saned Joniskis | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
15
|
DFK Dainava B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
16
|
FC Neptunas B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | 0 |
II Lyga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sveikata | ||||||
|
FK Suduva Marijampole B | ||||||
|
Viltis Vilnius | ||||||
|
FK Transinvest B | ||||||
|
FK Silute | ||||||
|
Vjfm Fortuna Kaunas | ||||||
|
FK Kauno Zalgiris B | ||||||
|
Klaipedos Fsm | ||||||
|
Sirvena Birzai | ||||||
|
FK Spartakas | ||||||
|
Žalgiris B Vilnius | ||||||
|
Saned Joniskis | ||||||
|
FK Dembava | ||||||
|
FK Jonava | ||||||
|
FC Dziugas B | ||||||
|
DFK Dainava B | ||||||
|
FC Neptunas B |
II Lyga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sveikata | ||||||
|
FK Jonava | ||||||
|
Klaipedos Fsm | ||||||
|
FK Silute | ||||||
|
FK Dembava | ||||||
|
FK Suduva Marijampole B | ||||||
|
FK Transinvest B | ||||||
|
Viltis Vilnius | ||||||
|
FK Spartakas | ||||||
|
Sirvena Birzai | ||||||
|
Žalgiris B Vilnius | ||||||
|
Vjfm Fortuna Kaunas | ||||||
|
Saned Joniskis | ||||||
|
FC Dziugas B | ||||||
|
DFK Dainava B | ||||||
|
FC Neptunas B |
II Lyga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Jonava | ||||||
|
Klaipedos Fsm | ||||||
|
FK Silute | ||||||
|
FK Suduva Marijampole B | ||||||
|
Viltis Vilnius | ||||||
|
FC Dziugas B | ||||||
|
FK Transinvest B | ||||||
|
FC Neptunas B | ||||||
|
Sveikata | ||||||
|
Vjfm Fortuna Kaunas | ||||||
|
DFK Dainava B | ||||||
|
FK Kauno Zalgiris B | ||||||
|
Sirvena Birzai | ||||||
|
FK Spartakas | ||||||
|
Žalgiris B Vilnius | ||||||
|
FK Dembava | ||||||
|
Saned Joniskis |
II Lyga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Jonava | ||||||
|
Klaipedos Fsm | ||||||
|
FK Silute | ||||||
|
Sveikata | ||||||
|
FK Dembava | ||||||
|
FK Suduva Marijampole B | ||||||
|
FK Transinvest B | ||||||
|
Viltis Vilnius | ||||||
|
FK Spartakas | ||||||
|
Sirvena Birzai | ||||||
|
Žalgiris B Vilnius | ||||||
|
Vjfm Fortuna Kaunas | ||||||
|
FC Dziugas B | ||||||
|
DFK Dainava B | ||||||
|
FC Neptunas B | ||||||
|
Saned Joniskis |