Trudovye Rezervy-M - Smena Moscow , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Trudovye Rezervy-M
Moscow Championship - Division B | |||
Ronde 17 | |||
2024-07-10 | MFA Sokol Moscow - Trudovye Rezervy-M | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-04 | Trudovye Rezervy-M - SSH 75 | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-01 | Trudovye Rezervy-M - Smena Moscow | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-27 | FC Devyatka Moscow - Trudovye Rezervy-M | 3 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-19 | Trudovye Rezervy-M - Sokol Moscow | 1 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-17 | Trudovye Rezervy-M - AO FC Torpedo | 1 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-14 | FC Impuls-M Moscow - Trudovye Rezervy-M | 1 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-11 | Trudovye Rezervy-M - AO FC Torpedo | onderbroken |
Serie 9
Algemeen
Trudovye Rezervy-M + Smena Moscow Met tegendoelpunten 5
Trudovye Rezervy-M + Smena Moscow Beide teams scoren 5 van 5
Smena Moscow Geen nederlagen 5
Smena Moscow Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
Smena Moscow Eerste team dat scoort 7 van 8
Smena Moscow Less than 4.5 cards 6 van 6
Smena Moscow Beide teams scoren 5 van 6
Trudovye Rezervy-M Geen nederlagen 3
Trudovye Rezervy-M Geen winst 5
Trudovye Rezervy-M Eerste team dat scoort 5 van 7
Trudovye Rezervy-M Less than 4.5 cards 8 van 9
Trudovye Rezervy-M Met tegendoelpunten 6
Trudovye Rezervy-M Beide teams scoren 6 van 6
Trudovye Rezervy-M - Smena Moscow
Russia Amateur, Moscow Championship - Division B, match Trudovye Rezervy-M - Smena Moscow, starttijd 2024-07-01 08:00:13 internationale tijd.
Trudovye Rezervy-M en Smena Moscow neemt deel aan het kampioenschap Moscow Championship - Division B, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Smena Moscow
All-Russian Regions Cup | |||
Ronde 3 | |||
2024-07-22 | DFTS A. Stepina Bryansk - Smena Moscow | - | |
Ronde 2 | |||
2024-07-20 | Smena Moscow - TDSK Tyumen | - | |
Ronde 1 | |||
2024-07-18 | Smena Moscow - ShakhtaStroy-ASSH Abaza | - | |
Moscow Championship - Division B | |||
Ronde 17 | |||
2024-07-10 | Smena Moscow - Rosich-M Moscow | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-01 | Trudovye Rezervy-M - Smena Moscow | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-27 | Smena Moscow - Cantera Football Academy | 5 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-20 | FC Troitsk - Smena Moscow | 2 - 2 | |
Ronde 16 | |||
2024-06-17 | Krasnogvardeets - Smena Moscow | 3 - 4 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-14 | Smena Moscow - Zelenograd-M | 4 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-11 | Yunost Moskvy-Spartak-2 - Smena Moscow | 1 - 1 |
Klassement
Moscow Championship - Division B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Troitsk | 15 | 11 | 2 | 2 | 58:20 | 35 |
2
|
Rosich-M Moscow | 13 | 11 | 1 | 1 | 72:23 | 34 |
3
|
Smena Moscow | 14 | 10 | 2 | 2 | 48:22 | 32 |
4
|
AO FC Torpedo | 13 | 9 | 3 | 1 | 44:17 | 30 |
5
|
Yunost Moskvy-Spartak-2 | 15 | 9 | 3 | 3 | 43:24 | 30 |
6
|
Sokol Moscow | 13 | 9 | 2 | 2 | 38:19 | 29 |
7
|
Megasfera Moscow | 15 | 9 | 1 | 5 | 58:27 | 28 |
8
|
MFA Sokol Moscow | 13 | 6 | 1 | 6 | 38:35 | 19 |
9
|
Trudovye Rezervy-M | 13 | 4 | 5 | 4 | 22:18 | 17 |
10
|
FC Devyatka Moscow | 13 | 5 | 2 | 6 | 29:33 | 17 |
11
|
Cantera Football Academy | 13 | 5 | 2 | 6 | 34:38 | 17 |
12
|
Krasnogvardeets | 15 | 4 | 2 | 9 | 25:49 | 14 |
13
|
SSH 75 | 14 | 4 | 2 | 8 | 25:37 | 14 |
14
|
FC Impuls-M Moscow | 14 | 2 | 3 | 9 | 19:39 | 9 |
15
|
Zelenograd-M | 15 | 2 | 2 | 11 | 22:54 | 8 |
16
|
Novator Moscow | 14 | 1 | 1 | 12 | 12:59 | 4 |
17
|
CSP Dinamo Moscow | 16 | 1 | 0 | 15 | 11:84 | 3 |