EC XV de Novembro SP - União São João , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
2.5 | 2.18 | 2.89 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
2.8 | 3.56 | 2.18 |
1.35 | 1.09 | 1.67 | Gemiddelde doelpunten |
1.45 | 2 | 1 |
1.15 | 1.09 | 1.22 | Gemiddelde tegendoelpunten |
1.35 | 1.56 | 1.18 |
0.5 | 0.64 | 0.33 | Gele kaarten |
1.25 | 1.44 | 1.09 |
1.1 | 1.45 | 0.67 | Hoekschoppen |
1.65 | 2.11 | 1.27 |
Relatieve indicatoren
30%
Wint
40%
Trekt
30%
Verliezen
Over: 70%
Onder: 30%
Totaal 1.5
Over: 35%
Onder: 65%
Totaal 2.5
Over: 25%
Onder: 75%
Totaal 3.5
35%
Wint
25%
Trekt
40%
Verliezen
Over: 65%
Onder: 35%
Totaal 1.5
Over: 55%
Onder: 45%
Totaal 2.5
Over: 40%
Onder: 60%
Totaal 3.5
Evenementen: EC XV de Novembro SP
Copa Paulista | |||
Ronde 8 | |||
2024-08-04 | EC XV de Novembro SP - C.A. Taquaritinga | - | |
Ronde 7 | |||
2024-07-27 | Rio Claro FC SP - EC XV de Novembro SP | - | |
Ronde 5 | |||
2024-07-13 | Grêmio São-Carlense - EC XV de Novembro SP | - | |
Ronde 4 | |||
2024-07-05 | EC XV de Novembro SP - União São João | - | |
Ronde 3 | |||
2024-06-29 | C.A. Taquaritinga - EC XV de Novembro SP | - | |
Ronde 2 | |||
2024-06-22 | EC XV de Novembro SP - Rio Claro FC SP | 1 - 1 | |
Paulista, Série A2 | |||
Ronde 27 | |||
2024-03-27 | EC XV de Novembro SP - Portuguesa Santista | 1 - 1 | |
2024-03-24 | Portuguesa Santista - EC XV de Novembro SP | 3 - 2 | |
Ronde 15 | |||
2024-03-16 | EC XV de Novembro SP - Rio Claro FC SP | 1 - 3 | |
Ronde 14 | |||
2024-03-10 | Monte Azul SP - EC XV de Novembro SP | 4 - 2 |
Serie 7
Algemeen
EC XV de Novembro SP Geen winst 5
EC XV de Novembro SP Met tegendoelpunten 6
EC XV de Novembro SP Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 7
EC XV de Novembro SP Beide teams scoren 6 van 6
EC XV de Novembro SP Eerste tegendoelpunt 4 van 5
EC XV de Novembro SP More than 4.5 cards 5 van 6
EC XV de Novembro SP Less than 10.5 corners 6 van 6
EC XV de Novembro SP - União São João
Brazilië, Copa Paulista, match EC XV de Novembro SP - União São João, starttijd 2024-07-05 22:30:00 internationale tijd.
EC XV de Novembro SP en União São João neemt deel aan het kampioenschap Copa Paulista, Brazilië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: União São João
Copa Paulista | |||
Ronde 8 | |||
2024-08-02 | Grêmio São-Carlense - União São João | - | |
Ronde 6 | |||
2024-07-20 | União São João - C.A. Taquaritinga | - | |
Ronde 5 | |||
2024-07-13 | União São João - Rio Claro FC SP | - | |
Ronde 4 | |||
2024-07-05 | EC XV de Novembro SP - União São João | - | |
Ronde 3 | |||
2024-06-29 | União São João - Grêmio São-Carlense | - | |
Ronde 1 | |||
2024-06-15 | C.A. Taquaritinga - União São João | 1 - 0 | |
Paulista, Série A3 | |||
Ronde 15 | |||
2024-03-23 | Grêmio Prudente - União São João | 2 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-03-16 | União São João - Matonense SP | Uitgesteld | |
Ronde 13 | |||
2024-03-13 | Ad Sao Caetano - União São João | 1 - 3 | |
Ronde 12 | |||
2024-03-09 | União São João - União Suzano AC | 1 - 0 |
Klassement
Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Votuporanguense | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2
|
EC XV de Novembro de Jaú | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
3
|
Grêmio Prudente | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
VOCEM | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
5
|
Mirassol FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Monte Azul SP | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
2
|
Atlética Francana | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
3
|
Comercial FC SP | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Barretos | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
5
|
Botafogo FC SP | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
C.A. Taquaritinga | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
2
|
Rio Claro FC SP | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
3
|
EC XV de Novembro SP | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Grêmio São-Carlense | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
5
|
União São João | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
EC Sao Bento SP | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
2
|
Rio Branco EC | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
3
|
Capivariano FC SP | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
4
|
Red Bull Bragantino SP | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5
|
Primavera SP | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group 5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ad Sao Caetano | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
2
|
CA Juventus SP | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
3
|
Associacao Portuguesa de Desportos | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
4
|
União Suzano AC | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
5
|
Oeste FC SP | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 2 |
6
|
EC SAO Bernardo SP | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Votuporanguense | ||||||
|
EC XV de Novembro de Jaú | ||||||
|
Grêmio Prudente | ||||||
|
Mirassol FC | ||||||
|
VOCEM |
Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Barretos | ||||||
|
Comercial FC SP | ||||||
|
Atlética Francana | ||||||
|
Botafogo FC SP | ||||||
|
Monte Azul SP |
Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
C.A. Taquaritinga | ||||||
|
EC XV de Novembro SP | ||||||
|
Grêmio São-Carlense | ||||||
|
Rio Claro FC SP | ||||||
|
União São João |
Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capivariano FC SP | ||||||
|
Primavera SP | ||||||
|
EC Sao Bento SP | ||||||
|
Red Bull Bragantino SP | ||||||
|
Rio Branco EC |
Group 5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ad Sao Caetano | ||||||
|
Associacao Portuguesa de Desportos | ||||||
|
CA Juventus SP | ||||||
|
EC SAO Bernardo SP | ||||||
|
Oeste FC SP | ||||||
|
União Suzano AC |
Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Votuporanguense | ||||||
|
EC XV de Novembro de Jaú | ||||||
|
Grêmio Prudente | ||||||
|
Mirassol FC | ||||||
|
VOCEM |
Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Comercial FC SP | ||||||
|
Barretos | ||||||
|
Atlética Francana | ||||||
|
Botafogo FC SP | ||||||
|
Monte Azul SP |
Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
C.A. Taquaritinga | ||||||
|
EC XV de Novembro SP | ||||||
|
Grêmio São-Carlense | ||||||
|
Rio Claro FC SP | ||||||
|
União São João |
Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capivariano FC SP | ||||||
|
Primavera SP | ||||||
|
EC Sao Bento SP | ||||||
|
Red Bull Bragantino SP | ||||||
|
Rio Branco EC |
Group 5: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ad Sao Caetano | ||||||
|
Associacao Portuguesa de Desportos | ||||||
|
CA Juventus SP | ||||||
|
EC SAO Bernardo SP | ||||||
|
Oeste FC SP | ||||||
|
União Suzano AC |