TUS Bövinghausen 04 - Turkspor Dortmund 2000 (1-8), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: TUS Bövinghausen 04
Oberliga Westfalen | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-29 | TUS Bövinghausen 04 - SC Verl II | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-22 | SV Schermbeck 1912 - TUS Bövinghausen 04 | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-15 | TUS Bövinghausen 04 - Concordia Wiemelhausen | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-08 | SPVGG Vreden 1921 - TUS Bövinghausen 04 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | TUS Bövinghausen 04 - TUS Ennepetal | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Sportfreunde Siegen 1899 - TUS Bövinghausen 04 | 3 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | TUS Bövinghausen 04 - FC Eintracht Rheine | 0 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | ASC 09 Dortmund - TUS Bövinghausen 04 | 2 - 0 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-31 | Hammer SpVg - TUS Bövinghausen 04 | 0 - 3 | |
2024-07-27 | TUS Bövinghausen 04 - SV Hohenlimburg 1910 | 2 - 1 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
12
|
8
|
1.14
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 8
Algemeen
TUS Bövinghausen 04 + Turkspor Dortmund 2000 Less than 4.5 cards 10 van 10
TUS Bövinghausen 04 Met tegendoelpunten 30
TUS Bövinghausen 04 Meer dan 2.5 doelpunten 10 van 10
TUS Bövinghausen 04 Beide teams scoren 7 van 8
TUS Bövinghausen 04 Verliezer eerste helft 8 van 10
Turkspor Dortmund 2000 Zeges 4
Turkspor Dortmund 2000 Eerste team dat scoort 5 van 6
Turkspor Dortmund 2000 Winnaar eerste helft 4 van 5
TUS Bövinghausen 04 - Turkspor Dortmund 2000
Wereld, Club Friendly Games, match TUS Bövinghausen 04 - Turkspor Dortmund 2000, starttijd 2024-07-04 17:30:00 internationale tijd.
TUS Bövinghausen 04 en Turkspor Dortmund 2000 neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Wereld.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Turkspor Dortmund 2000
Regionalliga West | |||
Ronde 10 | |||
2024-10-05 | Turkspor Dortmund 2000 - SC Fortuna Köln | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-28 | Fortuna Düsseldorf II - Turkspor Dortmund 2000 | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-20 | Turkspor Dortmund 2000 - SC Paderborn 07 II | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | Eintracht Hohkeppel - Turkspor Dortmund 2000 | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-31 | Turkspor Dortmund 2000 - RW Oberhausen | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | Krefelder FC Uerdingen 05 - Turkspor Dortmund 2000 | 2 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-17 | FC Gutersloh 2000 - Turkspor Dortmund 2000 | 2 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-10 | Turkspor Dortmund 2000 - VfL Sportfreunde Lotte 1929 | 0 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-03 | MSV Duisburg - Turkspor Dortmund 2000 | 5 - 0 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-30 | SC Obersprockhovel - Turkspor Dortmund 2000 | 2 - 1 |
Klassement
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |